2109 Los(e)/Seite
Gravure; Fragments de Tombeaux, door Louis-François Cassas, paris 1802, 59 x 38 cm. ...[more]
Mezzotint; 'The Horse Feeder', van J.R. Smith, uitgegeven door G. Morland, London 1790 45 x 55 cm.
Mezzotint; 'The Horse Feeder', van J.R. Smith, uitgegeven door G. Morland, London 1790 45 x 55 cm. ...[more]
Lot van 2 gravures uit: Beschrijving van 's Gravenhage, door Reinier Boitet, 1735, 29 x 35 cm. Lot
Kopergravure, Turdus ruffus, 40 x 32 cm. ...[more]
Lot van 2 vogelprenten, prent naar Steinlen en een gravure naar A. Watteau. ...[more]
LEBLANC, J., met sig. l.o. uitkijk op de St. Bavo te Haarlem op de Grote Markt, board 48 x 71 cm.
Onbekend, onduid. ges. l.o. meisje met hoed in landschap, doek 85 x 68 cm. (doek beschadigd)
Onbekend, onduid. ges. l.o. meisje met hoed in landschap, doek 85 x 68 cm. (doek beschadigd) ...[more]
Onbekend, onges. ca. 1900, portret van meisje, doek 41 x 33 cm. Unknown, unsigned around 1900,
ALLKINS, HORACE, F., ges. en gedat. '91 l.o., portret van lezende dame, doek 102 x 76 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. r.o. 19e eeuw, koeien en schapen onder boom, doek 43 x 57 cm. ...[more]
MARIS, WILLEM (1844-1910), ges. l.o. koe in landschap, doek 22 x 32 cm. ...[more]
JONGH, OENE ROMKES DE (1812-1896), ges. `r.o., figuren en huizen aan Amsterdamse gracht, doek 54 x
BLES, JOSEF (1825-1875), ges. r.o., bedrijvigheid bij de Nieuwmarkt te Amsterdam, paneel 45 x 62 cm.
WILLENBORG, H.A., ges. r.o., landschap met zandweg langs bomen, doek 37 x 55 cm. ...[more]
HOEDT, ges. r.o., grazende schapen, aquarel 25 x 35 cm. ...[more]
RANDAVEL, LOUIS (1869-1948), ges. l.o., 'les lavandieres' (de wasvrouwen), paneel 61 x 47 cm.
RANDAVEL, LOUIS (1869-1948), ges. l.o., 'les lavandieres' (de wasvrouwen), paneel 61 x 47 cm. ...[more]
ROFFIAEN, Jean François Xavier (1820-1898), ges. r.o. berglandschap met waterval, doek 42 x 33 cm.
VREEDENBURGH, GERRIT (1849-1922), ges. en gedat 1898. figuren op bospad, paneel 70 x 53 cm.
VREEDENBURGH, GERRIT (1849-1922), ges. en gedat 1898. figuren op bospad, paneel 70 x 53 cm. ...[more]
SURIE, JACOBA (1879-1970), ges. r.o., salon met gezicht naar buiten, aquarel/krijttekening 40 x 30
SURIE, JACOBA (1879-1970), ges. r.o., salon met gezicht naar buiten, aquarel/krijttekening 40 x 30 cm. ...[more]
CARRIERE, EUGENE (1849-1906), ges. l.o., meisje in jurk, olieverf op papier 49 x 31 cm. CARRIERE,
SCHELFHOUT, LODEWIJK (1881-1943), ges. en gedat. 1909 r.o., koe in landschap, tekening 31 x 34 cm.
SCHELFHOUT, LODEWIJK (1881-1943), ges. en gedat. 1909 r.o., koe in landschap, tekening 31 x 34 cm. ...[more]
Onbekend, onges. 19e eeuw naar 17e eeuws voorbeeld, stilleven met o.a. rozen en tulpen in rieten
Onbekend, onges. 19e eeuw naar 17e eeuws voorbeeld, stilleven met o.a. rozen en tulpen in rieten mand, doek 45 x 65 cm. ...[more]
MARUM, E VAN, onges. t.a., koeien, schapen en geiten in landschap, aquarel pendant 34 x 42 cm.
ROOS CORNELIS FRANCOIS (1802-1884), ges. m.o., herders met schapen aan bosrand, paneel 40 x 51 cm.
ROOS CORNELIS FRANCOIS (1802-1884), ges. m.o., herders met schapen aan bosrand, paneel 40 x 51 cm. ...[more]
ROBERTSON, SUZE (1855-1922), voorzien van atelierstempel r.o., boerin schilt de piepers, studietekening 25 x 36 cm. ...[more]
RONNER-KNIP, HENRIETTE (1821-1909), ges. r.o., spelenden kittens bij moeder poes, marouflé 27 x 36
Onbekend, gemon. J.S. l.o. 19e eeuw, liggende hond, paneel 28 x 35 cm. Unknown monogrammed J.S. l.o.
