(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Schätzpreis

2109 Los(e)

  • 2109 Los(e)

Lot van een metalen spoorweglamp en een fiets/oldtimers carbidlamp, ca. 1920. ...[more]

Stel bronzen eenlichts kandelaars met vetkraag, Holland 19e eeuw, h. 27 cm. ...[more]

Stel bronzen eenlichts kandelaars, Frankrijk 19e eeuw, h. 28 cm. ...[more]

Stel aardewerk vaasjes met decor van landschappen, gemerkt Tichelaar, 18e eeuw, h. 12 cm. (randschilfers) ...[more]

Lot van 2 aardewerk polychroom schotels met decor van bloemen bij tuinhek, Holland 18e eeuw, diam. 35 cm. (randschilfers) ...[more]

Polychroom aardewerk kwadraattegel met afbeelding van kikker, ca. 1620-1650, 14 x 14 cm. (rand beschadigingen) ...[more]

Polychroom aardewerk kwadraattegel met afbeelding van vis, ca. 1620-1650, 14 x 14 cm. (rand beschadigingen) ...[more]

Polychroom aardewerk kwadraattegel met afbeelding van eend, ca. 1620-1650, 14 x 14 cm. (rand beschadigingen) ...[more]

Veldje van 4 tingeglazuurde aardewerk tegels met afbeelding van soldaat, Holland ca. 1650 in ijzeren kader, 27 x 27 cm. ...[more]

Lot van 20 aardewerk tegels met decor van putto en hoekmotief ossenkop, ca. 1650-1700, 13 x 13 cm. (div. kwal.) ...[more]

Lot van 21 aardewerk tegels met decor van putto en hoekmotief ossenkop, ca. 1650-1700, 13 x 13 cm. (div. kwal.) ...[more]

Zes delen tegeltableau met polychroom decor van oorlogsschip, 42 x 28 cm. (randschilfers achterzijde) ...[more]

Aardewerk "rumtopf" rumpot met deksel en relief decor van feestende figuren, Duitsland, h. 32 cm. (haarlijn) ...[more]

17 delen Alle De Werken van Jacob Cats, uitgegeven door Mr. R. Feith. te Amsterdam bij Johannes Allert, ca. 1797. ...[more]

Icoon, feestdagen, Rusland 19e eeuw, 42 x 29 cm. ...[more]

Stel aardewerk Makkum wandschotel met decor van bloemen, diam. 36 cm. ...[more]

Lot van een dubbelloops pistool, bajonet en dolk met bewerkte greep. ...[more]

Percussie ruiterpistool met houten gestoken greep van leeuwenkop. ...[more]

Revolver met penvuur mechanisme en houten kolf, 19e eeuw. ...[more]

Deels metalen met koper omtrokken Arabisch vuursteen pistool, 19e eeuw, l. 49 cm. Arabic Miguelet pistol with brass, 19th century. ...[more]

Likeurkeldertje in zwartlak houten kast, interieur met 4 kristallen karaffen en 14 glaasjes, h. 26, br. 33, d. 24 cm. ...[more]

Lot van 2 gipsen in middeleeuwse-stijl beelden van St. Franciscus en Maria van Bourgondie (1457-1482), Belgie ca. 1930, h. 63 cm. ...[more]

Icoon met voorstelling van Maria met kind, mogelijk 17e eeuw 51 x 30 cm. ...[more]

Gestoken eiken kist met voorstelling van religieuze 3 eenheid, 20e eeuw. ...[more]

Kristallen fruitschaal op voet met geslepen ruitmotief, h. 24 cm. diam. 35 cm. Crystal fruitbowl on foot, h. 24 cm. diam. 35 cm. ...[more]

Samak pendule met emaille wijzerplaat bekroond met jongen en meisje en twee 5-lichts kandelaars, laat 19e eeuw. ...[more]

  • 2109 Los(e)