- Armband- und Taschenuhren (9)
- Arms (2)
- Asian Art (225)
- Bücher und Graphiken (14)
- Ceramics (19)
- European porcelain (27)
- Furniture (219)
- Glass (11)
- Goldene Objekte (15)
- Grafiken (4)
- Ikonen (3)
- Jewellery (135)
- Kacheln, Plaketten (5)
- Lampen (11)
- Paintings Graphics (241)
- Silver (145)
- Skulpturen (26)
- Teppiche (40)
- Uhren (23)
- Varia (84)
1258 Los(e)/Seite
'La Joueuse d'osselets', gepatineerd bronzen sculptuur naar klassiek voorbeeld, Frankrijk, 19e
'La Joueuse d'osselets', gepatineerd bronzen sculptuur naar klassiek voorbeeld, Frankrijk, 19e eeuw, h. 29 cm ...[more]
2 antieke glazen met gegraveerd decor van familliewapen met weegschaal, o.a. gedateerd 1820, h. 16
2 antieke glazen met gegraveerd decor van familliewapen met weegschaal, o.a. gedateerd 1820, h. 16 en 18 cm (2 x A) ...[more]
set van 9 slingerglazen op stam voorzien van witte spiraal en klokvormige cuppa met ingesloten
set van 9 slingerglazen op stam voorzien van witte spiraal en klokvormige cuppa met ingesloten luchtbellen, 18 cm. hoog, 18e eeuw ...[more]
2 kristallen kommen met gegraveerd decor van gebouwen in medaillons en florale motieven 19e eeuw,
2 kristallen kommen met gegraveerd decor van gebouwen in medaillons en florale motieven 19e eeuw, diam, 22 cm (2 x A) ...[more]
verzilverde metalen processie lantaarn versierd met palmetten en engelenkopjes, 19e eeuw, h. 81
verzilverde metalen processie lantaarn versierd met palmetten en engelenkopjes, 19e eeuw, h. 81 cm -1x glas defect- ...[more]
wit porseleinen sculptuur met voorstelling van man en vrouw met kinderen, Napels, 19e eeuw, h. 16 cm
wit porseleinen sculptuur met voorstelling van man en vrouw met kinderen, Napels, 19e eeuw, h. 16 cm (A/B) ...[more]
Hollands porseleinen bord met blauw decorf van bloemguirlandes, gemerkt: Mol, Loosdrecht, circa
Hollands porseleinen bord met blauw decorf van bloemguirlandes, gemerkt: Mol, Loosdrecht, circa 1780, diam. 24 cm (A) ...[more]
set van 4 Hollandse porseleinen borden met Imari decor, onderglazuur gemerk: Amstel, circa 1790,
set van 4 Hollandse porseleinen borden met Imari decor, onderglazuur gemerk: Amstel, circa 1790, diam. 25 cm (2 x Chip) ...[more]
porseleinen tabakspot, veelkleurig beschilderd met huizen langs riviertje en strooibloemen en met
stel porseleinen kandeelbekers op hoge voet, voorzien van polychroom floraal decor, vermoeldeijk
serie van 6 Hollandse porseleinen kop en schotels met polychroom decor van vlinders en 6 idem kommen
uitgebreid 84-delig porseleinen servies met handbeschilderd floraal decor, bestaande uit 12
stel vergulde bronzen kolomkandelaar versierd met palmetten, 19e eeuw, h. 29 cm -1 kandelaar met
stel vergulde bronzen kolomkandelaar versierd met palmetten, 19e eeuw, h. 29 cm -1 kandelaar met restauratie- ...[more]
albasten Louis XVI kolompendule met emaille wijzerplaat en verguld bronzen ornamenten, adres:
albasten Louis XVI kolompendule met emaille wijzerplaat en verguld bronzen ornamenten, adres: Meuron's Comp, circa 1790, h. 54 cm ...[more]
stel Franse gepatineerde en verguld bronzen 3-lichts empire kandelaars met voorstelling van
stel Franse gepatineerde en verguld bronzen 3-lichts empire kandelaars met voorstelling van kariatide op zuil, circa 1815, h. 48 cm ...[more]
Duitse noten pendule bekroon door gestoken wild met geemaileerde cijfers, Zwarte Woud, 19e eeuw,
Duitse noten pendule bekroon door gestoken wild met geemaileerde cijfers, Zwarte Woud, 19e eeuw, h. 72 ...[more]
serie van 6 Delfts aardewerk schotels met chinoiserie decor van figuren bij poort omgeven door
serie van 3 Delfts aardewerk vazen bestaande uit dekselvaas en stel knobbelvazen met chinoiserie-
8 polychrome tegels met decor van vogels, 17e eeuw ...[more]
Chinees lakpaneel met voorstelling van figuren in landschap, 18e eeuw, 58 x 63 cm, lijst van latere
Chinees lakpaneel met voorstelling van figuren in landschap, 18e eeuw, 58 x 63 cm, lijst van latere datum ...[more]
empire spiegel,bekroond door gestoken en verguld houten vaas en omlijst door meanderrand, circa
empire spiegel,bekroond door gestoken en verguld houten vaas en omlijst door meanderrand, circa 1800, h. 88, br. 52 ...[more]
3 delen 'Nederlandsche vogelen...' in 2 mappen, door Cornelis Nozeman en Christiaan Sepp en zoon,
2 boeken: Oologia Neerlandica, De Eieren..., door A.A. van der Pelt Lechner, anno 1913 ...[more]
antiek boek: L'Erection de toutes lers Terres, Seigneuries & familles Titrees du Brabant, door
antiek boek: L'Erection de toutes lers Terres, Seigneuries & familles Titrees du Brabant, door Pierre van der Aa, Ldeiden, anno 1699 ...[more]
Charles Dickens, Life and adventures of Nicholas Nickleby, with illustrations by Phiz, London
Spaanse en Franse degen, versierd met gravures van trofeën, 17e/18e eeuw, l. 97 tot 91 ...[more]
antieke bronzen vijzel met stamper, voorzien van oren en randschrift Ámor, Vincit, Omnia, anno 1598,
antieke bronzen vijzel met stamper, voorzien van oren en randschrift Ámor, Vincit, Omnia, anno 1598, h. 13 cm ...[more]
gestoken eikenhouten beeld met voorstelling van wenende dame met omslagdoek, 17e/18e, h. 137 - op
gestoken eikenhouten beeld met voorstelling van wenende dame met omslagdoek, 17e/18e, h. 137 - op zwart basement - ...[more]
stel antieke geslepen kristallen coupes met decor van florale motieven op de omgeslagen rand,
6 glazen wijnglazen met geslepen stam en gegraveerde guirlandes, empire periode, circa 1820, h. 12
6 glazen wijnglazen met geslepen stam en gegraveerde guirlandes, empire periode, circa 1820, h. 12 cm (randschilfers) ...[more]
uitgebreid 122-delig kristallen glasservies met ruitjes/waaierslijpsel motief, bestaande uit 12
2 hoepelvormige verguld bronzen empire appliques versierd met leeuwenmascaron, circa 1820, diam.
