HP Middelburg

Korendijk 28, HP Middelburg, 4331, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 118750429

  • All Lots (881)

Schätzpreis

881 Los(e)

  • 881 Los(e)

Polychroom porseleinen schaal met decor van bloemenmand, insect en tekst, gemerkt met zes karaktermerk, China 20e eeuw. D: 23.5 cm. ...[more]

Houten tafelscherm met vier porseleinen plaquettes met hierop geschilderd bloemen en vogels, China, 20e eeuw. HxB: 87.5 x 97.5 cm. ...[more]

Set van twee diverse porseleinen borden, waaronder famille rose met figuren en een feniks, China Qianlong, met defect. D: 22 en 22.5 cm. ...[more]

Porseleinen famille rose trekpotje met decor van hanen en bloemen, deksel niet bijpassend, China Qianlong, 18e eeuw. H: 12.5 cm. ...[more]

Polychroom aardewerken dekseldoosje in de vorm van een vrucht, gemerkt met een zegelmerk, China 19e/20e eeuw. HxB: 4 x 6 cm. ...[more]

  • 881 Los(e)