881 Los(e)/Seite
Gouden slagring met zes diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.9 g. Ringmaat: 16.5. ...[more]
Stel gouden kroonspelden van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 6.4 g. L: 9 cm. ...[more]
Zilveren lodereindoosje met geometrisch decor, Hollands gekeurd. H: 5 cm. ...[more]
Gouden mannenbroche van de dracht. Gewicht: 7.4 g. D: 2.5 cm. ...[more]
Twee parfumflacons met zilveren montuur.
Stel zilveren Brabantse hangers. Gewicht: 4.5 g. ...[more]
Gouden broche met haar, Hollands gekeurd. Gewicht: 6 g. ...[more]
Zilveren lodereindoosje met filigrain, incompleet, Hollands gekeurd. Gewicht: 40.2 g. H: 3.8 cm.
Zilveren lodereindoosje met filigrain, incompleet, Hollands gekeurd. Gewicht: 40.2 g. H: 3.8 cm. ...[more]
Twee gouden ringen en een broche, Hollands gekeurd. Ringmaat: 19 en 18.25 Gewicht: 4.7 g. ...[more]
Gouden staafbroche bezet met rode steentjes en zaadparels en een dito bijpassende ring (steentje
Gouden ring met negen diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.5 g. Ringmaat: 18.5. ...[more]
Parelcollier met gouden slot. L: 53 cm. ...[more]
Gouden dameszakhorloge. D: 32 mm. Gewicht: 27.4 g. ...[more]
Gouden ring, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.2 g. Ringmaat: 17. ...[more]
Gouden rijring met diamant en robijn, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.2 g. Ringmaat: 16.5. ...[more]
Gouden armband 19e eeuw, Hollands gekeurd. Gewicht: 16.3 g. ...[more]
Dames zakhorloge voorzien van bandje, met gouden kast.
Heren polshorloge 'Omega Seamaster' met gouden montuur, Hollands gekeurd.
Gouden broche met robijn en diamant, Hollands gekeurd. Gewicht: 4.3 g. L: 7.3 cm. ...[more]
Gouden broche, Hollands gekeurd. Gewicht: 8.1 g. ...[more]
Zilveren lodereindoosje, Engels gekeurd. Gewicht: 26.7 g. H: 3.4 cm. ...[more]
Goud zilveren hanger met roosdiamant bezet. Gewicht: 10.3 g. D: 3 cm. ...[more]
Gouden ring met kruis, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.9 g. Ringmaat: 20.25. ...[more]
Gouden dasspeld met parel, Hollands gekeurd. Gewicht: 1 g. ...[more]
Gouden dasspeld met parel, Hollands gekeurd. Gewicht: 0.8 g. ...[more]
Stel gouden parelspelden, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.1 g. L: 7.5 cm. ...[more]
Gouden hangertje met vier diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.2 g. ...[more]
Gouden slagring met tien diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.1 g. Ringmaat: 17.5. ...[more]
Gouden slagring met diamant en parel, Hollands gekeurd. Gewicht: 3 g. Ringmaat: 16.5. ...[more]
Twee zilver gouden broches met roosdiamant en een dito bijpassende ring, Hollands gekeurd. Ringmaat:
Twee zilver gouden broches met roosdiamant en een dito bijpassende ring, Hollands gekeurd. Ringmaat: 17.25 Gewicht: 20.8 g. ...[more]
Twee zilveren pepermuntdoosjes, Hollands gekeurd. LxB: 4.5 x 4.5 cm. ...[more]
Gouden ring met diamant, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.8 g. Ringmaat: 18. ...[more]
Gouden broche met parel en amethyst, Hollands gekeurd. Gewicht: 4.7 g. B: 4 cm. ...[more]
Gouden 'Cocktail' collier. L: 44.5 cm. Gewicht: 19.7 g. ...[more]
Cultivé parelcollier met gouden slot. Gewicht: 26.4 g. L:40 cm. ...[more]
Zilveren schakelcollier. L: 43 cm. Gewicht: 26 g. ...[more]
Gouden broche en oorhangers bezet met kristal, Hollands gekeurd (één oorbel defect). Gewicht: 2.8
Gouden broche en oorhangers bezet met kristal, Hollands gekeurd (één oorbel defect). Gewicht: 2.8 g. ...[more]
Zilveren lodereindoosje, rijkelijk gedecoreerd en aan twee kanten te gebruiken, Hollands gekeurd. H:
Zilveren lodereindoosje, rijkelijk gedecoreerd en aan twee kanten te gebruiken, Hollands gekeurd. H: 4 cm. ...[more]
Gouden hanger met diamant en parel. Gewicht: 0.9 g. ...[more]
Zilveren hanger met parel en diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.1 g. ...[more]
Gouden hanger met diamant, Hollands gekeurd. Gewicht: 0.9 g. ...[more]
Gouden hanger met diamant ca. 15 ct, Hollands gekeurd. Gewicht: 0.5 g. ...[more]
Gouden hanger met saffier en diamant, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.8 g. ...[more]
Gouden solitairring met parel, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.2 g. Ringmaat: 18.5. ...[more]
Gouden bloembroche met koraal, Hollands gekeurd. Gewicht: 7.8 g. H: 5 cm. ...[more]
Zilveren lodereindoosje, Jan Schijfsma Sneek, Hollands gekeurd, 1873. H: 5.5 cm. ...[more]
Gouden markiesring met diamanten en robijn. Ringmaat: 18.5, Gewicht: 3.3 g. ...[more]
Gouden ring met diamantjes in punt lopend, Hollands gekeurd. Gewicht: 3 g. Ringmaat: 18.5. ...[more]
Gouden slagring met diamantjes en saffier, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.5 g. Ringmaat: 16.5.
Gouden slagring met diamantjes en saffier, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.5 g. Ringmaat: 16.5. ...[more]
Gouden rijring met zeven diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.3 g. Ringmaat: 17. ...[more]
Stel witgouden oorstekers met sterdiamant, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.2 g. ...[more]
Zilveren collier met hanger bezet met 5 stenen.
Gouden solitairring, 18 kt met 0,16 ct diamant. Ringmaat: 17.25, Gewicht: 2.2 g. ...[more]
Gouden rijring met drie diamantjes. Ringmaat: 15, Gewicht: 1.7 g. ...[more]
Zilveren slagring met diamantjes. Gewicht: 3.2 g. Ringmaat: 18.25. ...[more]
Gouden ring met turquoise en zaadparels, één manco, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.7 g. Ringmaat: 16.
Gouden ring met turquoise en zaadparels, één manco, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.7 g. Ringmaat: 16.5. ...[more]
Gouden solitair ring met diamant, 0.10 ct. Gewicht: 1.7 g. Ringmaat: 18. ...[more]
Gouden rijring met zeven steentjes, één manco, Hollands gekeurd. Gewicht: 0.9 g. Ringmaat: 17.5.
Gouden rijring met zeven steentjes, één manco, Hollands gekeurd. Gewicht: 0.9 g. Ringmaat: 17.5. ...[more]
Gouden duimring, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.2 g. ...[more]
881 Los(e)/Seite