- Alte Uhren (56)
- Archeology (27)
- Asian Arts (196)
- Books, documents (77)
- Briefmarken (12)
- Busts and Statues (22)
- Chinese carving (51)
- Comics (2)
- Curiosa (255)
- Ethnografie (48)
- Fotografika (5)
- Furniture, mirrors (34)
- Glas, Kristall (245)
- Golden Watches (77)
- Gramophones and phonographs (193)
- Militaria: Awards, Medals (232)
- Militaria: Badges, insignia (62)
- Militaria: Bayonets (79)
- Militaria: Books, documents (117)
- Militaria: Cartridges (5)
- Militaria: Dutch Indies (26)
- Militaria: Interbellum (23)
- Militaria: Lots, collections (31)
- Militaria: Medals (3)
- Militaria: Miscellaneous (83)
- Militaria: Napoleon (2)
- Militaria: Rifles, pistols (26)
- Militaria: Swords, daggers (105)
- Militaria: Uniforms (48)
- Militaria: until WWI (95)
- Militaria: Various (12)
- Militaria: WWII (221)
- Minerals (6)
- Model Toys (20)
- Münzen, Medaillen (41)
- Musikinstrumente (5)
- Old Tiles (18)
- Olympics and Sports memorabilia (39)
- Pens (11)
- Porcelain, Pottery (139)
- Posters and Programs (3)
- Postkarten, Fotos (21)
- Rugs and textile (9)
- Schmuck (607)
- Schmuck Sonstiges (63)
- Signets (1)
- Silver (597)
- Silver- and goldplated objects (38)
- Silver, Jewellery (76)
- Tin, Copper, Bronze (29)
- Toys and Games (33)
- Uhren (48)
- Weights, measuring cups and various (15)
- Wein, Spirituosen (11)
- Arms, Armour & Militaria (1170)
- Jewellery (746)
- Silver & Silver-plated items (635)
- Collectables (427)
- Glassware (245)
- Asian Art (196)
- Scientific Instruments (193)
- Clocks, Watches & Jewellery (181)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (151)
- Ceramics (111)
- Prints (90)
- Books & Periodicals (79)
- Bank notes (63)
- Chinese Works of Art (51)
- Ethnographica & Tribal Art (48)
- Coins (41)
- Furniture (34)
- Models, Toys, Dolls & Games (33)
- Watercolours (33)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (27)
- Sculpture (22)
- Fine Art & Antiques (21)
- Stamps (12)
- Wines & Spirits (11)
- Carpets & Rugs (9)
- Cameras & Camera Equipment (5)
- Nur Lose mit Abbildungen
4634 Los(e)/Seite
Boten - Twee modellen van stoomschepen - L. 60 cm - ...[more]
Boten - Vier modellen van tjalken - L. 50 cm - ...[more]
Boten - Vijf kleine modellen van diverse schepen - L. 20 cm - ...[more]
Serie van 37 miniatuur vliegtuigmodellen, gemerkt: 'Bombardiers et géants du ciel', uitgegeven
Serie van 37 miniatuur vliegtuigmodellen, gemerkt: 'Bombardiers et géants du ciel', uitgegeven door Atlas ...[more]
Treinen - Serie van 18 Minitrains in originele doos, vijf boekjes missend, schaal 1/220 ...[more]
Treinen - Serie van 30 miniatuur locomotiefmodellen, uitgegeven door Atlas ...[more]
Speelgoedpaard geheel overtrokken met paardenhuid en voorzien van lederen tuigage, het geheel
Oude kinderwagen met pop, midden 20e eeuw ...[more]
Antieke pop met papier-mâché lijfje en biscuit hoofdje voorzien van open mond en slaap ogen,
Schuco Varianto Elektro 3118, in originele verpakking, West-Germany - zeldzaam model - ...[more]
Schuco Varianto Elektro 3112 U, 3041 Limo, Box 3010/30, Lasto 3042, Bus 3044 en diverse rails,
Pop met aan vier zijden van het hoofd een gezicht met verschillende gelaatsuitdrukkingen, circa
Pop met polychroom biscuitporseleinen hoofd en scharnierende papier-mâché ledematen, bromt bij
Babypop met papier-mâché hoofd en handjes, gemerkt 'H.v.B., Germany', eerste kwart 20e eeuw L. ca.
