- Alte Uhren (56)
- Archeology (27)
- Asian Arts (196)
- Books, documents (77)
- Briefmarken (12)
- Busts and Statues (22)
- Chinese carving (51)
- Comics (2)
- Curiosa (255)
- Ethnografie (48)
- Fotografika (5)
- Furniture, mirrors (34)
- Glas, Kristall (245)
- Golden Watches (77)
- Gramophones and phonographs (193)
- Militaria: Awards, Medals (232)
- Militaria: Badges, insignia (62)
- Militaria: Bayonets (79)
- Militaria: Books, documents (117)
- Militaria: Cartridges (5)
- Militaria: Dutch Indies (26)
- Militaria: Interbellum (23)
- Militaria: Lots, collections (31)
- Militaria: Medals (3)
- Militaria: Miscellaneous (83)
- Militaria: Napoleon (2)
- Militaria: Rifles, pistols (26)
- Militaria: Swords, daggers (105)
- Militaria: Uniforms (48)
- Militaria: until WWI (95)
- Militaria: Various (12)
- Militaria: WWII (221)
- Minerals (6)
- Model Toys (20)
- Münzen, Medaillen (41)
- Musikinstrumente (5)
- Old Tiles (18)
- Olympics and Sports memorabilia (39)
- Pens (11)
- Porcelain, Pottery (139)
- Posters and Programs (3)
- Postkarten, Fotos (21)
- Rugs and textile (9)
- Schmuck (607)
- Schmuck Sonstiges (63)
- Signets (1)
- Silver (597)
- Silver- and goldplated objects (38)
- Silver, Jewellery (76)
- Tin, Copper, Bronze (29)
- Toys and Games (33)
- Uhren (48)
- Weights, measuring cups and various (15)
- Wein, Spirituosen (11)
- Arms, Armour & Militaria (1170)
- Jewellery (746)
- Silver & Silver-plated items (635)
- Collectables (427)
- Glassware (245)
- Asian Art (196)
- Scientific Instruments (193)
- Clocks, Watches & Jewellery (181)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (151)
- Ceramics (111)
- Prints (90)
- Books & Periodicals (79)
- Bank notes (63)
- Chinese Works of Art (51)
- Ethnographica & Tribal Art (48)
- Coins (41)
- Furniture (34)
- Models, Toys, Dolls & Games (33)
- Watercolours (33)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (27)
- Sculpture (22)
- Fine Art & Antiques (21)
- Stamps (12)
- Wines & Spirits (11)
- Carpets & Rugs (9)
- Cameras & Camera Equipment (5)
- Nur Lose mit Abbildungen
4634 Los(e)/Seite
2e gehalte zilveren taartschep, 2e gehalte zilveren opengewerkte schep met foraal decor paar 2e
2e gehalte zilveren dienvorken, 2e gehalte zilveren sauslepel en onedele taartschep ...[more]
2e gehalte zilveren tafelcouvert met mes, van Kempen & Begeer, 1968 ...[more]
2e gehalte zilveren vleesdienvork, parelrand, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten,
Vijf 2e gehalte zilveren sierlepels, waarvan vier met apostel en één met schilddragende leeuw aan
Twee Djokja kindercouverts, theehouder en briefopener ...[more]
Vijf 3e gehalte zilveren koffielepels, 'Bremer Lilie', ontwerp Hugo Leven ...[more]
Vijf 1e en 2e gehalte zilveren tondeldoosjes en pijpje, 19e eeuw ...[more]
Zilveren theelepels, klontjestang, tafelnummers, etc., diverse gehaltes ...[more]
Vijf stuks 2e gehalte zilveren schepwerk, waaronder vlalepel, kindercouvert en vleesvork ...[more]
Vijf 2e gehalte zilveren vorken en lepels, circa 1800 en ouder, waaronder Amsterdam -gebruikssporen- ...[more]
2e gehalte zilveren bestekdelen: natfruitschep, theelepels, vleesvorkje, etc. ...[more]
2e gehalte zilveren jamlepel, olijflepel, kinderschuifje, twee suikerschepjes, etc. ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren vleesvorkjes aan getorste steel, natfruitschepje met rocaille-decor,
Vierdelig hors d'oeuvreset aan 2e gehalte zilveren handvatten, schoenlepel aan 1e gehalte zilveren
Vier 2e gehalte zilveren dessertcouverts en twee dessertvorken, Haags lof, meesterteken: J.M. van
2e gehalte zilveren sierlepel met putto aan het uiteinde van de steel, cakeprikker, botermesje, paar
2e gehalte zilveren sierlepel met putto aan het uiteinde van de steel, cakeprikker, botermesje, paar zoutlepeltjes, etc. ...[more]
Zes dessertmessen aan 2e gehalte zilveren handvatten, dubbelfilet, meesterteken: J.M. van Kempen &
Zes dessertmessen aan 2e gehalte zilveren handvatten, dubbelfilet, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa 1920 ...[more]
Zes 2e gehalte zilveren vismessen, dubbelfilet, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1920 ...[more]
Vier paar 1e en 2e gehalte zilveren strooibusjes en twee losse exemplaren - diverse beschadigingen - ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren koffielepels, Rusland, twee vleesvorken en zuurvork aan getorste steel,
