- Furniture (725)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (526)
- Collectables (243)
- Jewellery (184)
- Asian Art (106)
- Prints (103)
- Watercolours (80)
- Silver & Silver-plated items (75)
- Carpets & Rugs (61)
- Clocks, Watches & Jewellery (46)
- Fine Art & Antiques (41)
- Ethnographica & Tribal Art (29)
- Ceramics (14)
- Glassware (14)
- Sculpture (10)
- Books & Periodicals (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Nur Lose mit Abbildungen
2262 Los(e)/Seite
Bronzen bureauset met 2 openingen voor inktpotten met relief decor van kastanjebladeren, ca.
Bronzen bureauset met 2 openingen voor inktpotten met relief decor van kastanjebladeren, ca. 1920. (glazen inktpotten ontbreken)
Stel bronzen siervazen met relief decor van vogels en bloemen, gemerkt onderzijde, Japan 20e eeuw,
Stel bronzen siervazen met relief decor van vogels en bloemen, gemerkt onderzijde, Japan 20e eeuw, h. 33 cm.
Silver plate decorative vase, design Gio Po. Underside, coll Gallia, H. 33 cmZilver plate siervaas,
Series of 10 handmade hammered plated cups, marked Kunstgewerbe FleischerSerie van 10 handgemaakte
Brass serving tray, mark Werkstatte Wien Karl Hagenauer, ca. 1930, 40 x 29 cm.Gehamerd messing
Bronzen sculptuur met voorstelling van twee vogels, ges. op voet Schmitt-Dittfurt, h. 25 cm.
Verzilverd bronzen auto mascotte op marmeren voet, ges. F. Bazin, h. 16 cm.
Stel marmeren boekensteunen met paradijsvogels, h. 11 cm.
Art Deco tafelstuk van dame met tamboerijn op marmeren basement, h. 25 cm.
Stel Art Deco boekensteunen met gestilleerde poezen op marmeren voet, h. 19 cm.
Lot van 10 bureau klokjes, w.o. Art Deco
Amsterdamse school kapstokkleed, zgn. trijp, ca. 1925, 130 x 80 cm.
Art Deco tafellampje op marmeren voet en satine glaskapje, h. 26 cm.
Yellow velvet 3-person coutchOkergeel velours 3-zits bank ...[more]
Pair of polychrome glass vases, h 43 cm.Stel meerkleurige glazen balustervormige vazen, h. 43 cm.
Pair of polychrome glass vases, h 43 cm.Stel meerkleurige glazen balustervormige vazen, h. 43 cm. ...[more]
Art Deco tafelstuk met 2 verzilverde bronzen fazanten op marmeren basement, h. 17 cm.
Amver coloured glass sculture of octopus, h 34 cm.Amberkleurig glazen sculptuur van octopus, h 34
Amver coloured glass sculture of octopus, h 34 cm.Amberkleurig glazen sculptuur van octopus, h 34 cm. ...[more]
Verchroomde Art Deco hanglamp met 5 melkglazen bollen.
Bidjar carpet 232 x 171 cm.Tapijt, Bidjar 232 x 171 cm. ...[more]
Mahonie salontafel met opstaande opengewerkte rand op blokpoten, h. 50, br. 122, d. 70 cm.
Messing 2 lichts staande schemerlamp met glazen kappen.
Oak buffet with 6 doors and a drawer, h. 173, w. 146, d. 40 cm.Eiken buffetkast met 6 deuren en
Koperen bureaulamp met 2 muziekspelende kinderen en glazen kap, h. 50 cm.
Art Deco 4 lichts hanglamp met dikglazen schaal en 3 kappen met relief van hortesias motieven.
Tabriz carpet 300 x 160 cm.Tapijt, Tabriz 300 x 160 cm. ...[more]
Mazda tafellamp met opaline glazen kap op houten en koperen voet, Frankrijk ca. 1950-1970, h. 79
Mazda tafellamp met opaline glazen kap op houten en koperen voet, Frankrijk ca. 1950-1970, h. 79 cm.
Poef bekleed met onder andere Kelim
IJzeren kluis, h. 45, br. 38, d. 27 cm. + sleutel
Facet geslepen spiegel in goudlaklijst, 93 x 73 cm.
