- Armband- und Taschenuhren (9)
- Arms (2)
- Asian Art (225)
- Bücher und Graphiken (14)
- Ceramics (19)
- European porcelain (27)
- Furniture (219)
- Glass (11)
- Goldene Objekte (15)
- Grafiken (4)
- Ikonen (3)
- Jewellery (135)
- Kacheln, Plaketten (5)
- Lampen (11)
- Paintings Graphics (241)
- Silver (145)
- Skulpturen (26)
- Teppiche (40)
- Uhren (23)
- Varia (84)
1258 Los(e)/Seite
mahonie empire armfauteuil bekeed met groen velours, circa 1820, h. 96 ...[more]
Franse noten transition commode met marmeren blad waaronder 3 rechte laden, versierd met bronzen
Franse mahonie gefineerde secretaire a abbatant met lade, interieur achter opklapbaar schrijfblad en
Drentse noten barok pastoorskast, met geprofileerde rechte kap, 2 paneeldeuren, verborgen lade in de
grote eiken beschilderde servieskast met geprofileerde kap waaronder 3 beglaasde deuren met gotische
stel crème gelakte beuken empire tabourets bekleed met groen velours en afgezet met koperen nagels, circa 1820 ...[more]
set van 8 grijsbeschilderde empire stoelen waarvan 2 met armleggers, voorzien van paardenhaar
witbeschilderde bank voorzien van armleggers versierd met rozetten en rustend op gedraaide poten,
mahonie hoekkastje met marmeren blad en kwartrond bol front waarin 2 laden en jaloeziedeurtje, circa
mahonie hoekkastje met marmeren blad en kwartrond bol front waarin 2 laden en jaloeziedeurtje, circa 1800, h. 84, d. tot de hoek 66 ...[more]
Hollandse eiken Louis XV hoekkast met oplopende kap, bekroond door een gestoken cartouche met C-
Hollandse wortelnoot gefineerde kaptafel, uitgevoerd in de vorm van een secretaire, achter de
set van 6 iepen Louis XVI eetkamerstoelen, met gespijlde rug en rustend op gecanneleerde poten,
set van 6 iepen Louis XVI eetkamerstoelen, met gespijlde rug en rustend op gecanneleerde poten, bekleed met groen velours, circa 1785 ...[more]
Friese eiken renaissance keeftkast, met geprofileerde kap waarop bolle fries, waaronder 2 deuren
Engels eiken staand horloge met timpaanvormige kap en gegraveerde bronzen wijzerplaat, adres: Will
Engels eiken staand horloge met timpaanvormige kap en gegraveerde bronzen wijzerplaat, adres: Will Warin Thirsk, circa 1800, h. 222 cm. ...[more]
eiken Louis XVI secretaire met schuingeplaatse schrijfklep versierd met guirlandes en 3 laden,
Engelse mahonie bachelors chest met 5 laden en uitklapbaar bovenblad, 19e eeuw, h. 84, br. 74, d. 42
Engelse mahonie bachelors chest met 5 laden en uitklapbaar bovenblad, 19e eeuw, h. 84, br. 74, d. 42 ...[more]
stel Hollandse vruchtenhouten barok stoelen met opengewerkte rug, rustend op gebogen poten verbonden
rode Japanse laqué kist met ophehoogde goudbeschilderde voorstelling van arend op rots, 18e/19e
rode Japanse laqué kist met ophehoogde goudbeschilderde voorstelling van arend op rots, 18e/19e eeuw, h. 89, br. 122, d. 61 ...[more]
Japanse hardhouten kast, onder de geprofileerde kap 2 paneeldeuren met bronzen slot en 12 kleine
stel Yumo hardhouten Japanse kasten met ieder 6 paneeldeuren met bronzen slot, rustend op blokpoten,
stel Yumo hardhouten Japanse kasten met ieder 6 paneeldeuren met bronzen slot, rustend op blokpoten, h. 198 br. 123 d. 60 ...[more]
Hollands enkelgebogen mahonie klepbureau met interieur achter schuingeplaatste schrijfklep en
Hollandse mahonie gefineerde commode met 4 laden voorzien van messing beslag, 18e eeuw, h. 80, br.
Hollandse mahonie gefineerde commode met 4 laden voorzien van messing beslag, 18e eeuw, h. 80, br. 85, d. 51 ...[more]
Kelim met donker rozen motief 305 x 218 ...[more]
wortelnoot gefineerd damesbureau, met achter de schrijfklep een nest van vakken en laden, 3 laden
Hollands wortelnoten Louis XV kabinet met oplopende kap bekroond door halve cartouche met bloem, met
Franse esdoornwortel en rozenhout gefineerde commode met marmeren bovenblad en gebogen front
wortelnoten gefineerde commode met Haags gebogen gebombeerd front waarin 3 laden, Louis XV-stijl,
mahonie empire klapbuffet met opklapbaar blad, 2 laden en 2 deurtjes geflankeerd door ronde zuilen
mahonie gefineerde kledingkast met rechte kap, 1 spiegeldeur en 1 lade onderin, versierd met
mahonie tafelvitrine, rondom beglaasd met 2 kleppen in het front, rustend op tapstoelopende poten, h. 75, br.110, d. 45 ...[more]
Engels mahonie Victoriaans kabinet, de fries versierd met intarsia van fijnhout, 2 paneeldeuren in
Hollands mahonie empire kabinet met rechte geprofileerde kap, de fries versierd met bronzen details,
mahonie ladenkast, met bolle fries waaronder 6 laden met bronzen grepen, geflankeerd door gestoken
stel mahonie Louis XVI stoelen met gespijlde rug, versierd met marquetterie van fijnhoutsoorten,
stel mahonie Louis XVI stoelen met gespijlde rug, versierd met marquetterie van fijnhoutsoorten, rustend op sabelpoten, circa 1790 ...[more]
Frans esdoornwortel gefineerd empire boekenkastje, de rechte kap versierd met eierrand waaronder een
mahonie biedermeier boekenkasje met lade in de fries, 2 deurtjes versierd met halfronde bogen waarin
mahonie biedermeier boekenkast met rechte geprofileerde kap en verstelbare planken, rustend op
mahonie biedermeier salontafel met rond marmeren blad, rustend op gedraaide kolompoot met klauwpoten, 19e eeuw, h. 60, diam. 100 ...[more]
Engels eiken bureau met interieur achter schuingeplaatste schrijfklep en voorzien van 6 laden
mahonie empire commode afgedekt met marmeren blad voorzien van 4 laden met mesing beslag, circa
mahonie empire commode afgedekt met marmeren blad voorzien van 4 laden met mesing beslag, circa 1820, h. 93, br. 96, d. 61 ...[more]
mahonie empire secretraire met lade, interieur achter opklapbaar schrijfblad en stel deuren onderin,
eiken boekenkast met stel beglaasde schuifdeuren, versierd met gecanneleerde pilasters, circa
eiken boekenkast met stel beglaasde schuifdeuren, versierd met gecanneleerde pilasters, circa 1900, h. 225, br. 155, d. 40 ...[more]
Franse noten Louis XVI linnenkast met paneeldeuren onder de gecontourneerde kap, geflankeerd door
mahonie empire trumeau afgedekt met marmeren blad, voorzien van spiegel achterwand en kariatiden,
mahonie empire trumeau afgedekt met marmeren blad, voorzien van spiegel achterwand en kariatiden, circa 1820, h. 86, br, 88, d. 41 ...[more]
1258 Los(e)/Seite