- Furniture (725)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (526)
- Collectables (243)
- Jewellery (184)
- Asian Art (106)
- Prints (103)
- Watercolours (80)
- Silver & Silver-plated items (75)
- Carpets & Rugs (61)
- Clocks, Watches & Jewellery (46)
- Fine Art & Antiques (41)
- Ethnographica & Tribal Art (29)
- Ceramics (14)
- Glassware (14)
- Sculpture (10)
- Books & Periodicals (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Nur Lose mit Abbildungen
2262 Los(e)/Seite
ABREGE des transactions philosophiques de la societe royale de Londres. Paris, Buisson, 1787-1795.
Gepatineerde bronzen sculptuur van hengst, h. 17 cm.
Lot van een reisklokjes met emaille wijzerplaat in bronzen kast, Frankrijk, h. 15 cm. een reisklok
Vergrootglas in koperen montuur, l. 38 cm.
Messing microscoop in houten dekseldoos.
Service microscope, made by W. Watson & Sons Ltd., London, with product serial number 65863, ca.
Lot van zilverglazen kandelaar en Maria sculptuur, ca. 1800 (div. kwal.)
Lot van 5 groen glazen roemers met noppen versierde stam en blaaspijpafdruk onder in de voet. (2x
Lot van 5 groen glazen roemers met noppen versierde stam en blaaspijpafdruk onder in de voet. (2x voetschilfers, 1x gerestaureerd)
Bronzen sculptuur van boer met fruittros op marmeren voet, h. 26 cm.
Stoneware bellarmine (beardman) jug, Frechen 17th century, h. 19 cm. (chip)Steengoed baardmankruik
Stoneware bellarmine (beardman) jug, Frechen 17th century, h. 24 cm.Bruingeglazuurde steengoed
Stoneware bellarmine (beardman) jug, Frechen 17th century, h. 23 cm.Steengoed met tijgerglazuur
Stoneware bellarmine (beardman) jug, Frechen 18th century, h. 41 cm.Steengoed baardman kruik,
Icoon met afbeelding van Christus aan de geselpaal, 19e eeuw, 32 x 24 cm.
Lot van 3 polychroom heilige beelden, w.o. Maria en Jezus, Spanje 18e eeuw, ca. 30 cm. (1x been
Lot van 3 polychroom heilige beelden, w.o. Maria en Jezus, Spanje 18e eeuw, ca. 30 cm. (1x been gebroken)
Stel deels verguld bronzen kariatiden als vrouwenfiguren en bladmotieven op paneel omtrokken met
Stel deels verguld bronzen kariatiden als vrouwenfiguren en bladmotieven op paneel omtrokken met fluweel, 29 x 18 cm.
English metal hand level compass with wooden handle, manufactured by Sestrel l. 21 cm.Engelse
Verguld metalen reliqieuze kelk met ajour knop, voet met graveerwerk van bloemen en kruis, 20 cm. L.
Verguld metalen reliqieuze kelk met ajour knop, voet met graveerwerk van bloemen en kruis, 20 cm. L. Loosfelt Orfevre -Gand-
Wooden carved tea stove, 19th century, h. 18 cm.Houten gestoken kerfsnee stoof met Turkse knoop en
Wooden carved tea stove, 19th century, h. 18 cm.Houten gestoken kerfsnee stoof met Turkse knoop en koperen hengsel, 19e eeuw, h. 18 cm. ...[more]
Houten gestoken corpus christi op houten met stoffen plaquette, 19e eeuw, 35 x 24 cm.
Oak small money trunk with iron, 17/18th century.Eiken geldkist met ijzeren banden en slotplaat,
Oak small money trunk with iron, 17/18th century.Eiken geldkist met ijzeren banden en slotplaat, 17/18e eeuw, h. 16, br. 42, d. 28 cm. ...[more]
Meissen figure group of Europe (from a series of the Four Continents), of hard-paste porcelain. A
Porcelain KPM sculpture Europa on bull, design by Adolf Amberg (1874-1913), mark, h. 40 cm.
Lot of 2 Herend porcelain.Porseleinen Herend dekseldoos bekroond met roos en een porseleinen
Lot of 2 Herend porcelain.Porseleinen Herend dekseldoos bekroond met roos en een porseleinen Herend kop en schotel. ...[more]
a porcelain plate in blau, Royal Vienna mark, diam. 34 cm.Kobaltblauw porseleinen wandbord met decor
Lot van 5 porseleinen dekseldoosjes, w.o. gemerkt Napels. (3x randschilfertjes)
Porcelain tete a tete, mark Meissen, Germany 19th century.Porseleinen tête-à-tête met decor van
Porcelain Dresden-style sculpture of 3 girls, Germany 20th century.Porseleinen Dresden-stijl
Pair of 2 Famille Rose vases decorated with cotes of arms, marked with 4 characters, h. 27 cm.Stel
Polychrome porcelin bonboniere in bronze, h 25 cm.Polychroom porseleinen bonboniere met bronzen
Polychrome porcelin bonboniere in bronze, h 25 cm.Polychroom porseleinen bonboniere met bronzen montuur, h. 25 cm. ...[more]
Liquerset met 4 karaffen en 12 borrel glaasjes in eiken kader (1 stop defect en een glaasje
Liquerset met 4 karaffen en 12 borrel glaasjes in eiken kader (1 stop defect en een glaasje gebroken)
Lot van 4 Herend porselein bestaande uit o.a. schaaltje, kannetje en dekselschaaltje.
