881 Los(e)/Seite
Zilveren pijpcomfoor met deksel op gezwarthouten voet, Hollands gekeurd, met defect. HxB: 15 x 16
Zilveren pijpcomfoor met deksel op gezwarthouten voet, Hollands gekeurd, met defect. HxB: 15 x 16 cm. ...[more]
Bronzen beeld op marmeren voet, 'Liggende vrouw in Art Deco stijl'. HxL: 22 x 36 cm. ...[more]
Paar Boheems glaskristallen vazen.
Sierglas met als steel een gesatineerde vrouw, Frankrijk. H: 16.5 cm. ...[more]
Twee dekselcoupes met gravering, 19e eeuw, barst in voet. H: 19 cm. ...[more]
Vijfdelig aardewerken kaststel, Delft, 19e eeuw. H: 25 - 34 cm. ...[more]
Stel messing kandelaars, Empire stijl, 19e eeuw. H: 23 cm. ...[more]
Bronzen beeld van een jonge golfer op marmeren basement. H: 18.5 cm. ...[more]
Verguld bronzen trapleuningbekroning in de vorm van een dennenappel, 19e eeuw. H: 19.5 cm. ...[more]
Twee bronzen beelden met defect, waaronder de Romeinse god Mercurius.
Icoon 'Onze Lieve Vrouwe van Bijstand'. HxB: 32 x 24 cm. ...[more]
Bronzen tuinvaas, ca. 1900. H: 34 cm. ...[more]
Filigrain dekseldoosje en een dito hartje. HxBxD: 7 x 15 x 8.5 cm. ...[more]
Theebus, melkkan en twee suikerbakjes, alle van draadglas met zilver. H: 11 - 12 cm. ...[more]
Porseleinen perfume lamp 'Boeddha', uitgevoerd door Galluba en Hoffman, Duitsland ca. 1925. HxB:
Porseleinen perfume lamp 'Boeddha', uitgevoerd door Galluba en Hoffman, Duitsland ca. 1925. HxB: 20 x15 cm. ...[more]
Theebus, lepelvaasje en suikerpot, alle van draadglas met zilver.
Twee glazen met zilveren voet en een porseleinen kommetje in zilveren montuur, kommetje defect.
Vijflichts luchter met glazen kapjes. Toegevoegd sierkan.
Blauw wit porseleinen vaas met decor van flora en fauna. H: 60 cm. ...[more]
Twee porseleinen vazen, blauw wit omstreeks 1900. H: 42 - 43.7 cm. ...[more]
Bronzen olifant, Meiji periode Japan. HxB: 17.5 x 36 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen dekselpot met decor van berglandschap en rivier, gemerkt, China 20e eeuw.
Polychroom porseleinen dekselpot met decor van berglandschap en rivier, gemerkt, China 20e eeuw. H: 43 cm. ...[more]
Eglomisé schildering 'Droom voorstelling', verfverlies. HxB: 17 x 21.5 cm. ...[more]
Aquarel 'Man met zwaard', India 19e eeuw. HxB: 18.3 x 10.3 cm. ...[more]
Imari schotel, Japan, 19e eeuw. D: 63 cm. ...[more]
Stel aardewerken dekselpotten blauw wit uitgevoerd, 19e eeuw. H: 20 cm. ...[more]
Chinees schaakspel 'Terracotta krijgers' in opklapbaar houten speelbord/koffer met beslag en decor
Chinees schaakspel 'Terracotta krijgers' in opklapbaar houten speelbord/koffer met beslag en decor van phoenix en draak.
Scholars stone op standaard, China, 20e eeuw. H: 26.5 cm. ...[more]
Twee kussens, Perzie, handgeknoopt.
Blauw wit porseleinen vaas met decor van flora en fauna, met defect. H: 42 cm. ...[more]
Chinees porseleinen vaas, met decor van Chinese figuren. H: 42 cm. ...[more]
Bronzen beeld van een liggende man, Japan, ca. 1900. HxL: 12 x 24 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen dekselpot met decor van bloemen en vogels. H: 32 cm. ...[more]
Drie Chinese prentenboekjes. HxB: 21 x 13 en 23 x 16.5 cm. ...[more]
Diverse kamelentassen en kleedjes.
