635 Los(e)/Seite
Zes 2e gehalte zilveren theelepels, meesterteken: Pieter van Geelen Ez., Schoonhoven 1870-1887 en
Twaalf opengewerkte 2e gehalte zilveren theelepels met gravédecor, meesterteken: P. van Geelen,
Serie van twaalf 1e gehalte zilveren dessertlepels, spatelfilet, meesterteken: Charles Eley, London,
Serie van twaalf 1e gehalte zilveren dessertlepels, spatelfilet, meesterteken: Charles Eley, London, 1826 (gewicht 522 gram) ...[more]
Serie van 12 1e gehalte zilveren dessertvorken, spatelfilet, onduidelijk meesterteken, London,
Serie van 12 1e gehalte zilveren dessertvorken, spatelfilet, onduidelijk meesterteken, London, 1830 (555 gram) ...[more]
Twaalf 2e gehalte zilveren cocktaillepels, meesterteken: van Kempen & Begeer, circa 1960 ...[more]
Serie van twaalf 2e gehalte zilveren theelepeltjes, meesterteken: Johannes Hendrikus Tarner,
Serie van twaalf 2e gehalte zilveren theelepeltjes, meesterteken: Johannes Hendrikus Tarner, Amsterdam, 1860 ...[more]
Serie van twaalf 2e zilveren koffielepeltjes, meesterteken: Willem Hendrik Woortman, Amsterdam,
Serie van twaalf 2e zilveren koffielepeltjes, meesterteken: Willem Hendrik Woortman, Amsterdam, 1853 ...[more]
Serie van twaalf 1e gehalte zilveren koffielepeltjes, meetserteken: P.F. Manikus, Arnhem ...[more]
2e gehalte zilveren herdenkingslepel 25 jarig regeringsjubileum Koningin Wilhelmina in 1923,
Twaalf 2e gehalte zilveren aposteltheelepels, meesterteken: D. de Jong Wzn., Groningen, 1899-1942,
14 Djokja bestekdelen met lotusdecor, waaronder twee aardappellepels en groentelepel: (gewicht 716
14 Djokja bestekdelen met lotusdecor, waaronder twee aardappellepels en groentelepel: (gewicht 716 gram) ...[more]
Serie van 14 3e gehalte zilveren koffielepels met monogram HS ...[more]
Serie van vijf 2e gehalte zilveren koffielepeltjes, twee klontjestangen, luciferdooshouder,
1e en 2e gehalte zilveren bestekdelen, tafellepels, koffielepels, etc. (gewicht zonder mes 552
1e en 2e gehalte zilveren bestekdelen, tafellepels, koffielepels, etc. (gewicht zonder mes 552 gram) ...[more]
Serie van elf 2e gehalte zilveren mokkalepeltjes met kruisbanddecor,vijf 2e gehalte zilveren
Circa 17 2e gehalte zilveren theelepels, monogram, wapens, genre, etc., opengewerkte roomlepel, GEWE
Serie van 18 3e gehalte zilveren taartvorken met monogram HLS ...[more]
Circa 18 2e gehalte zilveren theelepels, diverse gehaltes ...[more]
Serie van 18 2e gehalte zilveren koffielepeltjes met bokkepootjes ...[more]
18 2e gehalte zilveren tafellepels, diverse modellen o.a. Haags Lof ...[more]
Serie van negen 2e gehalte zilveren theelepels met getordeerde bladsteel en serie van tien theelepels met gravédecor ...[more]
1e en 2e gehalte zilveren schepwerk, waaronder 16 koffielepeltjes, dienvork, vleesvork en sauslepel,
Elf Djokja taartvorken, zes cocktaillepels en zes theelepels met lotusdecor ...[more]
Twaalf 2e gehalte zilveren mokkalepels in doos, rondfilet, daarbij: twaalf 2e gehalte zilveren
Serie van zes Djokja cocktaillepels, serie van zes taartvorkjes, serie van zes mokkalepels, negen
Circa 45 2e gehalte zilveren theelepels koninklijke familie ...[more]
Zespersoons 50-delig Djokja bestekgedeelte met lotusdecor, bestaande uit: twaalf messen, vorken en
Circa 52 2e gehalte zilveren bestekdelen, grotendeels Haags lof en Hollands glad, diverse meesters
2e gehalte zilveren miniatuur: arrenslee in zwanenvorm ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur: ijscokar -h. 6,5, l. 7 cm- ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur: door vier paarden bespannen huifkar -l. 11 cm- ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur: gouden koets - L. 16 cm - ...[more]
Groot formaat 2e gehalte zilveren miniatuur: eland -h. 8,4 cm, gewicht 138 gram- ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur: komfoor met binnenbak meesterteken: Arnoldus van Geffen, 1748 -houten
2e gehalte zilveren miniatuur: komfoor met binnenbak meesterteken: Arnoldus van Geffen, 1748 -houten handvat ontbreekt- ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur met gravédecor: pijpenrek, onduidelijk meesterteken, 19e eeuw
2e gehalte zilveren miniatuur met gravédecor: pijpenrek, onduidelijk meesterteken, 19e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur: jachthond, meesterteken: J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten
2e gehalte zilveren miniatuur: jachthond, meesterteken: J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur filigrain tafel en zes stoelen en een bijpassend bankje ...[more]
2e gehalte zilveren snuifdoosje met gravédecor van bloemenmand, anno 1861 ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur: piano - H. 5 cm - ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur: gouden koets - L. 15 cm - ...[more]
2e gehalte zilveren minatuur: Chanoekia kandelaar ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur: kattenserenade -h. 5 cm- ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur met gravédecor: kolenkit, circa 1900 ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur: strijkplank met strijkbout, meesterteken: H. Hooijkaas, 1948
2e gehalte zilveren miniatuur: strijkplank met strijkbout, meesterteken: H. Hooijkaas, 1948 ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur: kruiwagen met eendenkooi, tweede helft 20e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur: zeilbootje ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur: theestoof met ketel ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur: teckel ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur: poes met bal ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur: vleugelpiano ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur: vitrinekast ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur: kabinet in Louis Quinze-stijl ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur: toilettafel met kantelspiegel ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur: buikkabinet ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur: schommelknopstoel met biezen bekleding -h. 4,2 cm- ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur: bewerkte kruiwagen -l. 7,7 cm- ...[more]
2e gehalte zilveren miniatuur: windmolen ...[more]
635 Los(e)/Seite