- Armband- und Taschenuhren (9)
- Arms (2)
- Asian Art (225)
- Bücher und Graphiken (14)
- Ceramics (19)
- European porcelain (27)
- Furniture (219)
- Glass (11)
- Goldene Objekte (15)
- Grafiken (4)
- Ikonen (3)
- Jewellery (135)
- Kacheln, Plaketten (5)
- Lampen (11)
- Paintings Graphics (241)
- Silver (145)
- Skulpturen (26)
- Teppiche (40)
- Uhren (23)
- Varia (84)
1258 Los(e)/Seite
stel Japanse porseleinen sculpturen met voorstelling van figuren met waaier, Edo-periode, circa
stel Japanse porseleinen sculpturen met voorstelling van figuren met waaier, Edo-periode, circa 1700, h. 17 (1 x A, 1x gerestaureerd) ...[more]
Japans porseleinen Imari schotel met decor van vaas met bloesemtakken, Edo-periode, circa 1700,
Japans porseleinen Imari schotel met decor van vaas met bloesemtakken, Edo-periode, circa 1700, diam. 45 cm (A) ...[more]
3 Japans porseleinen Imari borden met decor van bloemenvaas, 18e eeuw, diam. 24 cm, (3 x A)
3 Japans porseleinen Imari borden met decor van bloemenvaas, 18e eeuw, diam. 24 cm, (3 x A) ...[more]
lot blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van bloemen en landschappen, allen 18e eeuw,
lot blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van bloemen en landschappen, allen 18e eeuw, diam. 16-26 cm ...[more]
stel blauw/wit Chinees porseleinen lotusborden met floraal decor, 1e helft 18e eeuw, diam. 22 cm (
stel blauw/wit Chinees porseleinen lotusborden met floraal decor, 1e helft 18e eeuw, diam. 22 cm (randschilfers en 1x haarlijn) ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen kraaikom met decor van vogel en bloemen, begin 17e eeuw, diam. 12
blauw/wit Chinees porseleinen kraaikom met decor van vogel en bloemen, begin 17e eeuw, diam. 12 cm (barst) ...[more]
Chinese terracotta Yixing trekpot met deksel bekroond door liggende foohond, 19e eeuw, h. 12 -tuit
Chinese terracotta Yixing trekpot met deksel bekroond door liggende foohond, 19e eeuw, h. 12 -tuit beschadigd- ...[more]
Chinese terracotta Yixing trekpot met reliëfdecor van bloemen en deksel bekroond door foohonden,
7 stuks Chinees porselein met blauw decor van draken, 18e/19e eeuw ...[more]
2 Chinees porseleinen famille rose borden met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw en famille verte
Chinees porseleinen famille rose pattipan met decor van haan, Qianlong, 18e eeuw, diam. 14 cm (A)
Chinees porseleinen famille rose pattipan met decor van haan, Qianlong, 18e eeuw, diam. 14 cm (A) ...[more]
Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal decor, 1e helft 18e eeuw, h. 14 cm ...[more]
6 diverse Chinees porseleinen famille rose borden waaronder met hanendecor, Qianlong, 18e eeuw,
6 diverse Chinees porseleinen famille rose borden waaronder met hanendecor, Qianlong, 18e eeuw, diam. 22 cm (lichte randschilfers) ...[more]
serie van 3 Chinees porseleinen famille rose borden met decor van Chinese muur, Qianlong, circa
serie van 3 Chinees porseleinen famille rose borden met decor van Chinese muur, Qianlong, circa 1750, diam. 23 cm (3 x A) ...[more]
lot blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels, 18e eeuw en later ...[more]
lot Chinees porseleinen kop en schotels, 18e en 19e eeuw ...[more]
stel Chinees porseleinen capucijner dekselvazen met famille rose decor van bloemen in bladvormige
Chinees porseleinen famille rose kop en schotel met decor van dame en jongen met krab, Yongzheng/
Chinees porseleinen kop en schotel met polychroom decor van haan en kip, Qianlong, 18e eeuw (
Chinees porseleinen kop en schotel met polychroom decor van haan en kip, Qianlong, 18e eeuw (randschilfers) ...[more]
stel Chinees porseleinen kop en schotels met polychroom decor van tortelduiven bij boom, Qianlong,
