2109 Los(e)/Seite
Lot van een metalen spoorweglamp en een fiets/oldtimers carbidlamp, ca. 1920. ...[more]
Stel bronzen eenlichts kandelaars met vetkraag, Holland 19e eeuw, h. 27 cm. ...[more]
Lot van een kristallen zuurstel in houder en 2 jampotten in standaard. (randschilfers) ...[more]
Stel bronzen eenlichts kandelaars, Frankrijk 19e eeuw, h. 28 cm. ...[more]
Lot van 3 polychroom kwadraattegels met afbeelding van tulpen en 5 blauw/wit aardewerk tegels met
Aardewerk vier-pas mangaan tegeltableau met sterdecor en hoekanjelieren, midden 19e eeuw, 26 x 26
Aardewerk vier-pas mangaan tegeltableau met sterdecor en hoekanjelieren, midden 19e eeuw, 26 x 26 cm. ...[more]
Lot van 2 polychroom aardewerk kwadraattegels met afbeelding van eenhoorn en vos, ca. 1620-1650,
Lot van 2 aardewerk tegels met afbeeldingen van soldaat met musket, beer (gerestaureerd) en een
Lot van 2 Delfts aardewerk borden met decor van bloemen, één met bruine lip, Holland 18e eeuw, diam.
Stel aardewerk vaasjes met decor van landschappen, gemerkt Tichelaar, 18e eeuw, h. 12 cm. (
Stel aardewerk vaasjes met decor van landschappen, gemerkt Tichelaar, 18e eeuw, h. 12 cm. (randschilfers) ...[more]
Aardewerk geglazuurde kwadraattegel met decor van figuur in landschap, gemerkt Tichelaar, 13 x 13
Aardewerk geglazuurde kwadraattegel met decor van figuur in landschap, gemerkt Tichelaar, 13 x 13 cm. ...[more]
Lot van 2 aardewerk polychroom schotels met decor van bloemen bij tuinhek, Holland 18e eeuw, diam.
Lot van 2 aardewerk polychroom schotels met decor van bloemen bij tuinhek, Holland 18e eeuw, diam. 35 cm. (randschilfers) ...[more]
Polychroom aardewerk kwadraattegel met afbeelding van kikker, ca. 1620-1650, 14 x 14 cm. (rand
Polychroom aardewerk kwadraattegel met afbeelding van kikker, ca. 1620-1650, 14 x 14 cm. (rand beschadigingen) ...[more]
Polychroom aardewerk kwadraattegel met afbeelding van vis, ca. 1620-1650, 14 x 14 cm. (rand
Polychroom aardewerk kwadraattegel met afbeelding van vis, ca. 1620-1650, 14 x 14 cm. (rand beschadigingen) ...[more]
Polychroom aardewerk kwadraattegel met afbeelding van eend, ca. 1620-1650, 14 x 14 cm. (rand
Polychroom aardewerk kwadraattegel met afbeelding van eend, ca. 1620-1650, 14 x 14 cm. (rand beschadigingen) ...[more]
Aardewerk kruik met decor van bloemen, 18e eeuw met tinnen deksel, h. 24 cm. (schilfers) ...[more]
Veldje van 4 tingeglazuurde aardewerk tegels met afbeelding van soldaat, Holland ca. 1650 in ijzeren
Veldje van 4 tingeglazuurde aardewerk tegels met afbeelding van soldaat, Holland ca. 1650 in ijzeren kader, 27 x 27 cm. ...[more]
Lot van 14 blauw/wit aardewerk tegels, w.o afbeeldingen van figuren en bloemen hierbij en 10
Lot van 20 aardewerk tegels met decor van putto en hoekmotief ossenkop, ca. 1650-1700, 13 x 13
Lot van 20 aardewerk tegels met decor van putto en hoekmotief ossenkop, ca. 1650-1700, 13 x 13 cm. (div. kwal.) ...[more]
Lot van 21 aardewerk tegels met decor van putto en hoekmotief ossenkop, ca. 1650-1700, 13 x 13
Lot van 21 aardewerk tegels met decor van putto en hoekmotief ossenkop, ca. 1650-1700, 13 x 13 cm. (div. kwal.) ...[more]
Lot van een aardewerk schotel met Chinoise decor van vogel en bloemen, Holland eind 17e eeuw,
Lot van 12 aardewerk tegels, w.o. tulpen, fruitmand en een beer, 18/19e eeuw. (div. kwal.) ...[more]
Zes delen tegeltableau met polychroom decor van oorlogsschip, 42 x 28 cm. (randschilfers achterzijde) ...[more]
Geglazuurd aardewerk Montagnon schotel met portret van edele, diam. 44 cm. Pottery Montagnon plate
Stel aardewerk tabakspotten met tekst "Varinas" en "Portoricokoperen" en koperen deksel, w.o.
Aardewerk gedeeltelijk geglazuurde kruik met 4 grepen en ribbelrand, vermoedelijk Romeins, h. 35 cm.
