- Armband- und Taschenuhren (9)
- Arms (2)
- Asian Art (225)
- Bücher und Graphiken (14)
- Ceramics (19)
- European porcelain (27)
- Furniture (219)
- Glass (11)
- Goldene Objekte (15)
- Grafiken (4)
- Ikonen (3)
- Jewellery (135)
- Kacheln, Plaketten (5)
- Lampen (11)
- Paintings Graphics (241)
- Silver (145)
- Skulpturen (26)
- Teppiche (40)
- Uhren (23)
- Varia (84)
1258 Los(e)/Seite
Hollands mahonie buffet met marmeren blad, uitschuifbare opstand, 1 lade bovenin waaronder 2
mahonie wandtafel met grijsgeaderd natuurstenen blad in de vorm van halvemaan, waaronder 2 lades
Engelse mahonie drumtable met rond blad, ingelegd met leer, aan de zijden laden en rustend op
set van 7 beschilderde stoelen waarvan 1 met armleggers, versierd met gestoken strikornament en
handgeknoopt tapijt met geel floraal patroon 309 x 201 ...[more]
antieke eiken kist met zadeldak en 4 gestoken panelen in het front, 18e eeuw ...[more]
rozenhout gefineerde Franse commode met marmeren blad en 2 laden versierd met maquetterie van
Hollands mahonie gefineerd Louis XVI klapbuffet met opklapbaar bovenblad waaonder tinnen wasbak,
Engelse mahonie spiegel met timpaanvormige kap en intarsia en marquetterie van fijnhout, eind 19e
Engelse mahonie spiegel met timpaanvormige kap en intarsia en marquetterie van fijnhout, eind 19e eeuw, h. 90 br. 120 ...[more]
mahonie theetafel met ovaal blad versierd met inlegwerk, 19e eeuw, h. 71, bladmaat: 80 x 57 ...[more]
Hollandse mahonie wandtafel met 2 laden onder het gecontourneerde blad, versierd met gestoken
Engels mahonie George III bureau met rechthoekig blad en blauw leren schrijfvlak, waaronder 5
Engelse eiken commode met 5 laden voorzien van koperen beslag, 19e eeuw, h. 89, br. 85, d. 45
Engelse eiken commode met 5 laden voorzien van koperen beslag, 19e eeuw, h. 89, br. 85, d. 45 ...[more]
Geldese eiken kussenkast met geprofileerde kap versierd met ebbenlijsten de fries versierd met
Hollandse mahonie biedermeier coulissentafel met rond uitschuifbaar blad, rustend op sluiervormige
wortelnoten gefineerde porseleinkast met driedubbel gebogen kap versierd met gestoken ornamenten,
Hollands rozenhouten kabinet, de gebogen kap bekroond met gestoken krullen, waaronder 2 deuren met
Hollandse mahonie biedermeier coulissentafel met rond uitschuifbaar blad, rustend op kolompoot op
set van 7 iepen empire stoelen met holle rug en rustend op sabelpoten en bekleed met groene velours,
set van 7 iepen empire stoelen met holle rug en rustend op sabelpoten en bekleed met groene velours, circa 1800 ...[more]
eiken hoekkast met geprofileerde kap en 4 paneeldeuren, rustend op bolpoten, h. 197, d. tot de
eiken hoekkast met geprofileerde kap en 4 paneeldeuren, rustend op bolpoten, h. 197, d. tot de hoek 68, circa 1900 ...[more]
Engelse eiken coulissentafel met uitschuifbaar blad, rustend op parapluvormige poten op wieltjes, h.
