881 Los(e)/Seite
Parfumflacon met gouden dop en schildje, in foudraal.
Ivoren briefopener met zilveren montuur, initialen en kroon, Hollands gekeurd. Toegevoegd drie
Parfumflacon met gouden dop in lederen foudraal, stopje manco.
Gouden slot met zijstukken, Hollands gekeurd, appliques beschadigd. Gewicht: 8.6 g. ...[more]
Ivoren dekseldoosje 'L'amitie', 19e eeuw. HxB: 2.3 x 6.5 cm. ...[more]
Set van twaalf divers zilveren doosjes, Hollands gekeurd.
Kandelaar vermaakt tot schemerlamp, 19e eeuw. H: 95 cm. ...[more]
Imari dekselvaas vermaakt tot schemerlamp, kap beschilderd met Imari patronen. H: 58 cm. (vaas)
Imari dekselvaas vermaakt tot schemerlamp, kap beschilderd met Imari patronen. H: 58 cm. (vaas) ...[more]
Twee notenhouten armstoelen met groene bekleding, Frankrijk, 18e eeuw.
Houten flap aan de wand tafeltje, Engeland eind 19e eeuw. HxB: 70 x 68 cm. ...[more]
Oosters tapijt met zijde. LxB: 228 x 138 cm. ...[more]
Tapijt Turkmeen. LxB: 200 x 155 cm. ...[more]
Bidtapijt Pakistan. LxB: 204 x 64 cm. ...[more]
Satijn op eikenhouten 'Sofa table' op wielen, Regency stijl, Engeland, poot met fineerschade. HxBxD:
Satijn op eikenhouten 'Sofa table' op wielen, Regency stijl, Engeland, poot met fineerschade. HxBxD: 72 x 92.5 x 55 cm (ingeklapt). ...[more]
Tapijt Bidjar. LxB: 348 x 252 cm. ...[more]
Handgeknoopt tapijt. LxB: 182 x 82 cm. ...[more]
Eikenhouten gateleg tafel, Engeland, 18e eeuw. HxB: 128 x 71 cm. ...[more]
Tapijt Bidjar. LxB: 310 x 210 cm. ...[more]
Friese staartklok in meekrap gekleurde kast.
Twee houten stoeltjes met marqueterie, één met fineerschade.
Lindenhouten Corpus Christi, 17e eeuw. HxB: 80 x 75 cm. ...[more]
Eikenhouten kamergemak, 18e eeuw. HxBxD: 80.5 x 57.5 x 53 cm. ...[more]
Schilderij, olieverf op paneel 'Poezen op kussen', gesigneerd E. Schwarz. HxB: 18.5 x 24 cm.
Schilderij, olieverf op paneel 'Poezen op kussen', gesigneerd E. Schwarz. HxB: 18.5 x 24 cm. ...[more]
Verguld bronzen bouilotte lamp, Empire, Frankrijk, geëlektrificeerd. H: 54 cm. ...[more]
Notenhouten pottenkastje met jaloeziedeurtje en marqueterie, laat 18e eeuw. HxBxD: 70 x 64 x 34.5
Notenhouten pottenkastje met jaloeziedeurtje en marqueterie, laat 18e eeuw. HxBxD: 70 x 64 x 34.5 cm. ...[more]
Comtoiseklok met harpslinger.
Comtoiseklok met harpslinger.
Houten theestoof met marqueterie, omstreeks 1800. H: 50 cm. ...[more]
Stel groot formaat ijzeren vuurbokken. L: 45 cm. ...[more]
Perzisch handgeknoopt tapijt, Kirman. LxB: 332 x 220 cm. ...[more]
Giorgetti stoel. H: 120 cm.
Giorgetti stoel. H: 120 cm. ...[more]
Stel Giorgetti stoelen. H: 90 cm. ...[more]
Perzisch handgeknoopt tapijt, Herati. LxB: 346 x 246 cm. ...[more]
Stel gouden rouwspelden van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 8.1 g. L: 8.2 cm. ...[more]
Set van twee diverse porseleinen borden, waaronder famille rose met bloemenmand, China Qianlong, met
Set van twee diverse porseleinen borden, waaronder famille rose met bloemenmand, China Qianlong, met defect. D: 22.5 en 23 cm. ...[more]
Weens bronsje, 'Slang', omstreeks 1900. HxL: 5 x 14 cm. ...[more]
Driedelig samengesteld kaststel, met gebreken. H: 27 cm. ...[more]
Twee bronzen meisjes spelend op stoel met in het midden een katje. H: 22 cm. ...[more]
Maria Hofker-Rueter (1902-1999) Aquarel 'Landschap', gedateerd 9 aug '59. Toegevoegd Indische
Schilderij, olieverf op board 'Kade Venetië bij de avondschemer', onduideijk gesigneerd, gedateerd
Schilderij, olieverf op board 'Kade Venetië bij de avondschemer', onduideijk gesigneerd, gedateerd 1914. HxB: 28.5 x 22.5 cm. ...[more]
Piet Bulthuis (1898-1988) Schilderij olieverf op doek 'Veluwse boerderij bij nacht'. HxB: 24.5 x
Piet Bulthuis (1898-1988) Schilderij olieverf op doek 'Veluwse boerderij bij nacht'. HxB: 24.5 x 37.5 cm. ...[more]
881 Los(e)/Seite