Aardewerk "rumtopf" rumpot met deksel en relief decor van feestende figuren, Duitsland, h. 32 cm. (
Aardewerk "rumtopf" rumpot met deksel en relief decor van feestende figuren, Duitsland, h. 32 cm. (haarlijn) ...[more]
17 delen Alle De Werken van Jacob Cats, uitgegeven door Mr. R. Feith. te Amsterdam bij Johannes
17 delen Alle De Werken van Jacob Cats, uitgegeven door Mr. R. Feith. te Amsterdam bij Johannes Allert, ca. 1797. ...[more]
Icoon, feestdagen, Rusland 19e eeuw, 42 x 29 cm. ...[more]
Lot van een icoon met afbeedling van St. Nicolaas, 22 x 17 cm. en een icoon met zegende Christus
Lot van 3 tinnen borden, 18e eeuw, w.o. diam. 38 cm. en een lakstempel in lijstje. ...[more]
Stel aardewerk Makkum wandschotel met decor van bloemen, diam. 36 cm. ...[more]
Lot van een dubbelloops pistool, bajonet en dolk met bewerkte greep. ...[more]
Klein kaliber duelleer pistool, 19e eeuw, gemerkt, l. 39 cm. Pistol, 19th century ...[more]
Percussie ruiterpistool met houten gestoken greep van leeuwenkop. ...[more]
Revolver met penvuur mechanisme en houten kolf, 19e eeuw. ...[more]
Deels metalen met koper omtrokken Arabisch vuursteen pistool, 19e eeuw, l. 49 cm. Arabic Miguelet
Deels metalen met koper omtrokken Arabisch vuursteen pistool, 19e eeuw, l. 49 cm. Arabic Miguelet pistol with brass, 19th century. ...[more]
Lot van 13 boekwerken met diverse delen J.F. Martinet Historie Der Waereld en Catechismus Der Natuur
Likeurkeldertje in zwartlak houten kast, interieur met 4 kristallen karaffen en 14 glaasjes, h.
Likeurkeldertje in zwartlak houten kast, interieur met 4 kristallen karaffen en 14 glaasjes, h. 26, br. 33, d. 24 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van man zittend op rots, getit. "Prof M. Granata", h. 32 cm. Bronze sculptur of
Rood fluwelen afgezet met nerts Cavelerie uniform officiers cape, 19e eeuw/ later ...[more]
Lot van 2 gipsen in middeleeuwse-stijl beelden van St. Franciscus en Maria van Bourgondie (1457-
Lot van 2 gipsen in middeleeuwse-stijl beelden van St. Franciscus en Maria van Bourgondie (1457-1482), Belgie ca. 1930, h. 63 cm. ...[more]
Icoon met voorstelling van Maria met kind, mogelijk 17e eeuw 51 x 30 cm. ...[more]
Lot van gestoken houten Marker mangelplank, voorzien van kerfsnee met de tekst: "opening museum
Gietijzeren ronde kaarsenstandaard voor 15 kaarsen op 3-sprant, vermoedelijk 18e eeuw, h. 171, diam.
Gietijzeren ronde kaarsenstandaard voor 15 kaarsen op 3-sprant, vermoedelijk 18e eeuw, h. 171, diam. 60 cm. ...[more]
Gestoken eiken kist met voorstelling van religieuze 3 eenheid, 20e eeuw. ...[more]
IJzeren geldkist met smeedijzeren banden waartussen beschildering van bloemen (beschildering van
Houten gestoken Barok sculptuur van putto, 18e eeuw, h. 63 cm. op marmeren basement. Wooden Barok
Iepenhouten gestoken nistje met gestoken schelpmotief, zonnenstralen en medaillion, 18e eeuw, h.
Eiken gestoken relief met voorstelling van "Diana van de jacht", Holland 17e eeuw. h. 69, br. 32 cm.
Eiken gestoken sculptuur van staand mannelijk figuur in 17e eeuwse kledij, vermoedelijk Johan de
Roodkoperen kardinaalsschotel, 19e eeuw, diam. 52 cm. Red copper cardinal plate, 19th century, diam.
Roodkoperen kardinaalsschotel, 19e eeuw, diam. 52 cm. Red copper cardinal plate, 19th century, diam. 52 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van vrouwenfiguur met druiventros en jongeling met schaal op deels marmeren en
Kristallen fruitschaal op voet met geslepen ruitmotief, h. 24 cm. diam. 35 cm. Crystal fruitbowl
Kristallen fruitschaal op voet met geslepen ruitmotief, h. 24 cm. diam. 35 cm. Crystal fruitbowl on foot, h. 24 cm. diam. 35 cm. ...[more]
Samak pendule met emaille wijzerplaat bekroond met jongen en meisje en twee 5-lichts kandelaars,
Samak pendule met emaille wijzerplaat bekroond met jongen en meisje en twee 5-lichts kandelaars, laat 19e eeuw. ...[more]
Kristallen geslepen schaal, h. 26 cm. diam. 31 cm. Crystal cut bowl, h 26 cm. daim. 31 cm. ...[more]
24 Delen Belroy kristallen drinkservies met goudlak randdecor, model Drache 24 pieces Belroy crystal
Hutschenreuther porseleinen servies met goudlak decor, model Drache Hutschenreuter tableware with
2109 Los(e)/Seite