635 Los(e)/Seite
2e gehalte zilveren natfruitschep met rankendecor in de bak aan roossteel, meesterteken: H.
2e gehalte zilveren natfruitschep met rankendecor in de bak aan roossteel, meesterteken: H. Hooijkaas, Schoonhoven, 1940 ...[more]
2e gehalte zilveren strooillepel met haan aan het uiteinde van de steel, onduidelijk meesterteken,
2e gehalte zilveren strooillepel met haan aan het uiteinde van de steel, onduidelijk meesterteken, 1921 ...[more]
2e gehalte zilveren sauslepel, Haags lof, meesterteken: H. Hooykaas, Schoonhoven, 1920 ...[more]
Rijkbewerkte 3e gehalte zilveren taartschep met decor van tortelende duifjes, jongen en meisje,
Rijkbewerkte 3e gehalte zilveren taartschep met decor van tortelende duifjes, jongen en meisje, etc., Duitsland, circa 1900 ...[more]
Schelpvormige 2e gehalte zilveren punchlepel, aan gedraaide ebbenhoutensteel, 1873 ...[more]
2e gehalte zilveren pasteischep met agaten heft, laatste kwart 19e eeuw - L. 24 cm - ...[more]
2e gehalte zilveren theeduimpje met geribde bak en gravédecor, meesterteken: vermoedelijk Christiaan
2e gehalte zilveren theeduimpje met geribde bak en gravédecor, meesterteken: vermoedelijk Christiaan van Gemert, Den Bosch, 1806-1810 ...[more]
2e gehalte zilveren taartschep met gravédecor van een vogel aan getorste steel, meesterteken: J.M.
2e gehalte zilveren taartschep met gravédecor van een vogel aan getorste steel, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1884 ...[more]
Opengewerkte 2e gehalte zilveren dienschep met gravédecor, meesterteken: A.H. der Kinderen, Den
Opengewerkte 2e gehalte zilveren dienschep met gravédecor, meesterteken: A.H. der Kinderen, Den Bosch, 1863 ...[more]
2e gehalte zilveren geboortelepel, man met juk aan het uiteinde van de steel, inscriptie: 'Tjitske
Bladvormige 2e gehalte zilveren taartschep aan getordeerde bladsteel, meesterteken: Wed. v.d. Broek,
Bladvormige 2e gehalte zilveren taartschep aan getordeerde bladsteel, meesterteken: Wed. v.d. Broek, Amsterdam, 1904 ...[more]
1e gehalte zilveren suiker strooilepel model Blossom, ontwerp Georg Jensen, Denemarken, midden 20ste
1e gehalte zilveren suiker strooilepel model Blossom, ontwerp Georg Jensen, Denemarken, midden 20ste eeuw ...[more]
1e gehalte zilveren sauslepel met floraal jugendstil decor, Frankrijk, circa 1900 ...[more]
2e gehalte zilveren sauslepel en jamlepel, Hollands glad, meesterteken: Gerritsen en van Kempen,
2e gehalte zilveren soepdienlepel met schenktuit en gravédecor, onduidelijk meesterteken, met
3e gehalte zilveren taartschep met floraal gravédecor, Frankrijk, 1840-1879 ...[more]
2e gehalte zilveren pasteischep aan getorste steel, meesterteken: A. Kuylenburg, Schoonhoven, 1897
2e gehalte zilveren pasteischep aan getorste steel, meesterteken: A. Kuylenburg, Schoonhoven, 1897 ...[more]
2e gehalte zilveren strooilepel met gravédecor aan getorste steel, meesterteken: C. Hooikaas,
2e gehalte zilveren strooilepel met gravédecor aan getorste steel, meesterteken: C. Hooikaas, Schoonhoven 1895 ...[more]
2e gehalte zilveren herdenkingslepel Theodorus Niemeyer 1819-1869 met figuur aan het uiteinde van de
2e gehalte zilveren herdenkingslepel Theodorus Niemeyer 1819-1869 met figuur aan het uiteinde van de steel ...[more]
2e gehalte zilveren vleesvork, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1897
2e gehalte zilveren vleesvork, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1897 ...[more]
2e gehalte zilveren aardappellepel, Haags lof, meesterteken: A.J. Driessen, Utrecht, 1931 ...[more]
2e gehalte zilveren sauslepel, sardinevork en zuurvork, Haags lof, diverse meesters en jaren
2e gehalte zilveren sauslepel, sardinevork en zuurvork, Haags lof, diverse meesters en jaren ...[more]
2e gehalte zilveren vleesvork, Hollands glad, meesterteken: D. van Oudvorst & Zn., Amsterdam,
2e gehalte zilveren roomlepel met decor van een visser in de bak en een staande leeuw aan het
2e gehalte zilveren apostellepel , 20e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren taartschep met opgelegde golvende lijn op het handvat, Denemarken, 1935
2e gehalte zilveren taartschep met opgelegde golvende lijn op het handvat, Denemarken, 1935 ...[more]
2e gehalte zilveren natfruitschep met floraal decor, Haags lof, meesterteken: Zilverfabriek
2e gehalte zilveren natfruitschep met floraal decor, Haags lof, meesterteken: Zilverfabriek Voorschoten, Voorschoten, 1943 ...[more]
2e gehalte zilveren taartschep met oud-Hollands decor en zeilschip aan het uiteinde van de steel,
2e gehalte zilveren taartschep met oud-Hollands decor en zeilschip aan het uiteinde van de steel, onduidelijk meesterteken, 1912 ...[more]
2e gehalte zilveren vlalepel, puntfilet, meesterteken: Gerritsen & van Kempen, Zeist, 1935 ...[more]
2e gehalte zilveren roomlepel naar 17e eeuws voorbeeld, meesterteken: Zaanlandsche Zilversmederij,
2e gehalte zilveren roomlepel naar 17e eeuws voorbeeld, meesterteken: Zaanlandsche Zilversmederij, Haarlem/Amsterdam, midden 20e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren cakeprikker, meesterteken: Bijkamp & Co, Steenwijk, 1945-1975 ...[more]
2e gehalte zilveren diencouvert met gravédecor, meesterteken: J. van Os van den Abeelen, Schoonhoven, 1885 ...[more]
2e gehalte zilveren soepdienlepel met getorste steel, aan uiteinde met parelrand, meesterteken: J.M.
