635 Los(e)/Seite
Zilveren bruidsceintuur met gedreven tussenstukken, floraal decor, Tibet/Nepal, eerste helft 20e
Zilveren bruidsceintuur aan opengezaagde gesp met vogeldecor, Madhya Pradesh, midden 20e eeuw -l. 89
Zilveren bruidsceintuur aan opengezaagde gesp met vogeldecor, Madhya Pradesh, midden 20e eeuw -l. 89 cm- (gewicht 244 gram) ...[more]
Opengezaagd 2e gehalte zilveren bonbonmandje met gegraveerd decor van vogels en ranken, Duitsland,
Opengezaagd 2e gehalte zilveren bonbonmandje met gegraveerd decor van vogels en ranken, Duitsland, circa 1920 ...[more]
Schuitvormig 2e gehalte zilveren schaaltje, Duitsland, 1936 -l. 21,5 cm, inscriptie 'Ter herinnering
Opengezaagd 2e gehalte zilveren bonbonmandje met parelrand en twee bewerkte greepjes, op vier
2e gehalte zilveren miniatuur: stellingmolen en filigrain gesp met Zeeuwse knoopjes ...[more]
1e gehalte zilveren sauskom op vier bewerkte pootjes, Birmingham, 1926 (gewicht 142 gram) ...[more]
3e gehalte, gedeeltelijk verguld zilveren snuifdoosje met twee vakjes en floraal decor, in reliëf en
3e gehalte, gedeeltelijk verguld zilveren snuifdoosje met twee vakjes en floraal decor, in reliëf en gegraveerd, 19e eeuw ...[more]
1e gehalte zilveren dienblad met geschubde rand, Mexico - 4- x 29 cm - (1100 gram) ...[more]
1e gehalte zilveren dienblad met twee handvatten, bewerkte rand, guillochédecor en gegraveerd
Groot formaat 1e gehalte zilveren fotolijst -binnenmaat ca. 23,5 x 17,5 cm- ...[more]
Ronde 1e gehalte zilveren schaal met gecontourneerde rand, uitgereikt ter gelegenheid van een
Geslepen kristallen bokaal met 2e gehalte zilveren deksel, gravédecor en knop in de vorm van
Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonschaaltje met rankendecor, meesterteken: Gebroeders Niekerk,
Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonschaaltje met rankendecor, meesterteken: Gebroeders Niekerk, Schoonhoven, 1940 ...[more]
Taps toelopende achtzijdige kurkentrekker met kabelrand, onduidelijk meesterteken, derde kwart 19e
Taps toelopende achtzijdige kurkentrekker met kabelrand, onduidelijk meesterteken, derde kwart 19e eeuw ...[more]
Rijkbewerkte 2e gehalte zilveren handspiegel aan taps toelopend handvat, midden 20e eeuw -l. 33 cm-
Rijkbewerkte 2e gehalte zilveren handspiegel aan taps toelopend handvat, midden 20e eeuw -l. 33 cm- ...[more]
2e gehalte zilveren tabaksdoos vermaakt tot sigarendoos, met gravédecor van een paard en menner,
2e gehalte zilveren tabaksdoos vermaakt tot sigarendoos, met gravédecor van een paard en menner, anno 1869 - L. 13,5 cm - ...[more]
2e gehalte zilveren roomlepel, meesterteken: Roelof Snoek, Leeuwarden 1772-1811 - scheurtje in
2e gehalte zilveren roomlepel, meesterteken: Roelof Snoek, Leeuwarden 1772-1811 - scheurtje in bak - ...[more]
Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonschaaltje, onbekend meesterteken, 1821 - L. 9 cm, deukjes -
Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonschaaltje, onbekend meesterteken, 1821 - L. 9 cm, deukjes - ...[more]
1e gehalte zilveren cabaret met kabelrand, rustend op bolpootjes, meesterteken: Egidius Adelaar,
1e gehalte zilveren cabaret met kabelrand, rustend op bolpootjes, meesterteken: Egidius Adelaar, Amsterdam, 1837 - 29,5 x 22 cm - ...[more]
Dekseldoosje met deksel in de vorm van een Zeeuwse knoop op drie pootjes, meesterteken: J. den
Balustervormige achtzijdige 1e gehalte zilveren strooibus, Birmingham, 1909 -h. 15,5 cm, 190 gr.-
Balustervormige achtzijdige 1e gehalte zilveren strooibus, Birmingham, 1909 -h. 15,5 cm, 190 gr.- ...[more]
Achtzijdige 2e gehalte zilveren beker met palmet- en filetrand ...[more]
2e gehalte zilveren naaldenkoker in de vorm van een sleutel, met gravédecor, tweede helft 19e
2e gehalte zilveren naaldenkoker in de vorm van een sleutel, met gravédecor, tweede helft 19e eeuw -l. 10 cm- ...[more]
3e gehalte zilveren hengselschaaltje, Duitsland, circa 1920 -diam. met handvatten 15 cm-, twee
3e gehalte zilveren hengselschaaltje, Duitsland, circa 1920 -diam. met handvatten 15 cm-, twee servetbanden, etc. ...[more]
Filigrain zilveren maanvis in glazen display, Verre Oosten ...[more]
