881 Los(e)/Seite
Set van vijf zilveren schildhangers. Gewicht: 36.5 g. ...[more]
Tien diverse sieraden, waaronder van de dracht.
Gouden horlogeketting, Hollands gekeurd. Gewicht: 10 g. ...[more]
Divers zilveren gebruiksgoed, waaronder odeurflacon, naaldenkoker en klontjestang.
Diverse sieraden w.o. collier van rozekwarts en Akoya parelsnoer. Toegevoegd losse bloedkoralen
Diverse sieraden w.o. collier van rozekwarts en Akoya parelsnoer. Toegevoegd losse bloedkoralen kralen.
Broche in de vorm van een hand, bwg 9 kt met diamantje. Toegevoegd diverse sieraden en een potloodhouder.
Stel zilveren kaasduimen met parelrand, dubbeltjes armband en camee broche.
Zeven diverse zilveren miniaturen, Hollands gekeurd. Toegevoegd 18e eeuws ornament.
Diverse sieraden en toebehoren, w.o. Hollands gekeurd goud. Gewicht: 11.5 g. ...[more]
Diverse sieraden, waaronder zilver en goud.
Diverse zilveren sieraden. Gewicht: 80 g. ...[more]
Broche en ring bezet met turquoise. LxB: 59 x 36 mm. Ringmaat: 19. ...[more]
Divers gebruiksgoed, waaronder odeurflacon met zilveren montuur, Hollands gekeurd.
Vijf zakhorloges w.o. zilver.
Vijf zakhorloges w.o. zilver.
Hanger met medaillon aan ketting, vier broches en vier knopen, waaronder Hollands gekeurd zilver.
Vier Tibetaanse sieraden met turquoise en bloedkoraal.
Diverse streeksieraden en een zilveren beursje met broekhaak.
Zilveren tabaksdoos met decor van huizen en een stoomraderboot, Hollands gekeurd. HxBxD: 2 x 13.5
Zilveren tabaksdoos met decor van huizen en een stoomraderboot, Hollands gekeurd. HxBxD: 2 x 13.5 x 7.5 cm. ...[more]
Drie zilveren zoutvaatjes met glazen binnenbakje, twee Hollands gekeurd, één 800.
Twee parfumflacons met zilveren montuur.
Gouden bootjescollier met granaat. L: 42 cm. Gewicht: 16.5 g. ...[more]
Twee zilveren miniatuurhanen, Hollands gekeurd. Toegevoegd tandendoosje en miniatuur basin, 925
Twee zilveren miniatuurhanen, Hollands gekeurd. Toegevoegd tandendoosje en miniatuur basin, 925 gemerkt.
Zilveren broche met diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 7.5 g. D: 2.7 cm. ...[more]
Zilveren broche met diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 13.9 g. L: 3.1 cm. ...[more]
Twee granaten colliers met gouden slot. Toegevoegd glasgranaten armband met gouden slot. L: 43 en 64
Twee granaten colliers met gouden slot. Toegevoegd glasgranaten armband met gouden slot. L: 43 en 64 cm. ...[more]
Gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 10.8 g. ...[more]
Zilveren gesp, Hollands gekeurd. Gewicht: 46.3 g. L: 10 cm. ...[more]
Gouden broche bezet met parel en granaat. Gewicht: 6.2 g. ...[more]
Zilveren lodereindoosje met gouden plaatje in deksel, P.A. van der Beek Workum, Hollands gekeurd,
Zilveren lodereindoosje met gouden plaatje in deksel, P.A. van der Beek Workum, Hollands gekeurd, 1861. H: 4.2 cm. ...[more]
Carneolen collier met gouden slot. L: 45 cm. ...[more]
Zilveren gesp, Hollands gekeurd. Gewicht: 49.5 g. L: 10 cm. ...[more]
Kralenbeursje met zilveren beugel, Hollands gekeurd.
Zilveren geguillocheerde lepeldoos op bolpootjes, Hollands gekeurd. HxBxD: 7 x 12 x 3 cm. ...[more]
Zilveren geboortelepel met rattenstaart en graveringen op de bak, Hollands gekeurd. L: 16.5 cm.
Zilveren geboortelepel met rattenstaart en graveringen op de bak, Hollands gekeurd. L: 16.5 cm. ...[more]
Zilveren herdenkingslepel. L: 7.3 cm. Gewicht: 65.5 g. ...[more]
Twee zilveren pijpenwroeters bekroond met paard, Hollands gekeurd. Toegevoegd pijpenwroeter met
Twee zilveren pijpenwroeters bekroond met paard, Hollands gekeurd. Toegevoegd pijpenwroeter met getorste steel. L: 9 - 10 cm. ...[more]
Zilveren lodereindoosje, J. Beeling Leeuwarden, Hollands gekeurd, 1876. H: 5.5 cm. ...[more]
Zilveren horlogeketting met schuifje, Hollands gekeurd. Gewicht: 24.5 g. L: 20 cm. ...[more]
Lippenstifthouder 800 gemerkt. H: 6 cm. ...[more]
Zilveren miniatuur 'Hoorn spelende man', Hollands gekeurd. H: 3.5 cm. ...[more]
Zilveren schaar aan dito ketting en een zilveren vestcase aan dito jasseron ketting, Hollands
Zilveren schaar aan dito ketting en een zilveren vestcase aan dito jasseron ketting, Hollands gekeurd. Gewicht: 126 g. ...[more]
Drie parfumflacons met zilveren montuur.
Paar rouwspelden, goud met zilver en pareltjes van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 10.1 g.
Paar rouwspelden, goud met zilver en pareltjes van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 10.1 g. L: 8 cm. ...[more]
Vierrijig glasgranaten armband met gouden slot. Toegevoegd strengen granaat. L: 16 cm. ...[more]
Stel gouden oorhangers Brabant, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.7 g. ...[more]
Twee zilveren schortensloten van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 61 g. L: 9 en 9.5 cm.
Twee zilveren schortensloten van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 61 g. L: 9 en 9.5 cm. ...[more]
Gouden hanger ajour met diamant en parel, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.9 g. L: 5.5 cm. ...[more]
Zilveren lodereindoosje, J.Kooiman Schoonhoven, Hollands gekeurd, 1881. H: 4 cm. ...[more]
Gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 10 g. ...[more]
Sigarettenpijpje met zilveren montuur gekroond met een paard, Hollands gekeurd. Totaalgewicht: 8.3
Sigarettenpijpje met zilveren montuur gekroond met een paard, Hollands gekeurd. Totaalgewicht: 8.3 g. L: 11 cm. ...[more]
Twee divers gouden kroonspelden en een dito parelspeld van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht:
Twee divers gouden kroonspelden en een dito parelspeld van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 11.1 g. ...[more]
Zilveren pepermuntdoosje met filigrain, incompleet, Hollands gekeurd. Gewicht: 41.6 g. D: 5.5 cm.
Zilveren pepermuntdoosje met filigrain, incompleet, Hollands gekeurd. Gewicht: 41.6 g. D: 5.5 cm. ...[more]
Zilveren zesdelig roosjesset. Toegevoegd zilveren armband. Gewicht: 82 g. ...[more]
Zilveren schaar en drie dito naaldenkokers, Hollands gekeurd.
Gouden rijring met diamant en saffier, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.5 g. Ringmaat: 19. ...[more]
Gouden solitairring met diamant 0.38 ct, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.1 g. Ringmaat: 17.25. ...[more]
881 Los(e)/Seite