Hollandse noten linnenpers met 2 laden en paneeldeur, rustend op bolpoten, 18e eeuw, h. 192, br. 87
Hollandse noten linnenpers met 2 laden en paneeldeur, rustend op bolpoten, 18e eeuw, h. 192, br. 87 ...[more]
Hollands mahonie empire boekenkastje met rechthoekig blad waaronder 1 lade gesteund door 2 zuilen
Hollands mahonie biedermeier sluierpoottafel met rond blad en driepants basement op afgeplatte
Hollands mahonie biedermeier sluierpoottafel met rond blad en driepants basement op afgeplatte bolpoten, circa 1840, h. 75, diam. 115 ...[more]
Engelse mahonie commode versierd met getande lijsten, met 6 laden in het gebogen front en rustend op
mahonie gefineerde bank bekleed met rood velours, laat empire, circa 1825 ...[more]
set van 4 gebeitst beuken fauteuils met rechte rug, zuilvormige armleggers en versierd met bronzen
goudbeschilderde spiegel met boven afgeronde hoeken en eierlijsten, 19e eeuw, h. 139, br. 95
goudbeschilderde spiegel met boven afgeronde hoeken en eierlijsten, 19e eeuw, h. 139, br. 95 ...[more]
Engels mahonie tabouret bekleed met wit/rode stoffering, rustend op bronzen wieltjes, afmeting 82
Engels mahonie tabouret bekleed met wit/rode stoffering, rustend op bronzen wieltjes, afmeting 82 x 134 ...[more]
Hollandse eiken commode met 4 laden, rustend op ronde poten, 19e eeuw, h. 98, br. 122, d. 51 -in
Hollandse eiken commode met 4 laden, rustend op ronde poten, 19e eeuw, h. 98, br. 122, d. 51 -in matige staat- ...[more]
Duitse mahonie biedermeir trumeau rustend op ronde zuilen met gestoken kapitelen waarboven spiegel
Hollands eiken Louis XV kabinet, de gebogen kap bekroond met gestoken cartouche, paneeldeuren en
Hollandse mahonie linnenpers, bekroond door timpaanvormige kap met onderin jaloeziedeur, rustend
Hollands eiken Louis XV-kabinet vermaakt tot vitrinekast met gebogen kap waaronder 2 beglaasde
grenen keukenkast met opstand en 4 paneeldeurtjes en 2 laden, 19e eeuw, h. 115, br. 140, d. 40
grenen keukenkast met opstand en 4 paneeldeurtjes en 2 laden, 19e eeuw, h. 115, br. 140, d. 40 ...[more]
Amsterdams staand horloge met gestoken kuif en ajour bewerkte kap, de verzilverde cijferring met
set van 6 Engelse iepen en vruchtenhouten spindlebackstoelen met gespijlde rug en bekleed met biezen
set van 6 Engelse iepen en vruchtenhouten spindlebackstoelen met gespijlde rug en bekleed met biezen zitting, 19e eeuw ...[more]
eiken hangvitrine met gecontourneerde kap, voorzien van beglaasde deur met roedeverdeling, 18e eeuw,
eiken hangvitrine met gecontourneerde kap, voorzien van beglaasde deur met roedeverdeling, 18e eeuw, h. 124, br. 100, d. 25 ...[more]
mahonie gefineerd 1-deurs halkastje met 1 lade en gebogen front, biedermeier, circa 1850, hoogte:
Engelse Victoriaanse linnenkast met spiegeldeur en lade onderin, rustend op gedraaide poten, 19e
Engelse Victoriaanse linnenkast met spiegeldeur en lade onderin, rustend op gedraaide poten, 19e eeuw, h.209, br. 104, d. 53 ...[more]
mahonie buffet met 2 paneeldeuren geflankeerd door afgeschuinde zijden, rustend op bolpoten, circa
mahonie buffet met 2 paneeldeuren geflankeerd door afgeschuinde zijden, rustend op bolpoten, circa 1800, h. 96, br. 114, d. 55 ...[more]
Engels eiken wandtafeltje met lade en rustend op rechte poten, begin 19e eeuw, h. 71 br. 82 d. 45
Engels eiken wandtafeltje met lade en rustend op rechte poten, begin 19e eeuw, h. 71 br. 82 d. 45 ...[more]
uitgebreid lot eiken lambrizerings delen versierd met gecontourneerde panelen, waarin verwerkt 2
uitgebreid lot eiken lambrizerings delen versierd met gecontourneerde panelen, waarin verwerkt 2 hoekkastjes, 19e eeuw, h. 80 cm. ...[more]
eiken en beuken eettafel met rechthoekig blad waaronder lade, h. 79, bladmaat: 230 x 88 ...[more]
set van 5 iepen Louis XVI stoelen waarvan 1 met armleggers, bekleed met wit/rode stoffering, met
1258 Los(e)/Seite