- Alte Uhren (56)
- Archeology (27)
- Asian Arts (196)
- Books, documents (77)
- Briefmarken (12)
- Busts and Statues (22)
- Chinese carving (51)
- Comics (2)
- Curiosa (255)
- Ethnografie (48)
- Fotografika (5)
- Furniture, mirrors (34)
- Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen, Grafiken, Miniaturen (271)
- Glas, Kristall (245)
- Golden Watches (77)
- Gramophones and phonographs (193)
- Militaria: Awards, Medals (232)
- Militaria: Badges, insignia (62)
- Militaria: Bayonets (79)
- Militaria: Books, documents (117)
- Militaria: Cartridges (5)
- Militaria: Dutch Indies (26)
- Militaria: Interbellum (23)
- Militaria: Lots, collections (31)
- Militaria: Medals (3)
- Militaria: Miscellaneous (83)
- Militaria: Napoleon (2)
- Militaria: Rifles, pistols (26)
- Militaria: Swords, daggers (105)
- Militaria: Uniforms (48)
- Militaria: until WWI (95)
- Militaria: Various (12)
- Militaria: WWII (221)
- Minerals (6)
- Model Toys (20)
- Münzen, Medaillen (41)
- Musikinstrumente (5)
- Old Tiles (18)
- Olympics and Sports memorabilia (39)
- Pens (11)
- Porcelain, Pottery (139)
- Posters and Programs (3)
- Postkarten, Fotos (21)
- Rugs and textile (9)
- Schmuck (607)
- Schmuck Sonstiges (63)
- Signets (1)
- Silver (597)
- Silver- and goldplated objects (38)
- Silver, Jewellery (76)
- Tin, Copper, Bronze (29)
- Toys and Games (33)
- Uhren (48)
- Weights, measuring cups and various (15)
- Wein, Spirituosen (11)
- Arms, Armour & Militaria (1170)
- Jewellery (746)
- Silver & Silver-plated items (635)
- Collectables (427)
- Glassware (245)
- Asian Art (196)
- Scientific Instruments (193)
- Clocks, Watches & Jewellery (181)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (151)
- Ceramics (111)
- Prints (90)
- Books & Periodicals (79)
- Bank notes (63)
- Chinese Works of Art (51)
- Ethnographica & Tribal Art (48)
- Coins (41)
- Furniture (34)
- Models, Toys, Dolls & Games (33)
- Watercolours (33)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (27)
- Sculpture (22)
- Fine Art & Antiques (21)
- Stamps (12)
- Wines & Spirits (11)
- Carpets & Rugs (9)
- Cameras & Camera Equipment (5)
- Nur Lose mit Abbildungen
4634 Los(e)/Seite
Aat Verhoog (1933), moeder met kinderen in een tuin, litho, gesigneerd - 55 x 75 cm - ...[more]
Jan Cobbaert (1909-1995), figuren, litho, gesigneerd - 72 x 55 cm - ...[more]
Eric-Jan Kremer (1963), Max Verstappen, gemengde techniek, gesigneerd - 100x120 cm - ...[more]
Herman Brood (1946-2001), 'Formule I', litho - 67x81 cm - ...[more]
Herman Brood (1946-2001), Figuren, fotoprint, 56x75 cm ...[more]
Dirk Homberg (1885-1952), 'Javanese fishing boats sailing', ets, gesigneerd - 17 x 31 cm - ...[more]
Oude plaat naar het portret van Mrs. Gibbons door Thomas Gainsborough in vergulde striklijst,
Gravure: 'Le rat de ville et le rat des champs, A. Delfos, 1758 - 13 x 8 cm - ...[more]
Perzische gouache in rijkbewerkte lijst en ingekleurde prent voorstellende een Oosters paar, 19e
Perzische gouache in rijkbewerkte lijst en ingekleurde prent voorstellende een Oosters paar, 19e eeuw - 19 x 13 cm - ...[more]
Jan Toorop (1858-1928), portret van de dichteres Miek Janssen, lithografie, 1914 -25,2 x 18 cm-
Jan Toorop (1858-1928), portret van de dichteres Miek Janssen, lithografie, 1914 -25,2 x 18 cm- ...[more]
Hongaarse School: brug in Italië en oost-Europees stadsgezicht, ets, gesigneerd -grootste ets: 30,
Hongaarse School: brug in Italië en oost-Europees stadsgezicht, ets, gesigneerd -grootste ets: 30,5 x 18,5 cm- ...[more]
Lithografie: 'View at the Hague', Published by R. Bowyer, Pall Mall, 1815 -26,5 x 33 cm, vergeeld-
Lithografie: 'View at the Hague', Published by R. Bowyer, Pall Mall, 1815 -26,5 x 33 cm, vergeeld- ...[more]
