- Furniture (725)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (526)
- Collectables (243)
- Jewellery (184)
- Asian Art (106)
- Prints (103)
- Watercolours (80)
- Silver & Silver-plated items (75)
- Carpets & Rugs (61)
- Clocks, Watches & Jewellery (46)
- Fine Art & Antiques (41)
- Ethnographica & Tribal Art (29)
- Ceramics (14)
- Glassware (14)
- Sculpture (10)
- Books & Periodicals (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Nur Lose mit Abbildungen
2262 Los(e)/Seite
Onbekend, onduid. ges. l.o., kippen bij houten hek, paneel 33 x 41 cm.
Onbekend, onges. eendjes aan oever, paneel 12 x 18 cm.
Onbekend, onges. koeien aan oever, paneel 12 x 17 cm.
Onbekend, onges., half naakt met putti, paneel 26 x 21 cm.
Wingen, Edmond, signed, View of canal in the Hague, canvas 60 x 80 cm.WINGEN, EDMOND (1906-1970),
COX, PETER, ges. l.o. duinlandschap, doek 40 x 80 cm.
WOLF, JAAP, sign. l.r., Still life, oil on canvas 60 x 48 cm.WOLF, JAAP, ges. r.o., Pronkstilleven
Althuijzen, Antonie (1897-1963), signed r.u., Still live with flowers in tap jug, oil on canvas 50 x
MONFORT, M, ges. l.o., bloemstilleven, maroufle 72 x 100 cm.
VEN, E. VAN DER, signed, violets in a pot, canvas 25 x 21 cm.VEN, E. VAN DER, ges. r.o., viooltjes
VEN, E. VAN DER, signed, violets in a pot, canvas 25 x 21 cm.VEN, E. VAN DER, ges. r.o., viooltjes in pot, doek 25 x 21 cm. ...[more]
ANSINGH, THERESA (1883-1968), ges. met pseudoniem Sorella l.o., lenteboeket in rieten mand, doek
ANSINGH, THERESA (1883-1968), ges. met pseudoniem Sorella l.o., lenteboeket in rieten mand, doek 60 x 55 cm.
ZILCKEN, PHILIP (1857-1930), signed l.r., autumn still life with mushrooms, oil on canvas 34 x 48
TOL, P.J. ges. l.o., stilleven met fruit, paneel 45 x 65 cm.
Hader, onduid. ges. r.o. stilleven met fruit, doek 33 x 43 cm.
ES, JACOB VAN (1608-1665), surroundings figures on the beach, oil on panel 35 x 51 cm.ES, JACOB
Onbekend, gemon. HK r.o. 19e eeuw, figuren in graanveld, doek 31 x 41 cm. -gedoubleerd-
LANTHIN, GEORGES, ges. r.o., kippen op zandweg bij boerderij, doek 26 x 38 cm.
WIJSMULLER, JAN HILLEBRAND (1855-1925), signed l.r., figure in wintersbos, oil on panel 18 x 30 cm.
Wagemans, Pieter, signed, view of Montelbaanstower, canvas 50 x 40 cm.WAGEMANS, PIETER (1879-
Unknown, unsigned 19th century, pollard willows in the snow, marouflé 31 x 23 cm.Onbekend, onges.
JANS, JAN (1872-1943), ges. r.o., 'in 't duin achter Hillegom', doek 28 x 39 cm.
JANS, JAN (1872-1943), ges. r.o., huizen in duinlandschap, paneel 25 x 32 cm.
JANS, JAN (1872-1943), ges. l.o., duinlandschap, doek 40 x 60 cm.
JANS, JAN (1872-1943), ges. r.o., zandafgraving, doek 28 x 47 cm.
Onbekend, onduid. ges. r.o., fruitstilleven o.a. peren en druiven, paneel 30 x 24 cm.
BURCH, met sign. r.o. vissersschepen op strand, doek 49 x 64 cm.
KOCH THEO JOHN (1881-1959), ges. l.o. riviergezicht, aquarel 30 x 50 cm.
Unknown, unsigned around 1900, chicken protects the brood against a playful pup, oil on canvas 68
JEVEREN, GERRIT VAN (1904-1986), ges. r.o., gezicht op boerendorp, doek 32 x 41 cm.