Lot van 7 porseleinen beeldengroepjes, w.o. Napoleon en Catherine the Great bij Franklin Mint. (
Lot of a pocket sextantant W. Harris & Co. 50 Holborn London, pocket barometer by noted makers
Messing telescoop kijker, Engeland 19e eeuw.
Bronze miniature cannon on wooden affuit, England ca. 1920.Bronzen miniatuur kanon op houten affuit,
Messing uitschuifbare kijker, deels met leer bekleed, fabrikaat W. Ottway & Co Ltd gedat. London
Messing uitschuifbare kijker, deels met leer bekleed, fabrikaat W. Ottway & Co Ltd gedat. London 1944, max. 58 cm. ...[more]
Waltham eight day marine chronometer in deck clock in a mahogany 3-tier case, England ca. 1917.
Carriage clockCarriage clock in messing kast. ...[more]
G. B. & Sons bronze shelf clock. Timpani form case on a tripod support resting on a round base, sold
IJzeren replica van kasteelsleutel, l. 29 cm.
brass clinometer, mark E.R. Watts & Sons 1941 no. 22991.Messing scheepsinstrument, clinometer in
Lot van een schildpad theekistje, 19e eeuw, 3 miniatuur portretten en een 2 snijstukjes van een
Lot van een schildpad theekistje, 19e eeuw, 3 miniatuur portretten en een 2 snijstukjes van een bloem en blad, 19e eeuw.
Bronzen 9-lichts Chanoeka kandelaar met Davidster op 3 dolfijnen poten, met resten goudlak, h. 34
Bronzen 9-lichts Chanoeka kandelaar met Davidster op 3 dolfijnen poten, met resten goudlak, h. 34 cm.
Fabric ladies bag with filigree lock with partly mother-of-pearl, France late 19th century and
Lot van 3 bronzen sculptuurtjes van kinderen, w.o. Sophietje van Corry van Ammerlaan-van Niekerk.
Wempe Chronometerwerke Hamburg Marine ClockKoperen Wempe Chronometerwerke scheepsklok, 70-er
Wempe Chronometerwerke Hamburg Marine ClockKoperen Wempe Chronometerwerke scheepsklok, 70-er jaren, diam. 15 cm. ...[more]
A collection of 3 mortars, among which 18th centuryLot bestaande uit 3 vijzels, w.o. met stamper,
A collection of 3 mortars, among which 18th centuryLot bestaande uit 3 vijzels, w.o. met stamper, w.o. 18e eeuw ...[more]
A collection of diverse pottery and porcelain Toby jugs, EnglandLot van 5 aardewerk Toby jugs met
Lot van 3 bronzen vijzels met stampers.
Serie van 4 messing deurgrepen met relief van bladeren, l. 28 cm.
Bronze Lantaka cannon, 18th century.Bronzen Lantaka scheepskanon met relief decor, Zuidoost-Azie 18e
Bronze Lantaka cannon, 18th century.Bronzen Lantaka scheepskanon met relief decor, Zuidoost-Azie 18e eeuw, lengte 62 cm. ...[more]
Porcelain Meissen mirror with Cupido, 19th century, 55 x 37 cm.Ovale spiegel in porseleinen
Spain/Portugal,-(Alvarez de ColmenarSPAIN/PORTUGAL.- (ALVAREZ DE COLMENAR, J.). Beschryving van
A pair of silver plate candlesticks with loose bobeches, filled, height 31cm. With two plate
Lot plate, ao. a tray with worked raised edge.Lot pleet, w.o. blad met opstaande rand. ...[more]
Lot two silver sigaretcases. Herewith a set of two plate cases.Lot van sigarettenkokers en poederdoos, 1x zilver en drie pleet. ...[more]
Twelve plate oyster forks, Dutch, F.W.A. Scharenberg.Twaalf pleet oestervorkjes, F.W.A. Scharenberg. ...[more]
lot of a bronze grape and lavabo, 18th centuryLot van een bronzen grape, met datering anno 1723 en
lot of a bronze grape and lavabo, 18th centuryLot van een bronzen grape, met datering anno 1723 en bronzen lavabo, 18e eeuw. ...[more]
2262 Los(e)/Seite