- Furniture (725)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (526)
- Collectables (243)
- Jewellery (184)
- Asian Art (106)
- Prints (103)
- Watercolours (80)
- Silver & Silver-plated items (75)
- Carpets & Rugs (61)
- Clocks, Watches & Jewellery (46)
- Fine Art & Antiques (41)
- Ethnographica & Tribal Art (29)
- Ceramics (14)
- Glassware (14)
- Sculpture (10)
- Books & Periodicals (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Nur Lose mit Abbildungen
2262 Los(e)/Seite
Lot of 5 Qianlong dishes, China 18th century.Serie van 4 Qianlong porseleinen borden met floraal
Lot of 5 porcelaine Qianlong dishes, China 18th century.Lot van 5 porseleinen Qianlong borden met
Lot van een porseleinen Qianlong bord met Imari decor, diam. 23 cm. (haarlijn), porseleinen Qianlong
Porseleinen Ming-stijl baluster vormige vaas met bloemdecor, China 20e eeuw, h. 23 cm.
Lot van 3 "eier"schaal porseleinen kop en schotels met deksels en decor van wijsgeren en 4 "eier"
Set of 4 porcelain dishes with landscape, China 18th century, diam. 21 cm.Serie van 4 porseleinen
a pair of porcelain Gu-vases, China 20th century, h. 48 cm.Stel Wucai porseleinen gu vazen met
Lot of 3 vases and a Imari terine, Japan and China.Lot van een porseleinen kraagvaas met decor van
Porseleinen siervaas met decor van lange lijs in tuin, China 20e eeuw. h. 61 cm. op houten sokkel,
Porseleinen siervaas met decor van lange lijs in tuin, China 20e eeuw. h. 61 cm. op houten sokkel, h. 70 cm. (haarlijn in hals)
Pottery sancai glazed Tang-stijl ewer with phoenix head, China 20th century, h. 48 cm.Aardewerk
a lot of 7 porcelain vases, China 20th century.Lot van 4 porseleinen vazen en een pelgrimfles en
a lot of 7 porcelain vases, China 20th century.Lot van 4 porseleinen vazen en een pelgrimfles en stel kandelaars, China 20e eeuw. ...[more]
Porcelain Famille-Rose bowl with cover, decorated with figures, marked with sealmark, China 20th
Blanc de chine Guanyin with a thousand arms, mark on the back, China 20th century, h. 54 cm.Blanc de
Porseleinen siervaas met decor van bloemen en figuren in tent in cartouches, h. 60 cm. gemerkt
Porseleinen siervaas met decor van bloemen en figuren in tent in cartouches, h. 60 cm. gemerkt Lion & Sun of Iran ...[more]
Blue and white double happiness porcelain vase - late Qing - China, h. 44 cm.Porseleinen kraagvaas
Porseleinen schotel met decor van musicerende figuren, gemerkt met 6 karakters (Chen-Hua merk) in
Porseleinen kraagvaas met decor van bloemen en vlinder in cartouches, h. 62 cm. gemerkt Lion & Sun
Porseleinen kraagvaas met decor van bloemen en vlinder in cartouches, h. 62 cm. gemerkt Lion & Sun of Iran ...[more]
Porseleinen kraagvaas met decor feniks, China eind 19e eeuw, h. 45 cm.
a pair capital porcelain vases with decor of river, Japan 20th century, h. 265 cm.Stel kapitale
A Chinese 'Swatow' porcelain charger, decorated with a phoenix standing in a garden. Ming period,
Porseleinen trompetvaas met decor van mannen bij een tafel, Kangxi gemerkt, China 20e eeuw h. 41
Porseleinen trompetvaas met decor van mannen bij een tafel, Kangxi gemerkt, China 20e eeuw h. 41 cm.
set Ming style porcelain saucers with 'langelijs bij zotjes' decor, diam. 34 cm. and animal decor,
Lot of a sculpture of lady "Therese", h. 34 cm. and lady in swimsuit h. 30 cm.Porseleinen Satsuma
Stel porseleinen Kanton vazen met decor van figuren en bloemen, 2 grepen van watervogels en
Geglazuurde tuinpot met decor van draken, China 20e eeuw, h. 49, diam. 50 cm.
