- Alte Uhren (56)
- Archeology (27)
- Asian Arts (196)
- Books, documents (77)
- Briefmarken (12)
- Busts and Statues (22)
- Chinese carving (51)
- Comics (2)
- Curiosa (255)
- Ethnografie (48)
- Fotografika (5)
- Furniture, mirrors (34)
- Glas, Kristall (245)
- Golden Watches (77)
- Gramophones and phonographs (193)
- Militaria: Awards, Medals (232)
- Militaria: Badges, insignia (62)
- Militaria: Bayonets (79)
- Militaria: Books, documents (117)
- Militaria: Cartridges (5)
- Militaria: Dutch Indies (26)
- Militaria: Interbellum (23)
- Militaria: Lots, collections (31)
- Militaria: Medals (3)
- Militaria: Miscellaneous (83)
- Militaria: Napoleon (2)
- Militaria: Rifles, pistols (26)
- Militaria: Swords, daggers (105)
- Militaria: Uniforms (48)
- Militaria: until WWI (95)
- Militaria: Various (12)
- Militaria: WWII (221)
- Minerals (6)
- Model Toys (20)
- Münzen, Medaillen (41)
- Musikinstrumente (5)
- Old Tiles (18)
- Olympics and Sports memorabilia (39)
- Pens (11)
- Porcelain, Pottery (139)
- Posters and Programs (3)
- Postkarten, Fotos (21)
- Rugs and textile (9)
- Schmuck (607)
- Schmuck Sonstiges (63)
- Signets (1)
- Silver (597)
- Silver- and goldplated objects (38)
- Silver, Jewellery (76)
- Tin, Copper, Bronze (29)
- Toys and Games (33)
- Uhren (48)
- Weights, measuring cups and various (15)
- Wein, Spirituosen (11)
- Arms, Armour & Militaria (1170)
- Jewellery (746)
- Silver & Silver-plated items (635)
- Collectables (427)
- Glassware (245)
- Asian Art (196)
- Scientific Instruments (193)
- Clocks, Watches & Jewellery (181)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (151)
- Ceramics (111)
- Prints (90)
- Books & Periodicals (79)
- Bank notes (63)
- Chinese Works of Art (51)
- Ethnographica & Tribal Art (48)
- Coins (41)
- Furniture (34)
- Models, Toys, Dolls & Games (33)
- Watercolours (33)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (27)
- Sculpture (22)
- Fine Art & Antiques (21)
- Stamps (12)
- Wines & Spirits (11)
- Carpets & Rugs (9)
- Cameras & Camera Equipment (5)
- Nur Lose mit Abbildungen
4634 Los(e)/Seite
Chinees howlite snijstukje op houten basement: meisje en jongen met roltekening, tweede helft 20e
Chinees howlite snijstukje op houten basement: meisje en jongen met roltekening, tweede helft 20e eeuw -H. zonder basement 7 cm- ...[more]
Chinees howlite snijstukje op houten basement: moeder met twee kinderen, tweede helft 20e eeuw -H.
