635 Los(e)/Seite
Opengewerkte 2e gehalte zilveren broodmand, Zilverfabriek Voorschoten, Voorschoten, 1926 - L 30 cm -
Opengewerkte 2e gehalte zilveren broodmand, Zilverfabriek Voorschoten, Voorschoten, 1926 - L 30 cm - (470 gram) ...[more]
Geslepen kristallen odeurflacon met 2e gehalte zilveren montuur en gravédecor, tweede helft 19e
Geslepen kristallen odeurflacon met 2e gehalte zilveren montuur en gravédecor, tweede helft 19e eeuw ...[more]
Langwerpige 3e gehalte zilveren schaal met gedreven fruitdecor en hamergeslagen bodem. Duitsland
Langwerpige 3e gehalte zilveren schaal met gedreven fruitdecor en hamergeslagen bodem. Duitsland circa 1930 - l. 32 cm ...[more]
2e gehalte zilveren theepotje met bloemvormige knop, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen,
2e gehalte zilveren theepotje met bloemvormige knop, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1876 ...[more]
3e gehalte zilveren sauskom met twee handvatten op gecontourneerde onderschotel en sauslepel, eerste
3e gehalte zilveren sauskom met twee handvatten op gecontourneerde onderschotel en sauslepel, eerste kwart 20e eeuw (gewicht 544 gram) ...[more]
Rond opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonschaaltje, onduidelijk meesterteken, 1910 ...[more]
Gelobd rond 2e gehalte zilveren hengselmandje op voet, onduidelijk meesterteken, 1856 ...[more]
2e gehalte zilveren knipkoker met gravédecor en stempel, inscriptie 'Anno 1765' ...[more]
Draadglazen kaasstolp op onderschotel met gecontourneerde rand, tweede helft 19e eeuw -chips
Draadglazen kaasstolp op onderschotel met gecontourneerde rand, tweede helft 19e eeuw -chips onderschotel- ...[more]
Filigrain hengselmandje -diam. 12 cm- ...[more]
1e gehalte zilveren sigarettendoos met dakvormig deksel, Engeland, midden 20e eeuw -gebruikssporen-
1e gehalte zilveren sigarettendoos met dakvormig deksel, Engeland, midden 20e eeuw -gebruikssporen- ...[more]
Balustervormige 2e gehalte zilveren strooibus, meesterteken: Zilverfabriek Voorschoten, Voorschoten,
Balustervormige 2e gehalte zilveren strooibus, meesterteken: Zilverfabriek Voorschoten, Voorschoten, midden 20e eeuw ...[more]
Balustervormige 1e gehalte zilveren strooibus met guillochédecor, Birmingham, 1935/1936 ...[more]
Groot formaat 1e gehalte zilveren stooibus, Birmingham, 1919/1920 -h. 20,5 cm- ...[more]
3e gehalte zilveren briletui, Duitsland, eerste helft 20e eeuw ...[more]
1e gehalte zilveren strooibus, Birmingham, 1925/1926 -h. 18,5 cm, lichte gebruikssporen- ...[more]
1e gehalte zilveren briefopener met vergrootglas en ingelegde Maundy set met diverse jaren,
Getorste balustervormige 2e gehalte zilveren strooibus, Zweden, 20e eeuw -h. 16,5 cm- ...[more]
Balustervormige 1e gehalte zilveren strooibus, Birmingham, 1912 -h 16,5 cm- ...[more]
Balustervormige 1e gehalte zilveren strooibus, Birmingham, 1964/1965 -16,5 cm- ...[more]
2e gehalte zilveren schaaltje op voet met parelranden, 1891 -h. 9,5 cm- ...[more]
2e gehalte zilveren cabaret met parelrand, winkeliersmerk: Diemont, Amsterdams stadskeur, circa 1800
2e gehalte zilveren cabaret met parelrand, winkeliersmerk: Diemont, Amsterdams stadskeur, circa 1800 (245 gram) ...[more]
1e gehalte zilveren cabaret met gecontourneerde parelrand, meesterteken: Elkington & Co, Birmingham,
1e gehalte zilveren cabaret met gecontourneerde parelrand, meesterteken: Elkington & Co, Birmingham, 1907 (379 gram) ...[more]
2e gehalte zilveren bonbonschaaltje versierd met parelrand, onduidelijk meesterteken, 1901 ...[more]
1e gehalte zilveren toastrekje, meesterteken: John Thomas Heath & John Hartshorne Middleton,
1e gehalte zilveren toastrekje, meesterteken: John Thomas Heath & John Hartshorne Middleton, Birmingham, 1907 ...[more]
2e gehalte zilveren tabaksdoos vermaakt tot lepeldoos, 19e eeuw ...[more]
Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonschaaltje met parelrand en bloemvormige greepjes - L. 16 cm -
Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonschaaltje met parelrand en bloemvormige greepjes - L. 16 cm - ...[more]
2e gehalte zilveren strooilepel, meesterteken: Gregorius van den Toorn II, Delft, 1798 - met
2e gehalte zilveren strooilepel, meesterteken: Gregorius van den Toorn II, Delft, 1798 - met monogram - ...[more]
2e gehalte zilveren houder met leeuwenmaskerons op vier klauwpootjes en blauwe metalen binnenbak,
Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonmandje met parelrand, meesterteken: A. Pressburg, Haarlem,
Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonmandje met parelrand, meesterteken: A. Pressburg, Haarlem, 1960 ...[more]
2e gehalte zilveren hengselmand met golvende rand, meesterteken: Wilkens & Söhne, Bremen, tweede
2e gehalte zilveren hengselmand met golvende rand, meesterteken: Wilkens & Söhne, Bremen, tweede helft 20e eeuw (gewicht 622 gram) ...[more]
2e gehalte zilveren tabaksdoos met lijnendecor, meesterteken: C. van Dam Kooiman, Schoonhoven,
Geslepen kristallen theeflacon met 2e gehalf4452te zilveren montuur en dop, meesterteken: C.J.
