2109 Los(e)/Seite
ca. 85 delen Wedgwood Edme servies, w.o. terinne, sauskom, koffie en theekopjes. (div. kwal.)
ca. 85 delen Wedgwood Edme servies, w.o. terinne, sauskom, koffie en theekopjes. (div. kwal.) ...[more]
Louis XVI-stijl pendulestel in marmeren kast met 2 postelvazen ...[more]
Mahonie schrijfkist met interieurtje, 19e eeuw, h. 18, br. 44 d. 27 cm. Mahogany travel box, h.
Mahonie schrijfkist met interieurtje, 19e eeuw, h. 18, br. 44 d. 27 cm. Mahogany travel box, h. 18, w. 44, d. 27 cm. ...[more]
ca. 90 delen Queen's Ware Wedgwood dinnerservies, ca. 1921, gemerkt onderzijde, w.o. 40 diverse
Kristallen bokaal op hoge voet, h. 48. cm. Christal bowl on high foot, h. 48 cm. ...[more]
Lot van 2 latoenkoperen sierborden met relief decor van wapens, Renaissance-stijl, 19e eeuw, diam.
Lot van 2 latoenkoperen sierborden met relief decor van wapens, Renaissance-stijl, 19e eeuw, diam. 63 en 64 cm. ...[more]
Zaanse stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden zeemeerminnen, 18e eeuw, h. 65 cm. ...[more]
Groninger staartklok met dubbele kap, beschilderde wijzerplaat, maan- en dagaanduiding in eiken
Groninger staartklok met dubbele kap, beschilderde wijzerplaat, maan- en dagaanduiding in eiken kast. ...[more]
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat, beschilderd zij-lood en houten zeemeerminnen, 18e
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat, beschilderd zij-lood en houten zeemeerminnen, 18e eeuw. ...[more]
Bakbarometer met opgelegde gegraveerde tinnen schaalplaten met thermometer in eiken kast, controleur
Schwarzwalder schilderijklok met emaille wijzerplaat en landschapsdecor (beschadigd), ca. 1880, h.
Schwarzwalder schilderijklok met emaille wijzerplaat en landschapsdecor (beschadigd), ca. 1880, h. 38 cm. ...[more]
Bruin lederen dokterstas.
Bruin lederen dokterstas. ...[more]
Engelse Victoriaanse barograaf in eiken kast, fabrikaat Short & Mason London ca. 1885 h.22 cm.
Geel koperen monoculaire op zwartlak houten standaard Copper monocular on wooden stand ...[more]
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat en maanaanduiding, 19e eeuw. ...[more]
Kristallen Whiskeyset bestaande uit 1 karaf en 6 glazen, h. 28 cm. Crystal Whiskey set, consisting
Kristallen waterset bestaande uit 1 waterkan en 6 glazen, h. 28 cm. Crystal water set cosisting of 1
Wit porseleinen sculptuur van weegschaal (schalen vastgelijmd) Porselain sculpture of a balance (
Wit porseleinen sculptuur van weegschaal (schalen vastgelijmd) Porselain sculpture of a balance (scales glued) ...[more]
Lot van 14 porseleinen eenden, gemerkt Beswick en gekeurd door Peter Scott Lot of 14 pottery Ducks
Lot van 14 porseleinen eenden, gemerkt Beswick en gekeurd door Peter Scott Lot of 14 pottery Ducks by Peter Scott of Beswick. ...[more]
Wittner metronoom in houten kast, h. 22 cm ...[more]
Kristallen likeurset op verzilverd tableau, h. 24 cm. br. 22 cm. l. 14 cm. Crystal liquor set on
Cassette met verzilverd kleinbestek
Cassette met verzilverd kleinbestek ...[more]
Cassette met verzilverd visbestek
Cassette met verzilverd visbestek ...[more]
Lot van 2 bronzen sculpturen van meisjes, h. 29 en 27 cm. Combination of two bronze sculptures of
Lot van 2 bronzen sculpturen van meisjes, h. 29 en 27 cm. Combination of two bronze sculptures of a girl, h. 29 and 27 cm. ...[more]
Plated theeservies en etui
Plated theeservies en etui ...[more]
Set van 5 aardewerk borden.