stel Chinees porseleinen kop en schotels met polychroom decor van tortelduiven bij boom, Qianlong, 18e eeuw (4 x A) ...[more]
5 Chinees porseleinen kopjes en 6 schotels met polychroom decor van konijn, haan en bloemen,
5 Chinees porseleinen kopjes en 6 schotels met polychroom decor van konijn, haan en bloemen, Yongzheng, circa 1730 (2 kopjes met barst) ...[more]
Chinees porseleinen famille rose trekpotje met polychroom decor van haan en rozen, Qianlong, circa
Chinees porseleinen famille rose trekpotje met polychroom decor van haan en rozen, Qianlong, circa 1750, h. 11 cm (chip en schilfers) ...[more]
Chinees porseleinen famille verte vaasje vermaakt tot strooier met zilveren montuur en 2 famille
Chinees porseleinen famille verte vaasje vermaakt tot strooier met zilveren montuur en 2 famille roze bordjes (barstjes), 18e eeuw ...[more]
jadiet schenkbeker met reliëfdecor van vogel geplaatst op opengewerkt houten basement, l. 20 cm
jadiet schenkbeker met reliëfdecor van vogel geplaatst op opengewerkt houten basement, l. 20 cm ...[more]
Chinees jadiet gestoken vormstuk van een mythologisch dier op houten basement, l. 25 cm ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen roomkannetje met landschappelijk en floraal decor, Qianlong, 18e eeuw,
blauw/wit Chinees porseleinen roomkannetje met landschappelijk en floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, h. 11 cm (A) ...[more]
lot Chinees porselein waaronder capcijner kop en schotels, bord, en blauw/witte kop en schotekls,
lot Chinees porselein waaronder capcijner kop en schotels, bord, en blauw/witte kop en schotekls, Kangxi en later ...[more]
4 blauw/wit Chinees porseleinen schotels met floraal decor en vakverdeling, Kangxi, 18e eeuw,
serie van 6 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van paradijsvogel en bloesemtakken,
4 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van boom, Qianlong, 18e eeuw, diam. 23 cm (
4 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van boom, Qianlong, 18e eeuw, diam. 23 cm (randschilfers en 2 x barst) ...[more]
stel blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van bamboe en bloesembomen, Kangxi, circa
stel blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van bamboe en bloesembomen, Kangxi, circa 1700, diam. 25 cm (2 x A/B) ...[more]
grote Japans porseleinen Imari schotel met decor van vogels, vaas en bloemen, circa 1700, diam. 54
grote Japans porseleinen Imari schotel met decor van vogels, vaas en bloemen, circa 1700, diam. 54 cm (A) ...[more]
2 kapitale Japans porseleinen Imari dekselvazen met decor van bloemenvaas en florale motieven, de
grote Japans porseleinen Imari vaas met decor van foohonden, vazen en bloemen, Edo-periode, circa
grote Japans porseleinen Imari vaas met decor van foohonden, vazen en bloemen, Edo-periode, circa 1700, h. 39 cm (A) ...[more]
2 blauw/wit Chinees porseleinen lotusborden met floraal decor, Kangxi, circa 1700, diam. 23 cm (2
2 blauw/wit Chinees porseleinen lotusborden met floraal decor, Kangxi, circa 1700, diam. 23 cm (2 x haarlijn) ...[more]
stel grote blauw/wit Chinees porseleinen 'kraak' kommen met decor van staande bloemen, florale
Chinees porseleinen famille verte schotel met decor van bloemen, Kangxi, circa 1700, diam. 42 cm (
Chinees porseleinen famille verte schotel met decor van bloemen, Kangxi, circa 1700, diam. 42 cm (gerestaureerd) ...[more]
5-delig blauw/wit Chinees porseleinen kaststel met decor van vogels, vlinders en bloemen, 19e
5-delig blauw/wit Chinees porseleinen kaststel met decor van vogels, vlinders en bloemen, 19e eeuw, h. 21 cm (beschadigingen) ...[more]
