881 Los(e)/Seite
Set van acht porseleinen kop en schotels en bijpassende serveerschaal met brede gouden bies en
Set van acht porseleinen kop en schotels en bijpassende serveerschaal met brede gouden bies en floraal decor.
Divers kristallen gebruiksgoed, waaronder een Biedermeier gembercoupe op zilveren verzwaarde voet.
Bronzen vijzel met stamper, Holland, 19e eeuw. HxD: 16.5 x 17 cm. ...[more]
Houten fiches/whistdoos met benen fiches. HxBxD: 6.5 x 27 x 16 cm. ...[more]
Bronzen ribbenvijzel met stamper, Spanje, 18e eeuw. HxD: 11.5 x 17 cm. ...[more]
Gerrit Frederiks (1890-1945) Schilderij, olieverf op doek, 'Houthakkers in het bos'. HxB: 69 x 89
Gerrit Frederiks (1890-1945) Schilderij, olieverf op doek, 'Houthakkers in het bos'. HxB: 69 x 89 cm. ...[more]
'Portret Albertus Mireus', gesigneerd r.o. potlood/sepia, Belgische School 19e eeuw, signatuur
'Portret Albertus Mireus', gesigneerd r.o. potlood/sepia, Belgische School 19e eeuw, signatuur Antonie van Dijck. HxB: 31 x 23 cm. ...[more]
Bronzen beeld op marmeren voet, 'Meisje met vogel, zittend op basement'. H: 29.5 cm. ...[more]
Bronzen beeld van een fazant op natuurstenen basement. LxB: 34.5 x 12.5 cm. ...[more]
Bronzen kandelaar op marmeren voet, 'Putti'. H: 33 cm. ...[more]
Eikenhouten tafelkabinetje met ingelegde wiebermotieven, 18e eeuw, onderstel latere datum. HxBxD:
Eikenhouten tafelkabinetje met ingelegde wiebermotieven, 18e eeuw, onderstel latere datum. HxBxD: 165 x 86 x 45 cm. ...[more]
Globe op houten voet. H: 45 cm.
Globe op houten voet. H: 45 cm. ...[more]
Gouache op papier 'Herberg scène', naar A. van Ostade, 19e eeuw. HxB: 16 x 21.5 cm. ...[more]
Vijfdelig Delfts blauw aardewerken kaststel, gemerkt APK, 19e eeuw. H: 15 - 23 cm. ...[more]
Percussie pistool model 1822 'Manifacture Imperialle de Mutzig', Munchen Duitsland 1855. L: 35 cm.
Percussie pistool model 1822 'Manifacture Imperialle de Mutzig', Munchen Duitsland 1855. L: 35 cm. ...[more]
Bronzen beeld van een jachthond op roodmarmeren voet, 19e eeuw. HxL: 14 x 20 cm. ...[more]
Militair percussie pistool, Frankrijk 1864. L: 25 cm. ...[more]
Zilveren fotolijstje met decor van vogels en bloemen. HxB: 17 x 13 cm. ...[more]
Vier diverse portretminiaturen, waaronder 'Marie Antoinette'.
Twee zilveren fotolijstjes, Engels gekeurd. HxB: 17.5 x 12.5 en 21.5 x 16.5 cm. ...[more]
Divers sier- en gebruiksgoed met gebreken, waaronder poederdoos en porseleinen beeldengroepje.
Icoon 'Johannes de Doper' met tekstrol die de woorden vermeldt uit Johannes 1:29: "Ziet het Lam
Icoon 'Heilige Kerkvader'. HxB: 33 x 26 cm. ...[more]
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1995) Schilderij op doek 'Bloemenvazen op tafel' . HxB: 79 x 64 cm.
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1995) Schilderij op doek 'Bloemenvazen op tafel' . HxB: 79 x 64 cm. ...[more]
Schilderij, olieverf op board 'Vrouw', onduidelijk gesigneerd. HxB: 28 x 22 cm. ...[more]
Wit marmeren pendulestel, loop en slagwerk, eind 19e eeuw. H: 37 cm. ...[more]
Delfts blauwe knobbelvaas met decor van bloemen en vogels, eind 19e eeuw. H: 31 cm. ...[more]
Stel Delfts blauw aardewerken vazen, kalebasvorm met ribben, gemerkt van Rijn, 19e eeuw. H: 45 cm.