Set van 5 aardewerk borden. ...[more]
Stel kristallen bonbonnières met ruitslijpsel, h. 24 cm. diam. 14 cm. Pair of crystal bonbonieres,
Stel kristallen bonbonnières met ruitslijpsel, h. 24 cm. diam. 14 cm. Pair of crystal bonbonieres, h. 24 cm. diam. 14 cm. ...[more]
Stel wit porseleinen terrines en 5 borden met kobalt blauw decor, gemerkt Heinrich Amalienburg
Stel wit porseleinen terrines en 5 borden met kobalt blauw decor, gemerkt Heinrich Amalienburg Villeroy & Boch. ...[more]
Lot Gero verzilverde bestekdelen en andere ...[more]
Hutschenreuther sculptuur dansende dames, h. 23, br. 33 cm. Hutschenreuter sculpture of dancing
Hutschenreuther sculptuur dansende dames, h. 23, br. 33 cm. Hutschenreuter sculpture of dancing ladys, h. 23, w. 33 cm. ...[more]
Lot van 17 divers kristal, w.o. karaffen, onderzetters en schuitje, eind 19e eeuw. (div. kwal.)
Lot van 17 divers kristal, w.o. karaffen, onderzetters en schuitje, eind 19e eeuw. (div. kwal.) ...[more]
14 delen porseleinen koffieservies met goudverf decor, met blindmerk S. (1 kop en schoteltje met
14 delen porseleinen koffieservies met goudverf decor, met blindmerk S. (1 kop en schoteltje met randschilfer) ...[more]
Lot van 8 KLM huisjes A collection of 8 KLM houses ...[more]
Regulateur in eiken kast, h. 22, br. 14, d. 9 cm. Clock in oak case, h. 22, w. 14, d. 9 cm.
Regulateur in eiken kast, h. 22, br. 14, d. 9 cm. Clock in oak case, h. 22, w. 14, d. 9 cm. ...[more]
Lot van 2 houten lokeenden, instrument, bronzen olifant en een houten Ganesha, India. ...[more]
Zilverplate 5 delen koffie en theeservies op dienschaal 5 Pieces silverplate coffee and tea set
Zilverplate 5 delen koffie en theeservies op dienschaal 5 Pieces silverplate coffee and tea set ...[more]
Pendule in porseleinen kast waarbij vaas (haarscheur) met decor van paradijsvogel. ...[more]
Set van vier kristallen parfumflesjes op kristallen tableau, h. 13 cm. br. 16 cm. l. 30 cm. Set of
Kristallen geslepen vaas op voet, h. 36 cm. diam. 30 cm. Crystal vase on foot, h 36 cm. diam. 30 cm.
Kristallen geslepen vaas op voet, h. 36 cm. diam. 30 cm. Crystal vase on foot, h 36 cm. diam. 30 cm. ...[more]
Kristallen pique de fleur, h. 42 cm. br. 34 cm. Crystal pique de fleur, h. 42 cm. br 34 cm.
Kristallen pique de fleur, h. 42 cm. br. 34 cm. Crystal pique de fleur, h. 42 cm. br 34 cm. ...[more]
Kristallen lotusbloem, h. 13 cm. diam, 35 cm. Crystal lotus flower, h. 13 cm. diam. 35 cm. ...[more]
Brons verzilverde Zwarte Woud piedestal met hert en kristallen vaas, h. 60 cm. (glas is defect)
Brons verzilverde Zwarte Woud piedestal met hert en kristallen vaas, h. 60 cm. (glas is defect) ...[more]
Map met 104 div. ansichtkaarten allen van Amsterdam, 1900-1960 ...[more]
ca. 50 x kristal, w.o. schalen, messenleggers, vaasjes en bonbonschalen. (div. kwal.) ...[more]
Albasten schaakbord met stukken.
Albasten schaakbord met stukken. ...[more]
Schoolklok in eiken kast voorzien van arabische becijfering, diam. 32 cm. Schoolclock in oak chest
Schoolklok in eiken kast voorzien van arabische becijfering, diam. 32 cm. Schoolclock in oak chest with arabic numbers, diam. 32 cm. ...[more]
Lot van een glazen tazza en een glazen vaas in metalen houder. ...[more]
Doos diverse, w.o. boeken
Doos diverse, w.o. boeken ...[more]
Serie van 50 Villeroy & Boch borden met blauwe randversiering, diam. 29 cm. ...[more]
Serie van van 27 glazen polychroom handbeschilderde borden, zgn. "Weihnachtsteller", ontwerp:
Albasten Art Deco buste van een pierrot, ges. Febo Trafeli, h. 20 cm. (gescheurd) ...[more]
Aardewerk Art Deco Villeroy & Boch dienblad met metalen montuur (1 pootje manco), flessenbak, 6
2109 Los(e)/Seite