Verzilverde Art Deco tafellamp met amberkleurige glaskap met reliefdecor, ges. Deque France, h. 40
Verzilverde Art Deco tafellamp met amberkleurige glaskap met reliefdecor, ges. Deque France, h. 40 cm.
Eiken kastje met 2 paneeldeuren, eind 19e eeuw, h. 72, br. 72, d. 42 cm.
Serie van 4 eiken Art Deco stoelen bekleed met zwart leer
Palissander gefineerde uitschuiftafel op blokpoten, h. 73, br. 140, d. 85 cm.
Kazak carpet 285 x 200 cm.Tapijt, Kazak 285 x 200 cm. ...[more]
Mirror in pinter frame, h. 95, w. 53 cm.Spiegel in beschilderd houten lijst met kuif, h. 95, br.
Mirror in pinter frame, h. 95, w. 53 cm.Spiegel in beschilderd houten lijst met kuif, h. 95, br. 53 cm. ...[more]
Fauteuil met bekleding van rozenstruiken op houten pootjes.
Kastelen bank met opklapbare leuningen en met gebloemde stoffering.
Meshed carpet 365 x 282 cm.Tapijt, Meshed 365 x 282 cm. ...[more]
3-zits bank met gestreepte bekleding en losse kussens.
Mahogany linen closet with 2 panel doors, 19th century, h. 196, br. 139, d. 59 cm.Mahonie linnenkast
Bronzen Art Deco 5-lichts hanglamp met satine glasbollen.
Brass Kuhnl & Hoyer cornet.Messing Kuhnl & Hoyer cornet blaasinstrument in koffer. ...[more]
Verzilverde Cavalier Elkhart sopraan saxofoon in koffer, USA
Ploychrome glass bowl, h. 11 cm. diam. 40 cm.Polychroom glazen schaal, h. 11 cm. diam. 40 cm.
Ploychrome glass bowl, h. 11 cm. diam. 40 cm.Polychroom glazen schaal, h. 11 cm. diam. 40 cm. ...[more]
Polychrome glass bowl, h. 17 cm. diam. 40 cm.Polychroom glazen schaal, h. 17 cm. diam. 40 cm.
Polychrome glass bowl, h. 17 cm. diam. 40 cm.Polychroom glazen schaal, h. 17 cm. diam. 40 cm. ...[more]
Wood spice rack with porcelain stock bins, h. 55, w. 62, d. 15 cm. (with restorations)Houten
Wood spice rack with porcelain stock bins, h. 72, w. 62, d. 16 cm. (with restorations)Houten
Polychrome glass bowl, h. 23 cm. diam 44 cm.Ploychroom glazen schaal, h. 23 cm. diam. 44 cm.
Polychrome glass bowl, h. 23 cm. diam 44 cm.Ploychroom glazen schaal, h. 23 cm. diam. 44 cm. ...[more]
Polychrome glass vase, h. 28 cm. diam. 30 cm.Polychrome glazen vaas met relief van glazen draden, h.
Polychrome glass vase, h. 28 cm. diam. 30 cm.Polychrome glazen vaas met relief van glazen draden, h. 28 cm. diam. 30 cm. ...[more]
Keukenkastje met specerijen potten en paneeldeurtje met klok, h. 42, br. 62, d. 15 cm. (potten
Keukenkastje met specerijen potten en paneeldeurtje met klok, h. 42, br. 62, d. 15 cm. (potten defect)
Verchroomde bureaulamp met deels melkglazen kap, h. 36 cm.
Bronzen buste van dame met strik in haar, ges. Anton R. Nelson (1880-1910), h. 45 cm.
Beer met divers keukengerei, w.o. koekvormen, deegroller e.a., h. 60 cm.
Polychrome glass sculpture, h. 53 cm.Polychroom glazen sculptuur, h. 53 cm. ...[more]
polychrome cast iron sculpture of bunny in dress with a baskey, h. 50 cm.Polychrome gietijzeren
Polychrome glass vase, h. 51 cm.Polychroom glazen vaas, h. 51 cm. ...[more]
Verchroomde Art Deco tafellamp met draaischakelaar en melkglazen tulpkap, h. 69 cm.
Serie van 3 geribde verchroomde Vintage hanglampen, diam. 25 cm.
2262 Los(e)/Seite