Babypop met papier-mâché hoofd en handjes, gemerkt 'H.v.B., Germany', eerste kwart 20e eeuw L. ca. 42 cm- ...[more]
Lotto spel in gemarmerd houten kistje, tweede helft 19e eeuw en 'Boerenschroom' incompleet, circa
Lotto spel in gemarmerd houten kistje, tweede helft 19e eeuw en 'Boerenschroom' incompleet, circa 1900 ...[more]
Twee speelgoedmangels, Londen, eerste kwart 20e eeuw -49,5 x 19 x 40- ...[more]
Twee ingelijste winkeldisplays van kinderspeelgoedhorloges, Esso, jaren '50 ...[more]
The Collectors Choice, 3-D Team logo Holograms and Baseball Cards, 1990 Complete Set, daarbij:
Backgammon en damspel versierd met inlegwerk, midden jaren '50 ...[more]
Twee poppen met gedeeltelijk houten ledematen en linnen kleding, derde kwart 19e eeuw -defecten,
Twee poppen met gedeeltelijk houten ledematen en linnen kleding, derde kwart 19e eeuw -defecten, L. langste pop ca. 58 cm- ...[more]
Houten flipperkast en twee letterdozen, jaren '50 ...[more]
Twee oude blokpuzzels, houten speelgoed, dominospel in foedraal, etc. ...[more]
Mechanische blikken ezelkar, Gama, blikken koetje en blikken raceautotje, midden 20e eeuw ...[more]
Oud blikken speelgoed: tramstel, automobiel, Frankrijk, circa 1930, naaimachine en auto ...[more]
Vier blikken kinderfornuisjes, pannetjes, vormpjes, blokkendozen, Lott's Bricks, etc. ...[more]
Houten poppenhuis, theater, etc. -defecten- ...[more]
Vijf Anker bouwdozen, circa 1900
Vijf Anker bouwdozen, circa 1900 ...[more]
Blikken stationsgebouwen: Buffet, spoorwegovergang, seinhuis (Hornby), stationsgebouw (Hornby),
Blikken stationsgebouwen: Buffet, spoorwegovergang, seinhuis (Hornby), stationsgebouw (Hornby), etc., eerste helft 20e eeuw ...[more]
Oud speelgoed: Meccano-onderdelen, poppenhoofd, flipperspel, puzzle, etc. ...[more]
Tien diverse militaire strategie spellen, waaronder, Bevrijdingspel, circa 1945-50, incompleet
Tien diverse militaire strategie spellen, waaronder, Bevrijdingspel, circa 1945-50, incompleet ...[more]
12 Avalon Hill spellen voornamelijk militaire strategie, waaronder: Origins of WWII, Napoleon The
12 diverse strategie spellen, waaronder: VG games, Gulf Strike 3e editie, Shell Shock en Ambush, SPI
14 Avalon Hill militaire strategie spellen, waaronder: Battle of the Bulge, WWII Dessert Campaign,
14 Avalon Hill militaire strategie spellen, waaronder: Battle of the Bulge, WWII Dessert Campaign, D-Day en Anzio ...[more]
20 Avalon Hill militaire strategie spellen, waaronder: Panzer Leader, Cross of Iron, Storm over
20 Avalon Hill militaire strategie spellen, waaronder: Panzer Leader, Cross of Iron, Storm over Arnhem en Third Reich ...[more]
Lot van circa 60 spellen, voornamelijk duitstalig, waaronder Klaus Teuber en Hans im Glück spellen
Lot van circa 60 spellen, voornamelijk duitstalig, waaronder Klaus Teuber en Hans im Glück spellen ...[more]
Circa 60 spellen, voornamelijk engels en nederlandstalig, waaronder Klaus Teuber, Leeuwenhart en
Circa 60 spellen, voornamelijk engels en nederlandstalig, waaronder Klaus Teuber, Leeuwenhart en diverse vintage spellen, jaren '60/'70 ...[more]
Lot van circa 65 spellen, voornamelijk Duitstalig ...[more]
Hallamp met gesatineerde en beschilderde glazen kap aan messing montuur, circa 1930 - L. 100 cm -
Hallamp met gesatineerde en beschilderde glazen kap aan messing montuur, circa 1930 - L. 100 cm - ...[more]
Messing en persglazen hallamp, mogelijk Ezan, circa 1920 - L. 55 cm - ...[more]
Gewolkt glazen schaallamp met messing montuur, jaren '30 - L.65 cm - ...[more]
Mahonie gefineerde tafelvitrine met facetgeslepen glas in de klep en beglazing rondom, rustend op
Hamergeslagen donker gepatineerde messing en smeedijzeren gong aan standaard, Amsterdamse School,
Hamergeslagen donker gepatineerde messing en smeedijzeren gong aan standaard, Amsterdamse School, circa 1930 ...[more]
Hamergeslagen messing tafellamp, met rode glazen ruitjes, Amsterdamse School, circa 1930 -h. ca.