Rijkbewerkte ronde dekseltrommel met decor van kinderen in cartouches en Bacchus op het deksel,
1e gehalte zilveren ampul voor H. oliesel -h. circa 12 cm- ...[more]
2e gehalte zilveren brandewijnkom met handvatten in de vorm van een vrouwenfiguur, gedreven decor
Opengewerkte 2e gehalte zilveren onderzetter met parelrand, meesterteken: A. Presburg, Haarlem,
Opengewerkte 2e gehalte zilveren onderzetter met parelrand, meesterteken: A. Presburg, Haarlem, 1872 ...[more]
Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonmandje met parelrand, onbekend meesterteken, 1965 ...[more]
Ovale koektrommel met filetranden op onderschotel, meesterteken: Zilverfabriek Voorschoten,
Ovale koektrommel met filetranden op onderschotel, meesterteken: Zilverfabriek Voorschoten, Voorschoten, 1950 ...[more]
Rechthoekig 1e gehalte zilveren blaadje met afgeronde zijkanten en parelrand -10,5 x 19,5 cm-
Rechthoekig 1e gehalte zilveren blaadje met afgeronde zijkanten en parelrand -10,5 x 19,5 cm- ...[more]
3e gehalte zilveren brillenkoker met gegraveerd lijnendecor, Duitsland, circa 1900 ...[more]
Taps toelopende 2e gehalte zilveren beker op ronde voet met kabelrand, meesterteken: I. Schalkwijk, Rotterdam, 1821 ...[more]
Opengewerkte 3e gehalte zilveren gesp met geciseleerd decor van een fabeldier, Verre Oosten,
Opengewerkte 3e gehalte zilveren gesp met geciseleerd decor van een fabeldier, Verre Oosten, eerste helft 20e eeuw -7,5 x 7 cm- ...[more]
2e gehalte zilveren pepermuntdoosje met kabelranden en filigrain op het deksel, meesterteken: J. van
3e gehalte zilveren poederdoos, Duitsland, circa 1930 ...[more]
2e gehalte zilveren vinaigrette met diverse decors, onduidelijk meesterteken, 1842 ...[more]
3e gehalte zilveren houder voor twee inktpotjes en dekseltjes met bloemknop, Duitsland, midden 19e
3e gehalte zilveren houder voor twee inktpotjes en dekseltjes met bloemknop, Duitsland, midden 19e eeuw -glazen inktpotjes ontbreken- ...[more]
3e gehalte zilveren rozentak
3e gehalte zilveren rozentak ...[more]
2e gehalte zilveren hengselmand met geschulpte rand op voet, onduidelijk meesterteken, circa 1868
2e gehalte zilveren hengselmand met geschulpte rand op voet, onduidelijk meesterteken, circa 1868 ...[more]
2e gehalte zilveren filigrain gesp, gemonteerd aan gehaakte band, 2de helft 19e eeuw ...[more]
Draadglazen odeurflacon met 2e gehalte zilveren montuur en gegraveerd decor, circa 1900 ...[more]
1e gehalte zilveren design choker, meesterteken Löhr N.V., jaren '80 - omtrek 37 cm - (30 gram)
1e gehalte zilveren design choker, meesterteken Löhr N.V., jaren '80 - omtrek 37 cm - (30 gram) ...[more]
2e gehalte zilveren taartschep met gravédecor en getorste steel, meesterteken: A. Kooiman, Schoonhoven, 1907 ...[more]
Schuitvormig 2e gehalte zilveren presenteerschaaltje, opengewerkt en voorzien van parelrand,
1e gehalte zilveren maliëntasje met cabochon geslepen blauwglazen knopjes op de sluiting, circa 1920
1e gehalte zilveren maliëntasje met cabochon geslepen blauwglazen knopjes op de sluiting, circa 1920 - B. 16 cm - ...[more]
2e gehalte zilveren dekseldoosje met lijnendecor, meesterteken: A.J. Froon, Eexta, 1841 -gebruikssporen- ...[more]
3e gehalte zilveren kelk op hoge voet -gebruikssporen-h. 19,5 cm- ...[more]
2e gehalte zilveren melkannetje met parelrand op voet, 1881 -h. 10 cm- ...[more]
Ronde 1e gehalte zilveren presenteerschaal met bewerkte rand, Duitsland, -diam. 21 cm, inscriptie '
Ovaal loepje met 1e gehalte zilveren monturen in schildpad behuizing, Engeland, circa 1800 - 8 x 5
Ovaal loepje met 1e gehalte zilveren monturen in schildpad behuizing, Engeland, circa 1800 - 8 x 5 cm - ...[more]
Geciseleerd 3e gehalte zilveren tafelstuk: pauw met gespreide vleugels -h. 20,5 cm- ...[more]
Geciseleerde 2e gehalte zilveren luiertang in de vorm van een ooievaar, rustend op een schildpad,
Nieuwe Testament met psalmen en gezangen, in lederen band met 2e gehalte zilveren klamp, decor van
Nieuwe Testament met psalmen en gezangen, in lederen band met 2e gehalte zilveren klamp, decor van figuren, 1823 ...[more]
635 Los(e)/Seite