(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Schätzpreis

2109 Los(e)

  • 2109 Los(e)

BERG VAN DEN WILLEM (1886-1970), ges. in druk r.o., portret van vissersvrouw, summier ingekleurde litho 37 x 21 cm. ...[more]

Onbekend, sprokkelaar in bos, paneel 24 x 32 cm. ...[more]

MELCHER TILMES, JAN HERMANUS (1847-1920), ges. r.o., gezicht op de Westertoren te Amsterdam, doek 46 x 37 cm. ...[more]

VLIET, VAN GER (1880-1972), ges. l.o. straatgezicht, pastel 39 x 49 cm. ...[more]

Onbekend, onges. zeilboten op waterplas, doek 50 x 70 cm. ...[more]

SNIJDERS CHRISTIAAN PIETER (1881-1943), ges. achterzijde Dal van Rummel Constantine te Algiers, paneel 50 x 35 cm. ...[more]

BOGMAN HERMANUS ADRIANUS CHARLES (1890-1975), ges. l.o., 'Huis met brugje over een poldervaart', doek 25 x 35 cm. ...[more]

Onbekend, gezicht op de toren van Veere, kleurets 50 x 32 cm. Unknown, view on the tower of Veere, etching 50 x 32 cm. ...[more]

Onbekend, onduid. ges. figuren bij marktkraam, doek 35 x 46 cm. ...[more]

Onbekend, onges. stilleven met tulpen en rozen, paneel 35 x 26 cm. ...[more]

MOURIK, HENDRIK CORNELIS VAN (1877-1944), ges. l.o., stilleven met bloemen in koperen pot, aquarel 31 x 24 cm. ...[more]

WINS, JOS (1881-1940), ges. l.o. bloemen in pot, aquarel 29 x 22 cm. ...[more]

OS, JACOBUS PETRUS CORNELIS VAN (1869-1944), ges. en gedat. 1913 r.b., stilleven met fruit en wijnfles, doek 40 x 55 cm. ...[more]

MAKS, KEES (1876-1967), ges. l.o. bloemen in gemberpot, doek 48 x 58 cm. ...[more]

MUNNIK, HENDRIK ANDRIES (1912-1997), ges. l.o., stilleven met peren, appel en zonnebloem, paneel 50 x 40 cm. ...[more]

Serie van 3 Italiaanse gravures met galante voorstellingen, uitgegeven door Raimondini Venetië, 18e eeuw, 39 x 52 cm. ...[more]

Onbekend, onges. schepen voor de kust, doek 50 x 60 cm. ...[more]

Knikker, Jan, boerderij aan water, doek 25 x 50 cm. ...[more]

Onbekend, onges., Rotterdam, aquatint 20 x 70 cm. ...[more]

SCHONK, JAN (1889-1976), monogram l.o., zoetwatervissen, ets 40 x 55 cm. Schonk, Jan, signed, fish, etching 40 x 55 cm. ...[more]

BROERS, EDMEE (1876-1955), ges. l.o., zonnebloemen, ets 47 x 37 cm. Broers, Edmee, signed, sunflowers, etching 47 x 37 cm. ...[more]

Boom, C.J. onduid. ges. l.o. interieur met moeder en kinderen, doek 78 x 58 cm. (doek licht beschadigd) ...[more]

  • 2109 Los(e)