- Furniture (725)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (526)
- Collectables (243)
- Jewellery (184)
- Asian Art (106)
- Prints (103)
- Watercolours (80)
- Silver & Silver-plated items (75)
- Carpets & Rugs (61)
- Clocks, Watches & Jewellery (46)
- Fine Art & Antiques (41)
- Ethnographica & Tribal Art (29)
- Ceramics (14)
- Glassware (14)
- Sculpture (10)
- Books & Periodicals (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Nur Lose mit Abbildungen
2262 Los(e)/Seite
Gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van Chinese Wijsgeer Confusius te paard (ruiter
Gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van Chinese Wijsgeer Confusius te paard (ruiter afneembaar), China 20e eeuw, h. 44 cm.
Hardhouten sculptuur van Garuda, Indonesie, h. 60 cm.
Coromandel snijwerk van danseres op lotusbloem, Bali, h. 111 cm.
Gilded wooden Buddha in long draped robes and standing a lotus flower, Birma 20th century, h. 140
Ceramic plate with golden dragon, in frame, China, diam. 30 cm. Provenance KLM art collection.
Bronze Buddha sitting altar, Thailand 20th century, h. 53 cm.Bronzen Boeddha zittend op altaar,
Bronze Buddha sitting altar, Thailand 20th century, h. 53 cm.Bronzen Boeddha zittend op altaar, Thailand 20e eeuw, h. 53 cm. ...[more]
Bronze Buddha sitting on lotus flower and altar, Thailand 20th century, h. 58 cm.Bronzen Boeddha
Bronze Buddha sitting on lotus flower and altar, Thailand 20th century, h. 54 cm.Bronzen Boeddha
Bronze Buddha sitting on lotus flower and altar carried by lions, Thailand 20th century, h. 60 cm.
Wooden gilded seated Buddha in robe, Burma 20th century, h. 63 cm.Houten vergulde zittende Boeddha
Serie van 3 houten zittende Boeddha's, h. 36 cm. en 2 houten zwanen, Tibet 20e eeuw.
Stel bronzen "Boeddha" handen als boekensteunen, Birma 20e eeuw, h. 35 cm.
Bronze standing Guanyin with 9 headed dragon, Thailand 20th century, h. 56 cm.Bronzen staande
Wooden gilded seated Buddha in robe, Burma 20th century, h. 50 cm.Houten vergulde zittende Boeddha
Wooden gilded seated Buddha in robe, Burma 20th century, h. 50 cm.Houten vergulde zittende Boeddha in gewaad, Birma 20e eeuw, h. 50 cm. ...[more]
Wooden table screen (room divider) with etched glass and with a mother of pearl inlaid on Fo-dogs,
Porseleinen plaquette met decor van landschap in houten kader, China 20e eeuw, 66 x 50 cm.
a lot of 5 marionette puppets from Burma (Myanmar) with polychrome painted wood, h. 53 cm.Lot van
Stel wandschotels met transfer decor van landschap en vogels, 20e eeuw, diam. 40 cm.
lot of 5 Boeren "Ming" plates, China.Lot van 5 porseleinen Boeren "Ming" borden, China ca. 1800. (4x
lot of 5 Boeren "Ming" plates, China.Lot van 5 porseleinen Boeren "Ming" borden, China ca. 1800. (4x haarscheur) ...[more]
Lot van 6 porseleinen borden, China 20e eeuw. (1x haarscheur)
a lot of a yellow glazed double gourd shaped vase, yellow glazed moon vase and 3 vases, China 20th
Lot van 4 houten sculpturen van knielende dames en vogel, Bali.
Lot van 4 houten sculpturen, w.o. wijsgeer Shou Lau, China en een gestoken sculptuur van olifant met
Lot van 4 houten sculpturen, w.o. wijsgeer Shou Lau, China en een gestoken sculptuur van olifant met Howdah, India, h. 25 cm.
15 delen porseleinen Satsuma theeservies met decor van bloemen en vlinder, Japan 20e eeuw gemerkt:
15 delen porseleinen Satsuma theeservies met decor van bloemen en vlinder, Japan 20e eeuw gemerkt: Seizan Gama
Lot divers porselein, China 20e eeuw.
Lot porselein, w.o. Imari en gemberpotjes, China 19/20e eeuw.
Lot divers chinees, w.o. paard en delselpot.
a pair of jars with lid and decor of the immortals, China 20th century, h. 19 cm.Stel porseleinen
Lot divers chinees, w.o. kandelaars en sculpturen.
Lot divers chinees, w.o. vazen en borden
KORIUSAI, ISODA (1720-1784), ges. met karaktertekens, 'moederweelde', houtsnede 36 x 23 cm.
Kawase Bunjiro Hasui (1883-1957) regen op Shinagawa, houtsnede 36 x 26 cm.
Lot van een snijwerk met landarbeiders en karbouw, 40 x 48 cm. (defecten) en een rijkgestoken
Lot van een snijwerk met landarbeiders en karbouw, 40 x 48 cm. (defecten) en een rijkgestoken spiegel bekroond met Barong, 60 x 35 cm. Indonesie
HOKKEI, TOTOYA (1781-1850), boek, prent 21 x 19 cm.
a porcelain Jiajing-style octagonal covered box, China 20th century, diam. 28 cm.Porseleinen
Verzilverde sierplaquette met religieuze voorstelling, India 111,5 x 92,5 cm.
Lot div. Chinees porselein, 18e en 19e eeuw, beschadigd
Jadeiet sculptuur van 2 vogels op boomstronk, China 20e eeuw, h. 21 cm.
Jadeiet roofvogel op bloesemboom, China 20e eeuw, h. 15 cm.
A very fine silk embroidery of fighting cocks, Japan end of the 19th century, 50 x 140 cm.Zijden
Porcelain Qianlong dish, China 18th century, diam. 23 cm. (hairline and chips), hereby a dish,
2262 Los(e)/Seite