2e gehalte zilveren aardappellepel, Haags lof, onduidelijk meesterteken, 1926 ...[more]
2e gehalte zilveren sauslepel met getorste steel, aan uiteinde met parelrand, onduidelijk meesterteken, 1890 ...[more]
2e gehalte zilveren strooilepel, onduidelijk meesterteken, circa 1800 ...[more]
2e gehalte zilveren strooilepel met gravédecor, meesterteken: Chr. Brunings, Joure, 1858 ...[more]
2e gehalte zilveren soepdienlepel met gravédecor -lichte gebruikssporen- ...[more]
3e gehalte zilveren sauslepel, spatelfilet, circa 1900 ...[more]
Hamergeslagen 2e gehalte zilveren taartschep, art deco, meesterteken: H. Hooijkaas, Schoonhoven,
Hamergeslagen 2e gehalte zilveren taartschep, art deco, meesterteken: H. Hooijkaas, Schoonhoven, 1932 ...[more]
Rijkbewerkte 2e gehalte zilveren druivenschaar, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, voorschoten, circa 1900 ...[more]
2e gehalte zilveren kinderschuifje, Haags lof, met inscriptie ...[more]
2e gehalte zilveren roomlepel aan puntsteel met gravédecor, meesterteken: D.M. Mulder, Winschoten,
2e gehalte zilveren roomlepel aan puntsteel met gravédecor, meesterteken: D.M. Mulder, Winschoten, 1840 -gebruikssporen- ...[more]
1e gehalte zilveren dienschep met opengewerkt blad -gegraveerd monogram- ...[more]
2e gehalte zilveren sierlepel met jager en hond aan het uiteinde van de steel, 19e/20e eeuw
2e gehalte zilveren sierlepel met jager en hond aan het uiteinde van de steel, 19e/20e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren natfruitschep met aardbeien- en kersendecor, 1937 ...[more]
2e gehalte zilveren taartschep met omgebogen steel en art deco decor, meesterteken: Gerritsen &
2e gehalte zilveren taartschep met omgebogen steel en art deco decor, meesterteken: Gerritsen & van Kempen, Zeist, 1944 ...[more]
2e gehalte zilveren taartschep met gematteerde bak en gegraveerd bloemdecor, meesterteken: G. Greup,
2e gehalte zilveren taartschep met gematteerde bak en gegraveerd bloemdecor, meesterteken: G. Greup, Schoonhoven, 1907 ...[more]
Serie van zes 2e gehalte zilveren koffielepeltjes, meesterteken: Johannes Mattheus van Kempen,
Serie van zes 2e gehalte zilveren koffielepeltjes, meesterteken: Johannes Mattheus van Kempen, Utrecht, 1825 - 1 lepel verbogen - ...[more]
2e gehalte zilveren croquettang met oud-Hollands decor, circa 1930 ...[more]
2e gehalte zilveren taartschep met waaiersteel, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1918 ...[more]
2e gehalte zilveren rijstlepel met pistoolgreep, de bak met graveerwerk ...[more]
2e gehalte zilveren taartschep met omgekrulde steel, meesterteken: Gerritsen & van Kempen, Zeist,
2e gehalte zilveren taartschep met omgekrulde steel, meesterteken: Gerritsen & van Kempen, Zeist, 1948 ...[more]
2e gehalte zilveren soepdienlepel, Haags lof, meesterteken: van Kempen & Begeer, 1964 ...[more]
Gedeeltelijk geëmailleerde 2e gehalte zilveren theelepel, Rusland, eerste helft 20e eeuw ...[more]
Hoornen slacouvert aan Djokja handvatten met floraal decor, circa 1930 ...[more]
1e gehalte zilveren lepel in de vorm van een geisha met parasol, gemerkt: K. Uyeda, Japan - L. 14,
1e gehalte zilveren lepel in de vorm van een geisha met parasol, gemerkt: K. Uyeda, Japan - L. 14,5 cm - ...[more]
1e gehalte zilveren brijlepel, meesterteken: J. Berenger, Londen, 1799 ...[more]
2e gehalte zilveren geboorte lepel bekroond met Caritas, de bak met inscriptie ...[more]
635 Los(e)/Seite