Lot van 3 blauw/wit porseleinen bordjes met decor van figuren, 18 x 18 cm. en 4 porseleinen
Porcelain teacaddy with landscape decor, China 20th century, h. 20 cm.Porseleinen theebus met
Lot of 2 yellow porcelain ginger jars with decor of flowers, mark, China 20th century, h. 17 cm. (
Lot van 4 cloisonne vaasjes en dekselpotje, Meiji-periode Japan.
Lot of 4 chinese dolls.Lot van 4 chinese poppen in zijden klederdracht. ...[more]
Lot van 3 bronzen Boeddha's, w.o. 2 zittende op lotusbloem, Thailand 20e eeuw.
Lot van een liggende Boeddha en een sculptuur van Shou, china 20e eeuw.
a lot of 2 bronze Buddha's and 2 bronze Guanyin, China 20th century.Lot van een bronzen Guanyin
Lot van een bronzen sculptuur van Indra op 3-koppige olifant, India, h. 21 cm., 2 zittende Boeddha's
Lot van 2 ivoren netsukes, 19e eeuw
Lot van 4 snuff bottles, w.o. 2 porselein, China 20e eeuw. (1x defect)
a lot of 3 bronze Buddha's, China 20th century, h. 29 and 20 cm.Lot van 3 bronzen zittende Boeddha's
Wooden sculpture of Daikokuten (is one of the Seven Lucky Gods (Fukujin) on painted basement,
a lot of 5 soapstone inkwells with monkeys, China ca. 1900.Lot van 5 spekstenen inktpotten met
Lot of 8 snuff bottles, China 20eth century.Lot van 8 snuifflesjes, w.o. 3 porseleinen, China 20e
Lot of 8 snuff bottles, China 20eth century.Lot van 8 snuifflesjes, w.o. 3 porseleinen, China 20e eeuw. (1x dopje ontbreekt. ...[more]
Lot van 2 houten dekseldoosjes met decor van zittende figuren, India.
a lot of 9 snuff bottles with erotic decor, China 20th century.Lot van 9 kunststof snuff bottles met
a lot of 9 snuff bottles with erotic decor, China 20th century.Lot van 9 kunststof snuff bottles met erotisch decor, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 4 bronzen siervaasjes, Meiji periode, Japan ca. 1900.
Lot van 2 cloisonne vazen, Meiji-periode Japan, h. 37 en 30 cm.
Bronzen cloisonne wierook brander met Foo-dog op deksel, Meiji periode, Japan ca. 1900, h. 30 cm.
Emaille siervaas met decor van bloemen en vogels in cartouches, China vroeg 20e eeuw, h. 36 cm.
Soapstone koro with 5 lions on rock, China ca. 1900, h. 25 cm.Spekstenen wierookbrander met 5
Bronzen ritueel Lama bel, Ghanta Tibet, vermoedelijk 19 of begin 20e eeuw, h. 23 cm.
A bronze Channukah lampBronzen olie chanoekalamp met Hebreeuwse tekst en 9 olielontjes, vermoedelijk
A bronze Channukah lampBronzen olie chanoekalamp met Hebreeuwse tekst en 9 olielontjes, vermoedelijk 19e eeuw, h. 21 cm. ...[more]
Kris Jalak Tilam Sari ith oout sheat, Ganja replaced, Java Majapahit, about 1300-1500Kris Jalak
Kris Madura in Ladrang Daunan sheath and wooden handle, IndonesiaKris Tilam Upih in Madura Ladrang
a lot of 8 soapstone, China ca. 1900.Lot van 2 spekstenen inktpotten, 2 herten, Boeddha, vogel en
Stel bronzen cloisonne dekselvazen met bloemdecor, China ca. 1920, h. 22 cm.
Blanc de chine Guanyin, h. 30 cm., China 20e eeuw in dekseldoos.
Sculptuur van Guanyin, h. 28 cm. in dekseldoos, China 20e eeuw.
Pair of 2 polychrome plaquettes decorated with 'zotjes', 35 x 69 cm.Stel polychroom beschilderde
Lot of a wooden sculpture of 2 lying children, h. 26 cm. father with child, h. 65 cm. and a baby
Clossoine on copper, vase, marked, China, h. 59 cm.Cloissone op rood koperen balustervormige
2262 Los(e)/Seite