Chinees howlite snijstukje op houten basement: moeder met twee kinderen, tweede helft 20e eeuw -H. zonder basement 7,5 cm- ...[more]
Chinees howlite snijstukje op houten basement: vrouw en kind met bloemen en reiger, tweede helft 20e
Chinees howlite snijstukje op houten basement: vrouw en kind met bloemen en reiger, tweede helft 20e eeuw -H. zonder basement 5,6 cm- ...[more]
Chinees howlite snijstukje op houten basement: twee vrouwen, tweede helft 20e eeuw -H. zonder
Chinees howlite snijstukje op houten basement: twee vrouwen, tweede helft 20e eeuw -H. zonder basement 6 cm- ...[more]
Chinees howlite snijstukje op houten basement: vrouw met spiegel, reiger en bloemen, tweede helft
Chinees howlite snijstukje op houten basement: vrouw met spiegel, reiger en bloemen, tweede helft 20e eeuw -H. zonder basement 7,1 cm- ...[more]
Gestoken howlite snijstuk op houten basement: vrouw met draak -H. zonder basement 7,2 cm- ...[more]
Gestoken howlite snijstuk op houten basement: godin met jonge Boeddha op lotustroon -H. zonder
Gestoken howlite snijstuk op houten basement: godin met jonge Boeddha op lotustroon -H. zonder basement 6 cm- ...[more]
Gestoken howlite snijstuk op houten basement: jonge vrouw met snaarinstrument -H. zonder basement
Gestoken howlite snijstuk op houten basement: jonge vrouw met snaarinstrument -H. zonder basement 7,3 cm- ...[more]
Gestoken howlite snijstuk op houten basement: jongen met vis en meisje met schaal -H. zonder
Gestoken howlite snijstuk op houten basement: jongen met vis en meisje met schaal -H. zonder basement 5,3 cm- ...[more]
Chinees spekstenen beeldje op bewerkt basement: monnik -H. 15,5 cm- ...[more]
Chinees spekstenen snijstuk op basement: druivenstruik met druiven -lichte defecten-, daarbij:
Chinees groen spekstenen dekselvat met duivelsbol met ringen op vier klauwpoten -H. 18 cm- ...[more]
Twee spekstenen snijstukken op opengewerkt basement: monnik en man met jonge Boeddha op zijn arm -H.
Twee spekstenen snijstukken op opengewerkt basement: monnik en man met jonge Boeddha op zijn arm -H. circa 25 cm- ...[more]
Twee spekstenen snijwerkjes van figuren in landschap, China, 20e eeuw - H. 15 en 19 cm - ...[more]
Chinees groen spekstenen snijstuk: olifant -H. 21 cm- ...[more]
Chinees spekstenen snijstuk op langwerpig basement: staande vrouw, de handen in elkaar gegrepen -
Chinees spekstenen snijstuk op langwerpig basement: staande vrouw, de handen in elkaar gegrepen -H. 34 cm- ...[more]
Chinees spekstenen snijstuk: Tang paard op houten basement -H. zonder basement 18 cm- ...[more]
Chinees spekstenen snijstuk: meisje met zonnehoed op haar rug en schaal met twee vruchten in haar
Balinese kris in rijkgestoken palisander schede, 2e helft 20e eeuw, enige defecten aan het houtwerk,
Balinese kris in rijkgestoken palisander schede, 2e helft 20e eeuw, enige defecten aan het houtwerk, lengte circa 67cm ...[more]
Elf luks Balinese kris met gestoken benen wrangka, de greep in de vorm van een raksasa en bezet
Kris Minang, Sumatra met rijk gestoken Balinese schede ...[more]
Kris Panjang, Sumatra, executiekris in tijgerhouten schede, het uiteinde van de schede ingezet met
Kris Panjang, Sumatra, executiekris in tijgerhouten schede, het uiteinde van de schede ingezet met hoorn, 19e eeuw - L. 65 cm - ...[more]
Kris, Sumatra, met vergulde mendak en zilveren overschede, jaren '20/30 - L. 36 cm - ...[more]
Kris, Sumatra, de schede met verzilverd montuur met ingelegde amethist, de kling met rijke pamor -
Kris, Sumatra, de schede met verzilverd montuur met ingelegde amethist, de kling met rijke pamor - L. 46 cm - ...[more]
Kris, Sumatra, voorzien van antieke kling - L. 44 cm - ...[more]
Kris, Sumatra, met zilveren mendak en fraai pamor op de kling - L. 50 cm - ...[more]
Kris, Madura, Java, met rechte kling en verzilverde overschede - L. 46 cm - ...[more]