Jole, Jef van, village church, board 24 x 32 cm.JOLE, JEF VAN (1905-1961), ges. r.o., dorpskerk,
Jole, Jef van, village church, board 24 x 32 cm.JOLE, JEF VAN (1905-1961), ges. r.o., dorpskerk, board 24 x 32 cm. ...[more]
Hynckes Raoul (1893-1973), sign. l.u., docked boats, board 24 x 30 cm. oil on boardHYNCKES RAOUL (
Morel, Anton, signed, view of a small harbour, board 30 x 40 cm.MOREL, ANTON, ges. r.o., gezicht
Morel, Anton, signed, view of a small harbour, board 30 x 40 cm.MOREL, ANTON, ges. r.o., gezicht op haventje, board 30 x 40 cm. ...[more]
STORTENBEKER PIETER (1828-1898), ges. r.o., zandafgraving, marouflé 35 x 50 cm.
Meulen, Edmond van der (1841-1905), signed, three dogs, canvas 71 x 56 cm.MEULEN, EDMOND VAN DER (
WALHAIN, CHARLES ALBERT (1877-1936), signed L.l., girl with bird at kitchen table, oil on canvas 131
RONNER-KNIP, HENRIETTE (1821-1909), signed and dated. 1871 l.r., chickens and dove in wooden cage,
BLOK BASTIAAN (1954), gemono. en gedat. 2008 portret van de heer Tieleman-Roosterdam Aetat SVA 36
JANSEN WILLEM GEORGE FREDERIK (1871-1949), signed ll, hay is loaded on a ship, oi on canvas 65 x
KREGTEN VAN JACOB JAN (1878-1967),signed lr., pray before eating, oil on canvas 104 x 147 cm.KREGTEN
SADEE, PHILIP (1837-1904), signed lower right, Nuns in the garden of the Stella Maris cloister in
MARIS SIMON WILLEM (1873-1935), signed l.r., Mother duck with chicks at waterfront, oil on canvas 70
Weenix, Jan Baptist (1621-1660), unsigned, surroundings of, mother with child and dog at the ruin,
Unknown, unges. 19th century after 17th century example, still life with ao roses and tulips in
Serie van 4 kopergravure's met afbeeldingen van divers fruit, J.C. Philips, 19e eeuw, 27 x 22 cm.
Unknown, unsigned, possibly 18th century, after medieval example, presumably presenting 'Rest on the
MONDRIAAN, FREDERIK HENDRIK (1853-1932), signed L.l., fruit still life with pumpkin on saucer,
Lacoste, Charles (1870-1959), signed and dated 1910, roses in a vase, canvas 64 x 39 cm.LACOSTE
Onbekend, onduid. ges. l.o., geit in bos, doek 53 x 34 cm.
HEIJL MARINUS (1836-1931), signed l.l. and monogrammed HM verso, cows 'At the Vecht, oil on canvas
Stel Mezzotinten, 'The Citizens Retreat' en Selling Rabbits' gegraveerd door William Ward, 18e eeuw,
Stel Mezzotinten, 'The Citizens Retreat' en Selling Rabbits' gegraveerd door William Ward, 18e eeuw, gepubliceerd in 1796, 38 x 48 cm.
BRUIN, J., ges., boats at sea, watercolor 38 x 48 cm.BRUIN, J., ges. l.o., scheepjes op zee, aquarel
BRUIN, J., ges., boats at sea, watercolor 38 x 48 cm.BRUIN, J., ges. l.o., scheepjes op zee, aquarel 38 x 48 cm. ...[more]
WITSEN WILLEM (1860-1923), signed l.r., Amsterdam canal in winter, etching No72 40 x 50 cm.WITSEN,
Vue de la Cour du Prince Statouder, engraving 18th century, 25 x 51 cm.Vue de la Cour du Prince
WITSEN, WILLEM (1860-1923), signed l.r., figures on steel burg in Amsterdam, etching no 35 29 x 42
Handgekleurde gravure: 's Graven-Hage Zoo als dezelve zig in den jaare 1730 aan de zyde van het
Ingekleurde kopergravure, "Belgium Foederatum, ad usum serenissimi Burgundiae Ducis, by Pierre
Ingekleurde kopergravure, "Belgium Foederatum, ad usum serenissimi Burgundiae Ducis, by Pierre Mortiet (1611-1711), 48 x 63 cm.
Curia Hollandiae Interior, engraving by Joan Blaeu, appr. 1650, 39 x 53 cm.Curia Hollandiae
View of the town hall of s'Hage, engraving by Scheurleer en Besoet, 1750, 31 x 44 cm.Gezicht van het
2262 Los(e)/Seite