Anton Pieck (1895-1987), 'Achter de Kamp, Amersfoort 1918, ets, gesigneerd en in de plaat - 9 x 18
Anton Pieck (1895-1987), 'Achter de Kamp, Amersfoort 1918, ets, gesigneerd en in de plaat - 9 x 18 cm - ...[more]
Affiche: Sonora Phonograph Corporation, jaren '20 - 40 x 31 cm - ...[more]
Zao Wou-Ki (1921-2013), 'Composition 244', aquatint 16/99, gesigneerd en gedateerd '73 ...[more]
Jan Sluijters (1881-1957), staand naakt, gemonogrammeerd, litho - 30 x 20 cm, uitgegeven door
Met zwart passe-partout en gouden bies ingelijste kopergravure: 'De gemaalin van den Grooten
Quatriéme plan de la bataille de Néerwinde : donnée le 29 Juillet 1693, dressé sur différente Cartes
Jan Toorop (1858-1928), bladerloze boom met rechts een huis en links een schuurtje, ets, gesigneerd -27,8 x 22,8 cm, vergeeld, vlekjes- ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Torero, litho, 1953 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Centauer/Torero, litho, 1953 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Le filo du torero, litho, 1953 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), 'Hé! Hé! Toro!', litho, 1953 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Centauers/Toreros, litho, 1953 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), 'El Cordobes', litho, 1963 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), 'Curro Romero', litho, 1963 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Torero, litho, 1963 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Flamenco, litho, 1953 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Flamenco dansers , litho - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), harlekijn, twee litho's, 1954 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), harleijn, twee litho's, 1954 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Torero, litho, 1956 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), portret en profil, twee litho's, 1954 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), figuren in interieur, litho, 1953 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Sur La Plage, litho, 1954 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), interieur met figuren, 1962 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Torero, litho, 1962 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Le Toreador Couronné, litho, 19562 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Je suis La jeune fille bleue, litho, 1959 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), The Kiss en Sur La Plage, litho, 1958 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Dans le soleil, litho, 1959 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Sous le manteau de feu, litho, 1954 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Les Amoureux, twee litho's, 1954 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Manteau au Feu, twee litho's, 1954 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), "Imortal Goat en Harlequin, twee litho's, 1958 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Taureaux en Torero, twee litho's - 38 x 29 cm - ...[more]
Henri Matisse (1869-1954), Étude pour le livre 'La Religieuse Portugaise, 1946 - 33 x 25 cm -
Henri Matisse (1869-1954), Étude pour le livre 'La Religieuse Portugaise, 1946 - 33 x 25 cm - ...[more]
Kees van Dongen (1877-1968), Montmartre, litho - 40 x 30 cm - ...[more]
Joan Miro (1893-1983), Jaille du Calcaire, litho - 33 x 25 cm - ...[more]
Kees van Dongen (1877-1968), 'Place Vendôme Paris', litho - 38 x 30 cm - ...[more]
Pablo Picasso (1881-1973), Le seigneur et la dame, litho, 1959 - 33 x 25 cm - ...[more]
Pablo Picasso (1881-1973), Le painteur, twee litho's, 1962 - 39 x 30 cm - ...[more]
4634 Los(e)/Seite