Zes 2e gehalte zilveren dessertcouverts, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1897 -lichte gebruikssporen- ...[more]
Zes 2e gehalte zilveren tafelcouverts, Haags lof, meesterteken: J.M. van kempen & Zonen, Voorschoten, 1897 ...[more]
Drie 2e gehalte zilveren tafelcouverts, Haags lof, meesterteken: twee maal J.M. van Kempen &
Diverse 2e en 3e gehalte zilveren bestekdelen, waaronder Haag Lofje ...[more]
Opengewerkt Djokja hengselmandje en diverse 2e gehalte zilveren theelepeltjes ...[more]
Kristallen odeurflacon met 2e gehalte zilveren dop en glazen stopje, 19e eeuw, paar vorken, Haags
Serie van zes zilveren dessertlepels, Duitsland, circa 1830 ...[more]
Zes 2e gehalte zilveren tafelcouverts, meesterteken: Cornelis van Straatsburg, Utrecht, 1780 (
Zes 2e gehalte zilveren tafelcouverts, meesterteken: Cornelis van Straatsburg, Utrecht, 1780 (gewicht 822 gram) ...[more]
Zes 2e gehalte zilveren dienvorkjes aan streepagaten handvat, diverse meesters, tweede helft 19e
Zes 2e gehalte zilveren dienvorkjes aan streepagaten handvat, diverse meesters, tweede helft 19e eeuw ...[more]
Zes 2e gehalte verguld zilveren bokkenpoottheelepeltjes, circa 1900 ...[more]
Zes 2e gehalte zilveren suiker- en theeschepjes ...[more]
Zes 2e gehalte zilveren suikerschepjes en roomlepeltjes ...[more]
Zes 1e en 2e gehalte zilveren theeduimen, Engeland en Nederland, 19e en 20e eeuw ...[more]
Serie van zes 2e gehalte zilveren koffielepeltjes met gravé decor, meesterteken: mogelijk Adrianus
Serie van zes 2e gehalte zilveren koffielepeltjes met gravé decor, meesterteken: mogelijk Adrianus Wegman, Den Haag, 1799 ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren groentelepels, meesterteken: Gerritsen & van Kempen, Zeist, 1941, paar
Zes 2e gehalte zilveren koffielepels met graveerwerk, meesterteken: Cornelis Knuystingh, Rotterdam
Zes 2e gehalte zilveren koffielepels met graveerwerk, meesterteken: Cornelis Knuystingh, Rotterdam 1810-1812 ...[more]
Drie zilveren botermesjes aan bewerkte heften, sierlepel met cabochon geslepen turkoois, eivormig
Zeven dessertmessen met 2e gehalte zilveren handvatten, Hollands glad, meesterteken: Gerritsen & van
Zeven 2e gehalte zilveren suiker- en theeschepjes ...[more]
Zeven 2e gehalte zilveren tafellepels, Hollands glad, meesterteken: Wed. van de Broek, Amsterdam
Zeven 1e gehalte zilveren lepels met vergulde cameeportretten van koningin Margarethe, koning Juan
Vijf 2e gehalte zilveren fruitcouverts, met extra mes en zuurvorkje, Birmingham, 1907 ...[more]
2e gehalte zilveren tafelcouvert en dessertvork, parelrand, diverse meesters en jaren (gewicht 186
Twee 3e gehalte zilveren tafelcouverts en twee tafelmessen aan 3e gehalte zilveren handvat, daarbij:
Acht 1e gehalte zilveren theelepels Engelse koninklijke familie waaronder een gedeeltelijke zwart
Drie 2e gehalte zilveren tafellepels, meesterteken: Hendrik P. de Pauw, Haarlem, 1765, daarbij
Serie van acht 2e gehalte zilveren koffielepeltjes met getorste steel en 2e gehalte zilveren
Serie van acht 2e gehalte zilveren koffielepeltjes met getorste steel en 2e gehalte zilveren klontjestang ...[more]
Zes 2e gehalte dessertlepels en drie dessertvorken, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen &
2e gehalte zilveren bestekdelen, 19e/20e eeuw -defecten- (gewicht 276 gram) ...[more]
Tien 2e gehalte zilveren bestekdelen, waaronder dienlepels en dessertmessen ...[more]
Serie van zeven Djoka onderzettertjes, paar Djokja onderzetters en een Djokja cup ...[more]
Tien 2e gehalte zilveren taartvorkjes met jugendstil zweepslagdecor, meesterteken J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa 1900 ...[more]
2e gehalte zilveren theelpels, taartvorken, suikerschepjes, waaronder serie van zes puntfilet
Elf kleine dessert (fruit-) couverts en -vork aan 2e gehalte zilveren handvat, puntfilet, circa 1920
Elf kleine dessert (fruit-) couverts en -vork aan 2e gehalte zilveren handvat, puntfilet, circa 1920 -gebruikssporen- ...[more]
Elf 1e (999/1000) gehalte zilveren taartvorken, Haags lof, meesterteken: M.J. Gerritsen, Zeist,
Elf 1e (999/1000) gehalte zilveren taartvorken, Haags lof, meesterteken: M.J. Gerritsen, Zeist, 1978 ...[more]
Zeven 2e gehalte zilveren tafelvorken waaronder Haags Lof, hierbij vier 2e gehalte zilveren
Zeven 2e gehalte zilveren tafelvorken waaronder Haags Lof, hierbij vier 2e gehalte zilveren dessertmessen, puntfilet en rondfilet ...[more]
4634 Los(e)/Seite