Kris, Madura, met rechte kling met gestoken walvistand greep - L. 48 cm - ...[more]
Kris, Madura, met rechte kling en fraai pamor - L. 51 cm - ...[more]
Kris, Madura, met 10 luk kling voorzien van fraai pamor en messing overschede - L. 47 cm - ...[more]
Kris, Madura, met rechte kling en voorzien van messing overschede - L. 52 cm - ...[more]
Philippijnen, Maguindanao kris/zwaard met zilveren montuur rond de greep - L. 67 cm - ...[more]
Twee krissen, Madura, één met rechte schede - L. 50 en 53 cm - ...[more]
Twee krissen, Bali, beide met rechte kling, één met messing overschede - L. 46 en 50 cm - ...[more]
Kris, Sumatra, met rechte kling - L. 45 cm - ...[more]
Kris, Sumatra, met walvistand greep, rechte kling en verzilverde overschede - L. 43 cm, restauratie aan de greep - ...[more]
Kris, Madura, met vergulde mendak, voorzien van messing overschede - L. 48 cm - ...[more]
Kris, Solo, Java, met rechte kling, Medak, ingelegd met gekleurd glas en voorzien van messing
Kris, Solo, Java, met rechte kling, Medak, ingelegd met gekleurd glas en voorzien van messing overschede - L. 50 cm - ...[more]
Kris, Solo, Java, met rechte kling, medak ingelegd met gekleurd glas en voorzien van messing
Kris, Solo, Java, met rechte kling, medak ingelegd met gekleurd glas en voorzien van messing overschede - L. 50 cm - ...[more]
Sewar, Sumatra, met hoormen greep in hoornen en houten schede met verzilverde applicaties - L. 34
Sewar, Sumatra, met hoormen greep in hoornen en houten schede met verzilverde applicaties - L. 34 cm, chips - ...[more]
Kris, Solo, Java, met rechte kling, voorzien van messing en slangenhuid overschede - L. 48 cm -
Kris, Solo, Java, met rechte kling, voorzien van messing en slangenhuid overschede - L. 48 cm - ...[more]
Kris, Solo, Java, met 5 luk kling, mendak ingelegd met glas, voorzien van messing overschede - L. 50
Kris, Solo, Java, met 5 luk kling, mendak ingelegd met glas, voorzien van messing overschede - L. 50 cm - ...[more]
Kris, Sumatra, in houten schede met verzilverd beslag - L. 40 cm, heft gebroken - ...[more]
Kris, Madura met rechte kling, vergulde mendak en benen greep, schede van latere datum - L. 34 cm -
Kris, Madura met rechte kling, vergulde mendak en benen greep, schede van latere datum - L. 34 cm - ...[more]
Kris, Solo, Java, met messing overschede en Kris, Madura ...[more]
Klewang, Sumatra, met verzilverde monturen - L. 62 cm - ...[more]
Hardhouten krishouder en boek: Tammens, Ir. G.J.F.J., De Kris ...[more]
Twee krissen, waaronder kris, Lombok, beiden in slechte staat ...[more]
Drie krissen, Kris Solo, Surakarta, Java, deels in pellethouten schede, één met bewerkte messing
Drie krissen, Kris Solo, Surakarta, Java, deels in pellethouten schede, één met bewerkte messing overschede ...[more]
Drie krissen, Madura, in landrang scheden met bijpassend krissenhouder ...[more]
Kris, Madura, 9-luks, met naga en rijk pamor, schede missend, daarbij: diverse krisonderdelen,
Kris, Madura, 9-luks, met naga en rijk pamor, schede missend, daarbij: diverse krisonderdelen, Gurkames en Noord-Afrikaanse kromdolk ...[more]
Mahonie krissenstandaard met vier Indonesische krissen ...[more]
Vier Indische steekwapens, waaronder een karambit, Badik Lampung en een kleine kris ...[more]
Drie krissen Solo en kris Djokja in hardhouten krishouder - samengesteld - ...[more]
Balinese kris en drie krissen Madura ...[more]
Tien diverse krissen, Madura en Java - diverse beschadigingen - ...[more]
Koptisch textiel fragment, circa 10e eeuw - 60 x 10 cm - ...[more]
Bronzen handspiegel met greep in de vorm van een vrouwenfiguur -L. 25,5 cm-, India, 20e eeuw en
Bronzen handspiegel met greep in de vorm van een vrouwenfiguur -L. 25,5 cm-, India, 20e eeuw en messing object met decor van Boeddha ...[more]
Houten beeldje, voorstellende: Balinese staande vrouw ...[more]
4634 Los(e)/Seite