ARTZ, CONSTANT (1870-1951), ges. r.o., eenden aan waterkant, paneel 19 x 25 cm. ARTZ, CONSTANT (
CARPENTIER, L., ges. m.o. 19e eeuw, schapen en geit in landschap, paneel 18 x 24 cm. ...[more]
SMITH, HOBBE (1862-1942), ges. l.o., schepen op het IJ, aquarel 30 x 40 cm. ...[more]
KOEKKOEK, JOH. H. BAREND (1840-1912), ges. r.o., zeilschepen in haven, aquarel 15 x 23 cm. Koekkoek,
EISMAN-SEMENOWSKY, EMILE (1857-1911), ges. l.o., meisje brengt de wijn aan de kust, pastel 44 x 32
WIJSMULLER, JAN HILLEBRAND (1855-1925), ges. l.o. boerderij aan sloot, aquarel 25 x 35 cm. ...[more]
Onbekend, met sign. r.o., 19e eeuw, stadsgezicht, paneel 32 x 29 cm. ...[more]
KARSSEN, ANTON (1945-2019), ges. r.o., boerin op ezel en boer met koeien en geit op zandweg,
OUDES, JACOB SR. (1858-1921), ges. l.o. koeien in weiland, paneel 20 x 27 cm. ...[more]
WIJDOOGEN, NICOLAAS MARTINUS (1829-1852), gemon. W.N.M. r.o., rivierlandschap met bedrijvigheid
LEICKERT, CHARLES (1816-1907), ges. r.o., Hollands landschap bij zonsondergang, doek 30 x 42 cm. -
KARSSEN, ANTON (GEB. 1945), ges. r.o., winterlandschap, paneel 25 x 21 cm. KARSSEN ANTON (BORN
Onbekend, onges. 16e/17e eeuw, Jezus valt, Jezus sterft aan het kruis, de marteling van Jezus en
Weenix, Jan Baptist (1621-1660), onges. omgeving van, moeder met kind en hond bij ruïne, doek 68 x
MAUVE, ANTON (1833-1888), ges. l.o., boerin aan waterkant met koeien en schapen, paneel 40 x 50
MAUVE,ANTON (1833-1888), ges. l.o., koeien in landschap, paneel 34 x 55 cm. ...[more]
NAT, WILLEM VAN DER (1864-1924), ges. l.o., herderin met schapen in schuur, aquarel 34 x 53 cm. NAT,
GOUWE, ADRIAAN HERMAN (1875-1965), ges. l.o., ploegende boer, krijttekening 24 x 45 cm. GOUWE,
VREEDENBURGH, CORNELIS (1880-1946), ges. l.o. gezicht op het Rokin te Amsterdam, aquarel 31 x 42 cm.
VREEDENBURGH, CORNELIS (1880-1946), ges. l.o. gezicht op het Rokin te Amsterdam, aquarel 31 x 42 cm. ...[more]
HELFFERICH, FRANSISCUS WILLEM (1871-1941), ges. r.o. meisje met hond op brug, doek 30 x 45 cm.
HELFFERICH, FRANSISCUS WILLEM (1871-1941), ges. r.o. meisje met hond op brug, doek 30 x 45 cm. ...[more]
KNIP, WILLEM ALEXANDER (1883-1967), ges. r.o., Het oude Brugge, doek 50 x 40 cm. ...[more]
HEIJENBROCK, HERMAN (1871-1948), ges. r.o., fabrieksarbeider met vaten, pastel 35 x 18 cm. ...[more]
BOGMAN JR., HERMANUS (1890-1975), ges. l.o., figuren bij de Delftse Poort te Rotterdam, doek 41 x 51
NOLTEE, COR (1903-1967), ges. r.o., figuren bij vijver in park, doek 30 x 45 cm. NOLTEE, COR (1903-
METZELAAR, COENRAAD (1845-1881), ges. en gedat. l.o. 1871 dorpje aan het water, mogelijk de Schinkel
Onbekend, onges. gezicht op een straatje, mogelijk Delft, maroufle 32 x 28 cm. ...[more]
Onbekend, onges. houten hek, potloodtekening 25 x 20 cm. ...[more]
DEMESMAEKER, LOUIS (1906-1989), ges. l.o. havengezicht oostende, maroufle 23 x 29 cm. ...[more]
BEEK, JURRIEN MARINUS (1879-1965), l.o. molengezicht, paneel 23 x 29 cm. ...[more]
DELFGAAUW, GERARD (1882-1947), ges. r.o., schepen in haven, doek 35 x 50 cm. ...[more]
HOLLESTELLE, JACOB (1858-1920), ges. r.o., havenstadje in de zon, board 26 x 39 cm. Hollestelle,
ROELANDSE, JOHANNES CORNELIS (1888-1978), ges. l.o., straatje te oud Katwijk, board 28 x 34 cm.
ROELANDSE, JOHANNES CORNELIS (1888-1978), ges. l.o., straatje te oud Katwijk, board 28 x 34 cm. ...[more]
2109 Los(e)/Seite