2 hoepelvormige verguld bronzen empire appliques versierd met leeuwenmascaron, circa 1820, diam. 15 cm ...[more]
stel hoepelvormige vergulde bronzen empire wandappliques versierd met palmetten, circa 1820, diam.
stel hoepelvormige vergulde bronzen empire wandappliques versierd met palmetten, circa 1820, diam. 17 cm ...[more]
Engels creamware kopje met polychroom decor van de prins van Oranje en zijn vrouw, voorzien van
Friese aardewerken plaquette, met afbeelding van de toegangspoort naar landgoed Elsrijk, Makkum door
Delftse aardewerk plaquette met polychroom decor van man en vrouw aan rivieroever, 18e eeuw, h.
Delftse aardewerk plaquette met polychroom decor van man en vrouw aan rivieroever, 18e eeuw, h. 33, br. 28 cm (gerestaureerd) ...[more]
Delfts aardewerk hexagonaal gevormd trekpotje met dekselknop in de vorm van een tempelleeuw en
Delfts aardewerk schotel met Chinoiserie decor naar Wan Li voorbeeld, 17e eeuw, diam. 39 cm (
Delfts aardewerk schotel met Chinoiserie decor naar Wan Li voorbeeld, 17e eeuw, diam. 39 cm (randschilfers) ...[more]
2 Delftse aardewerken schotels met floraal decor en decor van leeuw omgeven door vakverdeling,
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van fazant, gemerkt: Bergman, circa 1900,
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van fazant, gemerkt: Bergman, circa 1900, h. 25 cm, l. 67 cm ...[more]
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van edelhert op rots, toegeschreven aan firma
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van edelhert op rots, toegeschreven aan firma Bergman, circa 1900, h. 43 cm ...[more]
14 antieke tegels met voorstelling van o.a. bloemenvaas, 17e eeuw ...[more]
Duitse noten staande klok, met rechte geprofileerde kap, de bronzen wijzerplaat geflankeert door
3-lichts hallantaarn, gepatineerd en versierd met esdoornblad motieven, 20e eeuw, h. 83, - gemeten
8-lichts kroonluchter, versierd met polychroom beschilderde acanthusbladmotieven, 20e eeuw, h. 72
Hollandse mahonie Louis XVI bakbarometer met timpaanvormige kap, verzilverde schaalplaten en
Nederlandse mahonie banjobarometer bekroond door "Swan-neck" met koperen vaas, met verzilverde
gietijzeren jardinière met decor van acanthusbladeren en leeuwenkoppen -manco's- ...[more]
stel verguld bronzen wandappliques met gebogen armen, afneembare bobèches en versierd met rocailles,
stel bronzen wandappliques met 2 gebogen armen en versierd met bladmotieven, Louis XV-stijl, 19e
stel bronzen wandappliques met 2 gebogen armen en versierd met bladmotieven, Louis XV-stijl, 19e eeuw, h. 30 cm. -elektrisch ingericht- ...[more]
2 glazen lotelingen wandelstokken met ingesloten kleurslingers, l. 105 ...[more]
rood en geelkoperen tabaksdoos met gegraveerd decor, 2e helft 18e eeuw, l. 17 cm ...[more]
Frans reiswekkertje in messing behuizing met emaille wijzerplaat, adres: Beekman Rotterdam, circa
Frans reiswekkertje in messing behuizing met emaille wijzerplaat, adres: Beekman Rotterdam, circa 1900, h. 11 cm ...[more]
zeer grote Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van haan, gemerkt: Bergman,
zeer grote Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van haan, gemerkt: Bergman, circa 1900, h. 52 cm ...[more]
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van hen, vermoedelijk Bergmann, circa 1900,
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van hen, vermoedelijk Bergmann, circa 1900, h. 5 cm ...[more]
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van mus, gemerkt: Bergmann, circa 1900, h.
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van mus, gemerkt: Bergmann, circa 1900, h. 5 cm ...[more]
Russische bronzen 4-slags reisikoon met voorstelling van feestdagen, 19e eeuw, h. 16 cm ...[more]
1258 Los(e)/Seite