432 Los(e)/Seite
Twee barkrukken, pitriet en metaal, zithoogte ca 60cm
Lot met glas, waaronder 11x lampenglas
Zeer uitgebreid kruidenrek poten Nederlandstalig gemerkt Delft
Twee metalen dekselvazen, rijk bewerkt met putti's, ca 50cm
Afrikaanse side table of krukje, hout, bewerkt hout, ca 51cm
Drie gekleurde glazen vazen, ca 22cm
Twee ingelijste plannen van de architect Berlage 'First Church of Christ Scientist' s' Gravenhage,
Twee ingelijste plannen van de architect Berlage 'First Church of Christ Scientist' s' Gravenhage, ca 25x40cm
Drie Oosterse houten sculpturen, hoogste ca 32cm
Drie halve bolle plafondlampen
Sculptuurtje met hert, ca 25cm
2x Glas in lood Amsterdamsche School, ca. 33,5x45cm
Drie halve bolle plafondlampen/ wandlampen
Varia, waaronder oude melkkan/ waterkan (18cm) en Delfts vaasje, porseleinen fotolijstje en beschilderd hengselbakje
Cache- pot met onderschotel, metalen legering, ca 22cm
Aquarel 'Zomerbloemen' 45x35cm (Modern aquarel)
Decoratieve klok van composiet met quartzuurwerk (batterij) , ca 25x24cm
Marmeren pendule (incompleet) ca 30cm
Two incomplete antique thelephone sets
GLox 'Pad door de vennen' crayon, ges. 30x60cm ingelijst/ framed (Classical painting, signed)
Aquarel 'Figuur in een steeg' inkt/ aquarel, ges. MA'95, 60x50cm, ingelijst/ framed (Modern painting, canvas, signed)
Herman OPENNEER (1935) 'Bospad naar de stad' doek, ges. 60x50cm (Classical painting, canvas,
Herman OPENNEER (1935) 'Bospad naar de stad' doek, ges. 60x50cm (Classical painting, canvas, signed)
Schilderij op doek 'Koeien' naar een klassiek schilderij (beschadigingen) niet ingelijst/ not
Schilderij op doek 'Koeien' naar een klassiek schilderij (beschadigingen) niet ingelijst/ not framed, 55x70cm (Copy of classical painting, canvas)
Theo van Tiel 'Stilleven met sherry en noten' doek, ges en gedat '85, 60x50cm, (Classical painting, canvas, signed)
H. v.d. Dungen 'Stilleven met fruit' ges. gedat '00, ingelijst 50x40cm (Classical painting, canvas, signed)
A.W. Bauve 'Boerenhoeve' doek, ges. 50x70cm (Classical painting, oil/ canvas, signed)
Theo van Tiel 'Lente' doek, ges. '91, 50x40cm (Classical painting, oil/ canvas, signed)
C. Lion 'Bergrivier' doek, ges. 45x57cm ( classical painting, canvas, signed, framed)
'Stilleven met parels en boek' onbekende kunstenaar, ges. 60x70cm, (Classical painting, unknown,
'Stilleven met parels en boek' onbekende kunstenaar, ges. 60x70cm, (Classical painting, unknown, signed, framed, canvas)
George F. TEIJSSEN (1873-1955) 'Heidelandschap' olie op doek, ges. 50x69cm (Classical painting, oil/
George F. TEIJSSEN (1873-1955) 'Heidelandschap' olie op doek, ges. 50x69cm (Classical painting, oil/ canvas, signed)
4x Schilderijtjes op glas 'De vier jaargetijden' elk 15x11cm (glass paintings, the four seasons)
Mixed media, vermoedelijk van illustrator Yvonne Kroese (1958) 60x50cm
Aquarel ' Herfstimpressie' 67x43cm
Aquarel 'Krulbolspeler' ges. MCCG '97, 50x40cm
S. Kat 'Moderne compositie' aquarel, ges. 60x40cm
Print 'Vier seizoenen' 50x70cm
Mixed media 'Buren' ges DC'88, 52x67cm
Potloodtekening 'Naakt' onduidelijk ges. 60x46cm (Modern drawing)
Jan Berends 'Paarden' monotype, ges. 48x62cm
Jaap Ravelli - bruin-wit aardewerken asbak gemaakt voor Hunter Douglas
Aquarel 'Avondlicht' onduidelijk ges. 39x31cm (modern painting, aquarel)
Aquarel 'Tunnel' mixed media, 30x46cm
Canasaat 'Dangerous, Dangerous' zeefdruk 50/60 ges. 50x50cm
Modern werk 'Explosie van energieen' mixed media, 53x75cm (Modern painting)
C.A. Lingmont 'Korenschoven' doek, ges. 40x60cm (Classical painting, canvas, signed)
Schilderij 'Boereninterieur' doek, onduidelijk ges. 50x60cm (Classical painting, canvas, signed)
'Heidelandschap' doek, monogram H.S '53, 50x40cm (Classical painting, canvas, signed)
Jan Hoogendijk 'Stilleven met ketel en lamp' doek, ges en gedat '48, 50x40cm (Classical painting,
Jan Hoogendijk 'Stilleven met ketel en lamp' doek, ges en gedat '48, 50x40cm (Classical painting, canvas, signed)
'Stilleven met citroenen' paneel, 23x23cm (Classical painting, board)
'Oosters landschap' doek, onduidelijk ges. 31x43cm (Classical painting, canvas, signed)
Lot diverse houten beelden, hoogste 49cm, laagste 16cm
432 Los(e)/Seite