Hamergeslagen messing tafellamp, met rode glazen ruitjes, Amsterdamse School, circa 1930 -h. ca. 40 cm- ...[more]
Mahonie kassa, Gledhill's Patent Cash Tills, G.H. Gledhill & Sons Ltd., Trinity Works, Halifax
Mahonie kassa, Gledhill's Patent Cash Tills, G.H. Gledhill & Sons Ltd., Trinity Works, Halifax ...[more]
Mahonie wandvitrinekastje met gestoken ornamenten, China, midden 20e eeuw -84 x 51 x 9,5 cm-
Mahonie wandvitrinekastje met gestoken ornamenten, China, midden 20e eeuw -84 x 51 x 9,5 cm- ...[more]
Polychroom gestoken houten onderdeel van een boerenkar met decor van een zeepaard -l. 88,5 cm-
Polychroom gestoken houten onderdeel van een boerenkar met decor van een zeepaard -l. 88,5 cm- ...[more]
Gestoken mahonie breistoel met petit-point bekleding, landschapsdecor, circa 1870 ...[more]
Groot formaat gestoken eiken zetel met Louis Quinze ornamenten en robijnrode velours bekleding,
Groot formaat gestoken eiken zetel met Louis Quinze ornamenten en robijnrode velours bekleding, tweede helft 19e eeuw -h. 155 cm- ...[more]
Groot formaat gestoken eiken zetel met aapjes op de hoeken en robijnrode velours bekleding, tweede
Groot formaat gestoken eiken zetel met aapjes op de hoeken en robijnrode velours bekleding, tweede helft 19e eeuw h. 148,5 cm- ...[more]
Gestoken houten schamel van een boerenkar met smeedijzeren beslag en decor van een staande leeuw met
Gestoken houten schamel van een boerenkar met smeedijzeren beslag, monogrammen HVW en FDH, en
Gestoken houten schamel met smeedijzeren beslag en decor van een staande leeuw met toorts in beide
Gestoken houten schamel met smeedijzeren beslag en decor van een staande leeuw met toorts in beide klauwen, circa 1900 -55 x 107 cm- ...[more]
Kamergemak of stilletje, wordt niet verzonden ...[more]
Bolvormige glas-in-lood plafondlamp, Brazilië, tweede helft 20e eeuw -diam. ca. 40 cm-lichte
Bolvormige glas-in-lood plafondlamp, Brazilië, tweede helft 20e eeuw -diam. ca. 40 cm-lichte defecten- ...[more]
Palissander plantentafeltje met gestorste schacht en hardhouten voet, Indonesië, jaren '20 - H. 77
Palissander plantentafeltje met gestorste schacht en hardhouten voet, Indonesië, jaren '20 - H. 77 en 73 cm - ...[more]
Plafondhanglamp met kubistische gematteerde rookglazen kap, art deco, circa 1930 -L zonder ketting
Plafondhanglamp met kubistische gematteerde rookglazen kap, art deco, circa 1930 -L zonder ketting ca. 35 cm- ...[more]
Chinese gestoken houten tafellamp in de vorm van een draak die een lampion met zijn bek vast
Chinese gestoken houten tafellamp in de vorm van een draak die een lampion met zijn bek vast houdt, circa 1930 -H. 74 cm, defecten- ...[more]
4634 Los(e)/Seite