432 Los(e)/Seite
W.K.L. 'Knotwilgen' ingelijst handwerk, monogram, 73x59cm
G. Cox 'Duinenlandschap' mixed media, 37x55cm
Moderne print 'vierkant' 38x57cm
Frank Treuren 'Botters aan het strand' aquarel, gedateerd '97 33x51cm (aquarel, signed)
'Personages in een zuilengallerij' gesigneerd, gedateerd 1956 40x57cm(aquarel, signed)
J. Reme 'Schilder en zijn palet' gesigneerd en gedateerd '80, lithografie 118/200, 50x65cm
ingelijst bordspel 'Spoorwerg-reis binnens kamers' 47x67cm
Joe van Schip 'Groote-of Sint Laurenskerk Rotterdam' tekening 47x33cm (drawing, signed)
Walter Bernardini 'The Harbour' 118/400 tekening, 15x15cm
L. de Baes 'Rotterdam' tekening 41x53cm
'pioenrozen' aquarel, niet gesigneerd, 24x30cm
Lot met diverse glazen voorraadflessen, hoogste ca 40cm
Lot met Ikonen, diverse maten
Lot met Ikonen, diverse maten
Lot diversen incl. 2x gong ( ca 30cm) en snijwerk
Lot met diversen, incl 2 gestoken beelden van Ganesha, hoogste 50cm
Lot diversen incl. gestoken beeld van een visser, hoogste 42cm
Lot diversen incl. weegschaal, gewichten en maten
Lot Keulse potten, kannen en fles
P. Hei 'Mediterraan landschap' ges. doek, 40x30cm (classical painting, signed, canvas)
Drie ingelijste prints uit oud kinderboek/ bidprentjes, ges. Ant. De Vaere, elk 10x17cm (classical
Drie ingelijste prints uit oud kinderboek/ bidprentjes, ges. Ant. De Vaere, elk 10x17cm (classical print from book, signed)
G.J.A.van Reede 'Compositie Miles Davies nr 7' doek, ges, 50x50cm (modern painting, signed)
G.J.A.van Reede 'Pulser' doek, ges. 50x50cm (modern painting, signed)
Aquarel 'Naakt' ges. HP, 26x45cm (modern aquarel, signed)
Paul Beijer 'Landschap' doek, ges. 50x70cm (classical painting, signed, canvas)
'Duinlandschap' maroufle, 26x34cm (classical painting, signed)
George PLETSER (1871-1942) 'Fruitstilleven met sojafles' maroufle, ges. 26cmx49.5cm (Classical
George PLETSER (1871-1942) 'Fruitstilleven met sojafles' maroufle, ges. 26cmx49.5cm (Classical painting, maroufle, signed)
J. Jans 'Hoeve aan het water' paneel, ges. 28x38cm (classical painting, signed, board)
'Zomerboeket' doek, ges. 50x40cm (classical painting, signed, canvas)
Driedimentionaal werk 'Bergbeklimmer' onduidelijk monogram, 100x80cm (modern threedimentional
Driedimentionaal werk 'Bergbeklimmer' onduidelijk monogram, 100x80cm (modern threedimentional work, monogram)
Fernand de Sylva' Zomerboeket' schilderij op doek, ges. en gedat. 1884, 55x46cm restauratie (
Fernand de Sylva' Zomerboeket' schilderij op doek, ges. en gedat. 1884, 55x46cm restauratie (classical painting, signed, canvas, restauration)
'Landschap' schilderij op doek, 43x65cm (classical painting)
Twee kabinetkommen (kleine chips)
12x Zilveren provincielepeltjes in foudraal (zwaardje)
Opklapbaar houten tafeltje met intarsia. Bij openslaan van het blad begint muziek te draaien,
Koperen doosje met oude centen, 9x 1/2cent (1912, 1938, 1916, 1911, 1936, 1937, 1934), 5x 2,5
Koperen doosje met oude centen, 9x 1/2cent (1912, 1938, 1916, 1911, 1936, 1937, 1934), 5x 2,5 cent (1880, 3x 1941, 1920)
Zilveren servetringen en lepeltjes en een lepeltje (verzilverd) van de 'Queen Anne'
Zoaher Ghanem (Lebanon) ' Landschap 2' aquarel/ mixed media, monogram, 48x62cm
Zoaher Ghanem (Lebanon) ' Landschap 1' aquarel/ mixed media, monogram, 68x48cm (modern aquarel,
Zoaher Ghanem (Lebanon) ' Landschap 1' aquarel/ mixed media, monogram, 68x48cm (modern aquarel, monogram)
Plateel plastiek: 'Vrouw met Kind' niet gemerkt, 25cm
Broche en oorbellen ?Lang Leven Longevity?, zilver, gemerkt 950 Sterling in originele doos (7 en
Broche en oorbellen ?Lang Leven Longevity?, zilver, gemerkt 950 Sterling in originele doos (7 en 5cm)
3x Snijwerken Nederlands-Indi? (Indonesi?) Height ca.77cm/ 64cm/ 41cm
L. de Baes 'Rotterdam' aquarel, 30x49cm
H. Marcus 'rozen' aquarel 30x47cm
Albert 'Vuur' gedateerd '73, op doek, 53x73cm, imperfect.
Tafellamp in de vorm van een romantisch koppel (composiet met twee glazen kelken) 76cm
'Vaas met peren', gesigneerd, mixed media, 38x50cm
'Na de storm' gemengde techniek, 40x56cm, gesigneerd. (modern painting, mixed technique, signed)
Lot met schilderijtjes en prints
Lot met moderne schilderijtjes, canvas
Lot van 12 tekeningen/ gravures etc.
Hans W.L. van Blooys 'Aan zee 1914' ges. en gedat. '88, 50x70cm
Koperen waterpomp, circa 72 cm
Art deco klok in rose marmer, 20cm
Oude ERRES KY 549 Radio uit 1954
Tafellamp in de vorm van een musicerend meisje zittend op een tak (composiet met die glazen kelken) 66cm
Mahoniehouten kapspiegel, 19de eeuw, 80x75x32cm
Cache- pot, hout met koperen versiersels, 26cm
'Rijstvelden' Lithografie onduidelijk gesigneerd, 101/110, gedateerd '80, 58x68cm (Modern Lithografie, signed, broken glass)
432 Los(e)/Seite