Chinees porseleinen vaas vermaakt tot lampenvoet met polychroom decor van figuren bij tafel,
12 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met decor van hert en boom in landschap, afkomstig
serie van 12 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met decor van hert bij boom, afkomstig
set van 12 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met decor van hert en boom, afkomstig uit
set van 12 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met decor van hert en boom, afkomstig uit de Ca Mau cargo, 18e eeuw ...[more]
3 Chinees porseleinen famille rose borden met decor van scherm, vaas en bloemen en capucijner
blauw/wit Chinees porseleinen gemberpot met deksel en decor van figuren aan tafel, circa 1900, h. 15
blauw/wit Chinees porseleinen gemberpot met deksel en decor van figuren aan tafel, circa 1900, h. 15 cm (2 x A) ...[more]
lot Chinees porselein waaronder bord met decor van foohond, circa 1900, Amsterdams bont kom en
lot Chinees porselein waaronder bord met decor van foohond, circa 1900, Amsterdams bont kom en capucijner kop en schotels, 18e eeuw ...[more]
lot van 19 blauw/wit Chinees porseleinen miniatuur vaasjes waaronder Kangxi, hoofdzakelijk 18e eeuw
lot van 19 blauw/wit Chinees porseleinen miniatuur vaasjes waaronder Kangxi, hoofdzakelijk 18e eeuw ...[more]
4 Chinees porseleinen Imari borden met floraal decor, 1e helft 18e eeuw, diam. 23 (1 x haarlijn)
4 Chinees porseleinen Imari borden met floraal decor, 1e helft 18e eeuw, diam. 23 (1 x haarlijn) ...[more]
Chinees porseleinen Imari trekpotje met decor van vlinders en bloemen, 1e helft 18e eeuw, h. 11
Chinees porseleinen Imari trekpotje met decor van vlinders en bloemen, 1e helft 18e eeuw, h. 11 cm (2 x A) ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen trekpotje met decor van bloesemtakken, Kangxi, 18e eeuw, h. 9 cm (
blauw/wit Chinees porseleinen trekpotje met decor van bloesemtakken, Kangxi, 18e eeuw, h. 9 cm (binnenkant deksel gerestaureerd) ...[more]
Chinees porseleinen famille verte schotel met floraal decor, Kangxi, circa 1700, diam. 35 cm (
Chinees porseleinen famille verte schotel met floraal decor, Kangxi, circa 1700, diam. 35 cm (haarlijntje) ...[more]
serie van blauw/wit Chinees porseleinen sauskommen met decor van dame in landschap, Qianlong, 18e
serie van blauw/wit Chinees porseleinen sauskommen met decor van dame in landschap, Qianlong, 18e eeuw, l. 22 cm (randschilfers) ...[more]
stel gestoken houten en gepolychromeerde sculpturen met voorstelling van vliegende figuren, Birma,
stel gestoken houten en gepolychromeerde sculpturen met voorstelling van vliegende figuren, Birma, 19e eeuw, h. 41 cm ...[more]
Japans porseleinen Arita dekselvaas met decor van kraanvogekls en bomen, 17e eeuw, h. 35 cm (2 x A)
Japans porseleinen Arita dekselvaas met decor van kraanvogekls en bomen, 17e eeuw, h. 35 cm (2 x A) ...[more]
blauw/wit Japans porseleinen Arita oorkan met decor van figuren onder boom, voorzien van antieke
blauw/wit Japans porseleinen Arita oorkan met decor van figuren onder boom, voorzien van antieke zilveren deksel, 18e eeuw, h. 26 cm ...[more]
blauw/wit Japans porseleinen Arita oorkan met decor van figuren in landschap, voorzien van antieke
laqué kistje met interieur voorzien van 6 odeurflacons met zilveren montuur, blaadje, bekertje en
laqué kistje met interieur voorzien van 6 odeurflacons met zilveren montuur, blaadje, bekertje en trechter, Frankrijk, 19e eeuw ...[more]
ovale Chinees porseleinen schotel met Chine-de-commande decor van familiewapen, Qianlong, 18e
ovale Chinees porseleinen schotel met Chine-de-commande decor van familiewapen, Qianlong, 18e eeuw, br. 40 cm (A) ...[more]
1258 Los(e)/Seite