(5 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%

Koninginneweg 25, - 1217 KR Hilversum, NL, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)35 6400989

Schätzpreis

1258 Los(e)

  • 1258 Los(e)

stel Japanse porseleinen  sculpturen met voorstelling van figuren met waaier, Edo-periode, circa 1700, h. 17 (1 x A, 1x gerestaureerd) ...[more]

lot blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van bloemen en landschappen, allen 18e eeuw, diam. 16-26 cm  ...[more]

stel blauw/wit Chinees porseleinen lotusborden met floraal decor, 1e helft 18e eeuw, diam. 22 cm (randschilfers en 1x haarlijn) ...[more]

6 diverse Chinees porseleinen famille rose borden waaronder met hanendecor, Qianlong, 18e eeuw, diam. 22 cm (lichte randschilfers) ...[more]

serie van 3 Chinees porseleinen famille rose borden met decor van Chinese muur, Qianlong, circa 1750, diam. 23 cm (3 x A) ...[more]

stel Chinees porseleinen kop en schotels met polychroom decor van tortelduiven bij boom, Qianlong, 18e eeuw (4 x A) ...[more]

5 Chinees porseleinen kopjes en 6 schotels met polychroom decor van konijn, haan en bloemen, Yongzheng, circa 1730 (2 kopjes met barst) ...[more]

Chinees porseleinen famille rose trekpotje met polychroom decor van haan en rozen, Qianlong, circa 1750, h. 11 cm (chip en schilfers) ...[more]

Chinees porseleinen famille verte vaasje vermaakt tot strooier met zilveren montuur en 2 famille roze bordjes (barstjes), 18e eeuw ...[more]

4 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van boom, Qianlong, 18e eeuw, diam. 23 cm (randschilfers en 2 x barst) ...[more]

stel blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van bamboe en bloesembomen, Kangxi, circa 1700, diam. 25 cm (2 x A/B) ...[more]

grote Japans porseleinen Imari vaas met decor van foohonden, vazen en bloemen, Edo-periode, circa 1700, h. 39 cm (A) ...[more]

5-delig blauw/wit Chinees porseleinen kaststel met decor van vogels, vlinders en bloemen, 19e eeuw, h. 21 cm (beschadigingen) ...[more]

set van 12 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met decor van hert en boom, afkomstig uit de Ca Mau cargo, 18e eeuw ...[more]

lot Chinees porselein waaronder bord met decor van foohond, circa 1900, Amsterdams bont kom en capucijner kop en schotels, 18e eeuw ...[more]

blauw/wit Chinees porseleinen trekpotje met decor van bloesemtakken, Kangxi, 18e eeuw, h. 9 cm (binnenkant deksel gerestaureerd) ...[more]

serie van blauw/wit Chinees porseleinen sauskommen met decor van dame in landschap, Qianlong, 18e eeuw, l. 22 cm (randschilfers) ...[more]

stel gestoken houten en gepolychromeerde sculpturen met voorstelling van vliegende figuren, Birma, 19e eeuw, h. 41 cm ...[more]

blauw/wit Japans porseleinen Arita oorkan met decor van figuren onder boom, voorzien van antieke zilveren deksel, 18e eeuw, h. 26 cm ...[more]

laqué kistje met interieur voorzien van 6 odeurflacons met zilveren montuur, blaadje, bekertje en trechter, Frankrijk, 19e eeuw ...[more]

ovale Chinees porseleinen schotel met Chine-de-commande decor van familiewapen, Qianlong, 18e eeuw, br. 40 cm (A) ...[more]

  • 1258 Los(e)