Stel Delfts blauw aardewerken vazen, kalebasvorm met ribben, gemerkt van Rijn, 19e eeuw. H: 45 cm. ...[more]
Stel bronzen kandelaars, Frankrijk, Empire, 19e eeuw, één gerestaureerd. H: 16 cm. ...[more]
Houten tabakspot. HxB: 20 x 14 cm. ...[more]
Collectie coquilla noten eieren, stooiers en mandje, met defecten. Toegevoegd ei van koehoorn.
Houten speeldoos '6 AIRS'. HxBxD: 10 x 15 x 16.5 cm. ...[more]
Eikenhouten kastje met jaloeziedeurtje, Holland, omstreeks 1810. HxBxD: 82 x 80 x 42 cm. ...[more]
Icoon 'De heilige drie Hiërarchen', Rusland. HxB: 25.5 x 21 cm. ...[more]
Percussie pistool model 1822 'Manifacture Imperialle de St. Etienne', Frankrijk 1861. L: 34 cm.
Percussie pistool model 1822 'Manifacture Imperialle de St. Etienne', Frankrijk 1861. L: 34 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van een man. H: 11 cm. ...[more]
Flintlock pistool geconverteerd naar percussie 'Manuf. Imp.le de Charleville', Napoleontische oorlog
Percussie pistool 'A. Francotte Liege', België, 18e eeuw. L: 37 cm. ...[more]
Flintlock pistool model '1766 St. Etienne', Frankrijk 18e eeuw. L: 33 cm. ...[more]
Drie diverse tassen, waaronder met zilveren beugel, Hollands gekeurd.
Drie zilveren beursbeugels w.o. met kralentas.
Bronzen vijzel met stamper, Holland, 19e eeuw. HxD: 15 x 13.5 cm. ...[more]
Bronzen ribbenvijzel, Spanje, 16/17e eeuw. HxD: 11 x 15.5 cm. ...[more]
Hollandse School, 17e eeuw, 'Rivierlandschap met schepen', niet gesigneerd, paneel. HxB: 56 x 76
Hollandse School, 17e eeuw, 'Rivierlandschap met schepen', niet gesigneerd, paneel. HxB: 56 x 76 cm. ...[more]
Bronzen beeld op marmeren voet, 'Neptunes'. H: 33 cm. ...[more]
Bronzen beeld 'Hercules', lans speer is van hout. H: 37 cm. ...[more]
Eikenhouten dubbelgebogen rolbureau op klauwpoten, Holland, 18e eeuw. HxBxD: 117 x 106 x 55 cm.
Eikenhouten dubbelgebogen rolbureau op klauwpoten, Holland, 18e eeuw. HxBxD: 117 x 106 x 55 cm. ...[more]
Bijbel in lederen band, goud op snede en twee zilveren sloten, Hollands gekeurd.
Twee zilveren zoutvaatjes met blauw glazen binnenbakjes (defect). HxD: 4 x 6 cm. ...[more]
Twee zilveren naaldenkokers, Hollands gekeurd. L: 10.5 en 11.5 cm. ...[more]
Zes diverse odeurflacons, waaronder met zilveren montuur. H: 12 - 13 cm. ...[more]
Zes stuks divers zilveren gebruiksgoed, waaronder: naaldenkoker en tashaak, Hollands gekeurd.
Zes stuks divers zilveren gebruiksgoed, waaronder: naaldenkoker en tashaak, Hollands gekeurd. Gewicht: 71 g. ...[more]
Octogonale zilveren breipenhouder, Hollands gekeurd. Gewicht: 27.4 g. L: 18.3 cm. ...[more]
Zilveren breipenhouder gedeeltelijk getordeerd, Hollands gekeurd. Gewicht: 14.6 g. L: 12 cm.
Zilveren breipenhouder gedeeltelijk getordeerd, Hollands gekeurd. Gewicht: 14.6 g. L: 12 cm. ...[more]
Octogonaal zilveren breipenhouder, Hollands gekeurd. Gewicht: 16.5 g. L: 15.5 cm. ...[more]
Set van twee zilveren zoutvaatjes met glazen binnenbak, Hollands gekeurd. HxL: 4.5 x 6.5 cm.
Set van twee zilveren zoutvaatjes met glazen binnenbak, Hollands gekeurd. HxL: 4.5 x 6.5 cm. ...[more]
Vier zilveren naaldenkokers, Hollands gekeurd. L: 6.5 - 9 cm. ...[more]
Drie sets zoutvaatjes waarvan twee met kristal en zilveren montuur en één zilver.
881 Los(e)/Seite