Geslepen kristallen theeflacon met 2e gehalf4452te zilveren montuur en dop, meesterteken: C.J. Begeer, Utrecht, 1868-1920 ...[more]
Djokja hengselmandje met lotusdecor
Djokja hengselmandje met lotusdecor ...[more]
Rijk bewerkte Djokja schaal, circa 1920 - L. 26 cm - ...[more]
1e gehalte zilveren bonbonmandje met parelrand ...[more]
2e gehalte zilveren horlogestandaard in de vorm van een bassin met reservoir h ca. 8,5 cm- ...[more]
2e gehalte zilveren pepermuntdoosje met gecontourneerde rand en gravédecor, meesterteken: P.
2e gehalte zilveren pepermuntdoosje met gecontourneerde rand en gravédecor, meesterteken: P. Kruyt, Schoonhoven, 1860 ...[more]
Geslepen kristallen inktstelletje met 2e gehalte zilveren montuur en dop, onduidelijk meesterteken, circa 1900 ...[more]
2e gehalte zilveren muntkokertje voor bezemstuivers uit 1739 ...[more]
Hamergeslagen van binnen verguld 2e gehalte zilveren hostiedoos met gegraveerd Grieks kruis aan de
Hoornvormige geslepen kristallen odeurflacon met zilveren montuur aan kettinkje, circa 1900 -staafje
Hoornvormige geslepen kristallen odeurflacon met zilveren montuur aan kettinkje, circa 1900 -staafje scharnier ontbreekt- ...[more]
2e gehalte zilveren strooibusje in de vorm van een Volendammer jongen, circa 1900 ...[more]
1e gehalte zilveren bokaal in Louis Seize-stijl met bladguirlandes, op voet, met bloemverdeler,
Geslepen kristallen inktpot met 2e gehalte zilveren montuur en dop, voorzien van een door een
Gladde 1e gehalte zilveren fotolijst -voor foto van 20,3 x 15,1 cm- ...[more]
Groot formaat 1e gehalte zilveren fotolijst -voor foto van 24,5 x 19 cm- ...[more]
3e gehalte zilveren dekseldoosje met decor van twee spelende kinderen op het deksel, Duisland, circa
3e gehalte zilveren dekseldoosje met decor van twee spelende kinderen op het deksel, Duisland, circa 1900 -2,6 x 5,2 x 9 cm- ...[more]
1e gehalte zilveren snuifdoosje met guillochédecor en florale rand, Frankrijk, 1900 -monogram AB, -
1e gehalte zilveren snuifdoosje met guillochédecor en florale rand, Frankrijk, 1900 -monogram AB, -1,3 x 4,4 x 7,5- ...[more]
Rond 2e gehalte zilveren pepermuntdoosje met hartvormig schildje op het deksel, onduidelijk
Rond 2e gehalte zilveren pepermuntdoosje met hartvormig schildje op het deksel, onduidelijk meesterteken, 1845 -gebruikssporen- ...[more]
Vierkant 2e gehalte zilveren pepermuntdoosje met gegraveerd bloemdecor in ruiten, meesterteken, C.
Vierkant 2e gehalte zilveren pepermuntdoosje met gegraveerd bloemdecor in ruiten, meesterteken, C. Saton, Alphen, 1861 -gebruikssporen- ...[more]
Herenzakhorloge in zilveren kast en overkast, voorzien van beschilderde wijzerplaat, adres: Wilders,
Ovaal 1e gehalte zilveren blaadje met opengewerkte rand met parelrand, meesterteken: J. Vos & Co.,
Ovaal 1e gehalte zilveren blaadje met opengewerkte rand met parelrand, meesterteken: J. Vos & Co., Haarlem, 1919 -2 x 29 x 20,5 cm- ...[more]
Gelobde 3e gehalte zilveren schaal met druivendecor langs de rand, op drie bewerkte pootjes -diam.
Gelobde 3e gehalte zilveren schaal met druivendecor langs de rand, op drie bewerkte pootjes -diam. 25 cm- (gewicht 185 gram) ...[more]
Klein 1e gehalte zilveren theepotje met geribde zijden en parelranden, meesterteken: Bonebakker &
1e gehalte zilveren theepot met filetranden op ovale voet, met palissander greep, meesterteken: N.
1e gehalte zilveren theepot met filetranden op ovale voet, met palissander greep, meesterteken: N. van Voorst, Utrecht, 1815 ...[more]
1e gehalte zilveren melkkan op ronde voet, meesterteken: J.G. Meijer, Amsterdam, 1828-1860 ...[more]
Ronde 1e gehalte zilveren theepot met filetranden aan de bovenzijde op voet, onduidelijk meesterteken, 1852 ...[more]
635 Los(e)/Seite