(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Schätzpreis

2109 Los(e)

  • 2109 Los(e)

Iepenhouten armstoel met houten leuning, 18e eeuw. ...[more]

Tapijt, Ardakan, 294 x 197 cm. A carpet, Ardakan, 294 x 197 cm. ...[more]

Serie van 4 mahonie Willem III stoelen, ca. 1880. ...[more]

Mahonie Biedermeier spinnenkoptafel, 19e eeuw. h. 73 br. 130 d. 97 cm. ...[more]

Teakhouten scheepskist met ijzeren beslag, h. 44 br. 90 d. 60 cm. Teak chest with iron handles, h. 44 w. 90 d. 60 cm. ...[more]

Tapijt, Kerman 410 x 300 cm. Kerman carpet 410 x 300 cm. ...[more]

Tapijt, Keshan 361 x 259 cm. Keshan carpet 361 x 259 cm. ...[more]

Tapijt, Kerman 362 x 270 cm. Kerman carpet 362 x 270 cm. ...[more]

Tapijt, Kerman 355 x 260 cm. Kerman carpet 355 x 260 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier fauteuil met geblokte stoffering, 19e eeuw. ...[more]

Spiegel in houten lijst met rozetten en kuif, bekroond met druivenranken en ananas, 19e eeuw, h. 120 x 62 cm. ...[more]

Schoorsteen spiegel in goudlak lijst bekroond met putto en spiegeltje, 19e eeuw, 163 x 82 cm. (kuif defect) ...[more]

Geslepen spiegel in 19e eeuwse vergulde lijst, 125 x 104 cm. ...[more]

Spiegel in vergulde lijst bekroond met schelpmotieven, 19e eeuw, 96 x 63 cm. ...[more]

Tapijt, Shiraz, 306 x 185 cm. Carpet, Shiraz, 306 x 185 cm. ...[more]

Tapijt, Jaz, 360 x 265 cm. Carpet, Jaz, 360 x 265 cm. ...[more]

Mahonie ovale tafel met lade, 19e eeuw, h. 83, bladmaat 85 x 53 cm. ...[more]

Handgeknoop bidkleed, Shirwan 19e eeuw, 146 x 103 cm. Handmade carpet, Shirwan 19th century, 146 x 103 cm. ...[more]

Handgeknoopt bidkleed, Megri 18e eeuw, 182 x 129 cm. Handmade carpet, Megri 18th century, 182 x 129 cm. ...[more]

Tapijt, Lori 225 x 137 cm. ...[more]

Perzische loper, Nahavand 475 x 88 cm. ...[more]

Handgeknoopt bidkleed, Melas 18e eeuw, 154 x 116 cm. Handmade carpet, Melas 18th century, 154 x 116 cm. ...[more]

Halspiegel in mahonie lijst met gestoken kuif en geflankeerd door etagères, ca. 1900, h. 180, br. 106, d. 17 cm. ...[more]

Eiken Sgabello stoel met gestoken leuning. 19e eeuw. ...[more]

Tapijt, antieke Sparta 410 x 282 cm. Sparta carpet 410 x 282 cm. ...[more]

Spiegel in white-wash lijst met rozetmotieven, 100 x 100 cm. ...[more]

Tapijt, Kerman 240 x 150 cm. Kerman carpet 240 x 150 cm. ...[more]

Tapijt, Esfahan 397 x 290 cm. Esfahan carpet 397 x 290 cm. ...[more]

Spiegel in zwart gepatineerde houten lijst, 77 x 71 cm. ...[more]

Rechthoekige spiegel met afgeronde hoeken in goudlak lijst, 87 x 61 cm. Mirror in gold lacquer frame, 87 x 61 cm. ...[more]

Wieg op notenhouten poten met gestoken hemeltje van zwanenkop. ...[more]

Zwartlak salontafel met decoratie van figuren, paard in landschap, China 20e eeuw, h. 51, br. 110, d. 55 cm. ...[more]

  • 2109 Los(e)