Set van twee gietijzeren tuinvazen. HxD: 39 x 52.5 cm. ...[more]
Schilderij olieverf op doek, 'Man met haan', Bali. HxB: 60 x 50 cm. ...[more]
Blauw wit porseleinen serveerschaal, octogonaal met Rivierlandschapsdecor, China Qianlong. HxB: 33.5
Blauw wit porseleinen serveerschaal, octogonaal met Rivierlandschapsdecor, China Qianlong. HxB: 33.5 x 28.5 cm. ...[more]
Stel porseleinen kandelaars, blauw wit beschilderd met draken, China. H: 15 cm. ...[more]
Twee Chinees porseleinen theepotjes waarvan één defect en één deksel manco en zes kop en schotels,
Twee Chinees porseleinen theepotjes waarvan één defect en één deksel manco en zes kop en schotels, alle 18e eeuw.
Set van zes porseleinen borden met blauw Nanking decor, China, Qianlong. D: 23 cm. ...[more]
Drie blauw/wit Chinees porseleinen schoteltjes met zilveren monturen w.o. twee pijphouders.
Zes porseleinen schoteltjes, Kangxi, diverse condities w.o. één gerestaureerd en verschillende met
Zes porseleinen schoteltjes, Kangxi, diverse condities w.o. één gerestaureerd en verschillende met haarlijnen. D: 10 cm. ...[more]
Chinees porseleinen kuip, blauw/wit, Jiaqing, omstreeks 1800. HxBxD: 8 x 24.5 x 21.5 cm. ...[more]
Diverse porseleinen kopjes en schoteltjes, waaronder Imari met bloemenvaas decor, met defect.
Twee porseleinen bloembakken. HxBxD: 6 x 22 x 15 en 4.5 x 17 x 11.7 cm. ...[more]
Twee Chinees porseleinen nachtspiegels met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw. D: 12 - 17 cm.
Twee Chinees porseleinen nachtspiegels met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw. D: 12 - 17 cm. ...[more]
Twee porseleinen borden, China en Japan. D: 31.5 en 22.5 cm. ...[more]
Ovale porseleinen schaal met geschulpte rand, China, 18e eeuw. L: 35.5 cm. ...[more]
Porseleinen bordje blauw wit met geschulpte rand en decor van een hert. D: 18 cm. ...[more]
Twee blauw wit porseleinen voorraadpotten met decor van prunis en kostbaarheden, China. H: 11.5 en 9
Twee blauw wit porseleinen voorraadpotten met decor van prunis en kostbaarheden, China. H: 11.5 en 9 cm. ...[more]
Blauw wit porseleinen kommen met decor van Lange Lijzen en gemerkt met zes karaktermerk, Japan 19e
Blauw wit porseleinen kommen met decor van Lange Lijzen en gemerkt met zes karaktermerk, Japan 19e eeuw. HxB: 12 x 7 cm. ...[more]
Vijf porseleinen borden, chips en haarscheurtjes. D: 24 cm. ...[more]
Blauw wit porseleinen klapmuts met vakverdeling en decor van een vogel, China Wanli, met defect.
Blauw wit porseleinen klapmuts met vakverdeling en decor van een vogel, China Wanli, met defect. HxB: 6 x 21 cm. ...[more]
Chinees porseleinen theepot, blauw wit decor. H: 11 cm. ...[more]
Porseleinen kom, Ming 16e/17e eeuw, gemerkt. HxD: 6 x 12 cm. ...[more]
Bordje, Japan, mogelijk Hirado, 19e eeuw. D: 24 cm. ...[more]
Blauw wit porseleinen bord met decor van 'Dames in een tuin', gemerkt met dubbele cirkel en zes
Chinees porseleinen bord met decor van vissers en dame langs de rivier, 18e eeuw. D: 22.5 cm.
Chinees porseleinen bord met decor van vissers en dame langs de rivier, 18e eeuw. D: 22.5 cm. ...[more]
881 Los(e)/Seite