432 Los(e)/Seite
Lot met vijf diverse gekleurde glazen siervazen en een bonbonmandje op voet, met hengsel, glas
Sculptuur van een kind op marmeren voet, totale hoogte 30cm
Lot met aardewerken bak- en patevormen
Stel Chinese porseleinen gemberpotten, circa 30 cm
Lot met verschillende tegels, waarvan drie met restauratie
Polychrome decorated ceramic Chinese elephant with figure, height circa 36 cm
Ets met ploegende boer ges en genummerd 36/100, 30x40cm
P. Akkerga 'Duinen Rockanje' aquarel, ges. 40x77cm (Classic aquarel, signed)
Modern schilderij 'Wereldbol' doek, monogram BB, 90x70cm (modern painting, canvas, signed)
G.J.A. van Reede 'Moderne compositie in blauw en rood' schilderij op doek, gesigneerd, 100x100cm (
G.J.A. van Reede 'Moderne compositie in blauw en rood' schilderij op doek, gesigneerd, 100x100cm (Modern painting, canvas, signed)
Modern aquarel met steigerend paard, monogram RP 82, 75x58cm (modern aquarel, monogram)
G.J.A. van Reede 'Versperring' 100x100cm (Modern painting on canvas, signed)
G.J.A. van Reede 'Moderne compositie in rood en blauw 2' schilderij op canvas, gesigneerd, 90x120cm (Modern painting, canvas, signed)
Jan van Diemen 'Rugbyspelers' Lithografie gedateerd 1984, 34/140
Print van Herman Brood 'Liefde' 41x41 cm
Twee maail collage van postzegels, 28x28cm en 31x26 met lijst.
Twee maal collage van postzegels en brieven, Denemarken en Zweden 50x60cm
'Boeket' doek, ges. (Classical painting)
Set van drie Japanse zwaarden
Set van drie Japanse zwaarden
Lot met diverse gestoken houten sculpturen, hoogste 45cm
Aziatisch kastje size circa 66x46x87cm
Zaanse klok in zwart met chroom
Gietijzeren kruidenniersweegschaal met ovale koperen bak, 30x36cm
Pallisanderhouten theedoos met porseleinen flacons,ca 16x25cm
Gouda plateel Modica kaststel met bloempot, hoogste 29cm
Polychroom Delfts kaststel, hoogste 42cm en een dekselvaas
Metalen beeld van een leeuw, vermoedelijk door Josef Meurisse circa 33 x 24 cm
Bronzen beeld met twee paarden, 18x26cm
Lot met diverse passersets en een landkaartpasser van de SNCF
Houten Sculptuur van een kikker op lotusblad, verm. Bali 40x 36 x15 cm
Een paar decoratieve Chinese vazen, hoogte circa. 27cm
Philips radio type BX320A uit 1953 met bakelieten huis
Microscoop, Rusland, BM-52-2 met lichtbakje
Draagbare platenspeler -TEPPAZ Tourist uit 1967
Lot met diversen, incl. barometer en metronoom
Lot van 6 vintage lampen met metalen kap
Antieke koperen waterboiler met twee branders, ca 30x50x30cm
Microscoop Ernst Leitz Wetzlar in kist
Microscoop in kist, Cooke Troughton & Simms Ltd
Zwart marmeren klok met zuilen, ca 40cm
Kauwgomballenautomaat en winkelmandjes
Gietijzeren weegschaal met drie gewichten
Twee ingelijste herenportretten
Ovale spiegel in goudkleurige lijst, 53x63cm
Ovale spiegel in goudkleurige lijst 52x62 cm
Tuba (Couesnon & Cie Paris) met restauratie
Japans deelserviesje met draken
Japans gecombineerd servies, draakmotief
Porseleinen borden, Hutschenreuther, 18 stuks met sauskom
432 Los(e)/Seite