881 Los(e)/Seite
Gouden ring, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.6 g. Ringmaat: 18. ...[more]
Gouden ring met diamant, 0.04 ct, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.5 g. Ringmaat: 20.5. ...[more]
Witgouden solitairring met diamant, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.7 g. Ringmaat: 16.5. ...[more]
Entourage ring met centraal een blauwe steen daaromheen witte (één steentje manco). Ringmaat 18.25
Entourage ring met centraal een blauwe steen daaromheen witte (één steentje manco). Ringmaat 18.25 ...[more]
Slagring bwg met diamant. Gewicht: 1.5 g. Ringmaat: 16.5. ...[more]
Gouden ring met drie diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.7 g. Ringmaat: 16.25. ...[more]
Gouden broche met parels, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.9 g. L: 3.6 cm. ...[more]
Zilveren pepermuntdoosje, Christiaan Jacobs Bruinings, Joure Hollands gekeurd, 1861. L: 4.5 cm.
Zilveren pepermuntdoosje, Christiaan Jacobs Bruinings, Joure Hollands gekeurd, 1861. L: 4.5 cm. ...[more]
Witgouden takbroche met diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.8 g. ...[more]
Stel witgouden oorstekers met diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.5 g. ...[more]
Gouden rijring met drie diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.6 g. Ringmaat: 16. ...[more]
Stel vergulde oorbellen met imitatie amber. Gewicht: 3.6 g. ...[more]
Gouden broche Brabant, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.5 g. B: 3 cm. ...[more]
Gouden telraam broche 'IBM', Hollands gekeurd. Gewicht: 8.3 g. L: 3.5 cm. ...[more]
Glasgranaten collier met zilveren slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 27.8 g. L: 58 cm. ...[more]
Twee gouden broches en een dito rouwhanger van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 9.6 g. ...[more]
Gouden broche opengewerkt rond model, Hollands gekeurd. Gewicht: 4.1 g. ...[more]
Gouden hanger met cabochon geslepen rode steen. Gewicht: 11.3 g. L: 3.4 cm. ...[more]
Gouden slot zonder zijstukken, Hollands gekeurd. Gewicht: 5 g. ...[more]
Gouden hanger, 'Axelse strik', één pampel manco. Gewicht: 8.2 g. ...[more]
Gouden broche gemaakt van Zeeuws collierslot, Hollands gekeurd. Gewicht: 4.9 g. ...[more]
Rosegouden broche met turquoise. Gewicht: 3 g. ...[more]
Gouden broche Brabant, Hollands gekeurd. Gewicht: 4.1 g. B: 3.5 cm. ...[more]
Gouden krulbroche met diamant, Hollands gekeurd. Gewicht: 4.7 g. L: 5.5 cm. ...[more]
Gouden bijbelslot, Hollands gekeurd. Gewicht: 5.1 g. ...[more]
Drie horlogekettingen in diverse vormen w.o. zilver.
Zilveren beker 'Aangeboden door Gem. bestuur Februari 1924' met gemeentewapen van Castricum,
Spang collier en klemarmband, titanium met zilver.
Zilveren bakje met parelrand op drie pootjes, Hollands gekeurd. HxB: 5.5 x 7 cm. ...[more]
Zilveren sigarenkoker, Hollands gekeurd. H: 11.5 cm. ...[more]
Chinees zilveren busje met floraal geometrisch decor (met defect). H: 4.5 cm. ...[more]
Zilveren druivenschaar. L: 12.5 cm. ...[more]
Zilveren rozenkransei, gegraveerd, met hierin een rozenkrans. H: 5 cm. ...[more]
Zilveren ring met diamant, saffier en parel en dito stel oorbellen, Hollands gekeurd. Gewicht: 10.
