Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)

  • (Lose: 2001-2281)

  • (Lose: 1701-1970)

  • (Lose: 3001-3242)

  • (Lose: 1001-1247)

  • (Lose: 501-867)

  • (Lose: 1-249)

  • (Lose: 250-473)

  • (Lose: 2501-2669+2670f)

  • (Lose: 1501-1698)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

2262 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen
  • 2262 Los(e)

Pinewood desk with to doors, h. 135, w. 83, d. 53 cm.Grenen lezenaar met klep en twee deuren, h. 135, br. 83. d. 53 cm. ...[more]

Mirror in silver colored frame with corner ornaments, 70 x 80 cm.Spiegel in zilverkleurige lijst met hoekornamenten, 70 x 80 cm. ...[more]

Tafel met glazen blad op marmeren voet als korintische-stijl zuil met bladeren, h. 77, diam. 120 cm. (blad en voet met schilfers)

Polychroom beschilderd bordenrek met gestoken acanthusbladeren en zeemonsters, 18e eeuw, h. 66, br. 175 cm. (fragment van slee)

Mahonie Regency-stijl tafel op 2 gedraaide poten uitlopend in 3 sprant, h. 85, br. 183, d. 115 cm. hierbij 2 tussenbladen 115 x 54 cm.

Gold laquer child bed, 19th centuryIJzeren inklapbaar kinderledikant rustend op zwenkwieltjes, Frankrijk 19e eeuw. ...[more]

Series of 4 oak Amsterdam school chairs with green velor.Serie van 4 eiken Amsterdamse school stoelen met groen velour. ...[more]

  • 2262 Los(e)