Zilveren ring met diamant, saffier en parel en dito stel oorbellen, Hollands gekeurd. Gewicht: 10.5 g. Ringmaat: 17.5. ...[more]
Parfumflacon met gouden voet, kraag en dop. H: 11 cm. ...[more]
Zilveren snuifdoos, geguillocheerd lichtgebogen met tweekakig scharnier, Amsterdam, Hollands
Zilveren snuifdoos, geguillocheerd lichtgebogen met tweekakig scharnier, Amsterdam, Hollands gekeurd, met defect. LxB: 8.5 x 4 cm. ...[more]
Zilveren kurkentrekker, Hollands gekeurd. H: 7.5 cm. ...[more]
Zilveren lodereindoosje, Hollands gekeurd. H: 5.5 cm. ...[more]
Ovaal serveerschaaltje met twee oren en reliëfdecor van vruchten, 800 gemerkt. HxB: 21 x 12.5 cm.
Ovaal serveerschaaltje met twee oren en reliëfdecor van vruchten, 800 gemerkt. HxB: 21 x 12.5 cm. ...[more]
Glasgranaten collier met gouden slot en dito armband, Hollands gekeurd.
Zilveren breipenhouder, dito foudraal en tashaak, Hollands gekeurd. L: 24 cm (foudraal). ...[more]
'Het boek der Psalmen nevens de gezangen..', in bewerkt lederen band met zilveren sluitwerk uitgegeven te Amsterdam bij Hendrik Brandt, 1777.
Gouden broche van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 5.8 g. L: 4.7 cm. ...[more]
Zilveren sleutelnaaldenkoker, Hollands gekeurd. L: 11.5 cm. ...[more]
Zilveren snuifdoos rijkelijk gedecoreerd, Engels gekeurd. Gewicht: 103 g. LxHxB: 8.7 x 4 x 6.5 cm.
Zilveren snuifdoos rijkelijk gedecoreerd, Engels gekeurd. Gewicht: 103 g. LxHxB: 8.7 x 4 x 6.5 cm. ...[more]
Zilveren pepermuntdoosje, Engels gekeurd. L: 8 cm. ...[more]
Zilveren broekstuk vermaakt tot bell press. D: 9 cm. ...[more]
Zilveren pepermuntdoosje, W. Lobensteyn, Schoonhoven, 1886. L: 5.5 cm. ...[more]
Zilveren lepeldoos op pootjes met eiegendomskenmerk, Hollands gekeurd. Gewicht: 148 g. LxBxH: 13.5 x
Zilveren lepeldoos op pootjes met eiegendomskenmerk, Hollands gekeurd. Gewicht: 148 g. LxBxH: 13.5 x 8 x 3 cm. ...[more]
Vierrijig cultivé parelcollier, meerkleurig met gouden slot, Hollands gekeurd. Toegevoegd losse
Vierrijig cultivé parelcollier, meerkleurig met gouden slot, Hollands gekeurd. Toegevoegd losse pareltjes. L: 38 cm. ...[more]
Zilveren schep ajour, van Kempen, Hollands gekeurd. L: 22.5 cm. ...[more]
Zilveren taste de vin 'Mohn's Wijnhandel N.V. Schiedam 1904-1954', Hollands gekeurd. B: 11 cm.
Zilveren taste de vin 'Mohn's Wijnhandel N.V. Schiedam 1904-1954', Hollands gekeurd. B: 11 cm. ...[more]
Zilveren snuifdoos met floraal geometrisch decor. LxBxH: 3.5 x 2.5 x 8.5 cm. ...[more]
Parfumflacon met gouden dop in lederen foudraal.
Twee sterrenbeursjes met zilveren beugel.
Drie zilveren pijpenwroeters bekroond met schip. L: 8.5 - 9.5 cm. ...[more]
Collectie van vijf diverse zilveren miniaturen, o.a. Hollands en Engels gekeurd.
Set van drie zilveren geguillocheerde doosjes, waaronder munt en loderein, Hollands gekeurd.
Frans slacouvert in cassette en zes viscouverts. Toegevoegd mesje.
881 Los(e)/Seite