- Furniture (725)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (526)
- Collectables (243)
- Jewellery (184)
- Asian Art (106)
- Prints (103)
- Watercolours (80)
- Silver & Silver-plated items (75)
- Carpets & Rugs (61)
- Clocks, Watches & Jewellery (46)
- Fine Art & Antiques (41)
- Ethnographica & Tribal Art (29)
- Ceramics (14)
- Glassware (14)
- Sculpture (10)
- Books & Periodicals (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Nur Lose mit Abbildungen
2262 Los(e)/Seite
RAVENSWAAY, JAN VAN (1789-1869), monogrammed l.r., cow in landscape, watercolor 14 x 18 cm.
BARBIERS, PIETER (1749-1842), signed L.l., horses are waiting for the water, watercolor 24 x 24 cm.
WIT, JACOB DE (1695-1745), possibly attributed to, allegorical representation, sepia 15 x 12 cm.WIT,
Onbekend, 4 ronde etsjes in lijst met landschappen, Frankrijk ca. 1650, 9 x 32 cm. (herkomst:
Onbekend, 4 ronde etsjes in lijst met landschappen, Frankrijk ca. 1650, 9 x 32 cm. (herkomst: kunstkabinet Drs. de Bruijn)
REMBRANDT (1606-1669), after, pissing male, etching 8.5 x 5 cm.REMBRANDT (1606-1669), naar,
REMBRANDT (1606-1669), after, pissing male, etching 8.5 x 5 cm.REMBRANDT (1606-1669), naar, pissend mannetje, ets 8,5 x 5 cm. ...[more]
ROCHUSSEN CHARLES (1814-1894), monogrammed and dated '85 l.r., in the studio, watercolor / pencil 20
NIJMEGEN, GERARD VAN (1879-1949), monogrammed l.r., shepherds with sheep and goat, drawing 12 x 18
LINCK, JEAN ANTOINE (1766-1843), signed L.l., figures and sheep in landscape, sepia / watercolor
LEICKERT CHARLES (1816-1907), ges. r.o., schepen voor de kust, aquarel 9 x 14 cm.
Onbekend, aan de kust, potloodtekening 12 x 19 cm.
Onbekend, onges. 18e eeuw, schepen, sepia 14 x 20 cm.
Morgenstjerne Munthe, Gerhard, signed, boats on seashore, watercolor 19 x 29 cm.MORGENSTJERNE
ABELS, JACOBUS (1803-1866), monogrammed l.r., cityscape at night, watercolor 19 x 23 cm.ABELS,
KATE, HERMAN FREDERIK CAREL TEN (1822-1891), ges. en gedat. '46 r.o., drinkgelag, studie tekening 19
KATE, HERMAN FREDERIK CAREL TEN (1822-1891), ges. en gedat. '46 r.o., drinkgelag, studie tekening 19 x 22 cm.
REYSSCHOOT, PETRUS VAN (1738-1795), ges. m.o., portret van heilige, aquarel 21 x 16 cm.
BRANDT, ALBERTUS (1788-1821), rozen, kleurenprent 21 x 15 cm.
Unknown, unclearly signed l.l., around 1800, Mythological depiction, red chalk drawing 18 x 24 cm.
THIEL, ELIZABETH VAN (1818-1868), ges. l.o., vogels op tak, aquarel 32 x 20 cm.
Unknow, unsign., Boy with dog, oil on canvas 31 x 28 cm.Onbekend, onges., naar Gerard ter Borgh,
Unknown, view of St. Anthonies sluis, Amsterdam, watercolor 19 x 24 cm.Onbekend, gezicht op St.
Unknown, view of St. Anthonies sluis, Amsterdam, watercolor 19 x 24 cm.Onbekend, gezicht op St. Anthonies sluis, aquarel 19 x 24 cm. ...[more]
SCHOTEL, JOHANNES CHRISTIAAN (1787-1838), signed l.l., farmer's wife, study drawing 20 x 17 cm.
NORDEN, WILLEM HENDRIK VAN, signed l.r., farmers in the field, oil on canvas 25 x 32 cm.NORDEN,
DUVERGER, THEOPHILE (1821-1901), signed l.l., escape plan in the making, oil on panel 24 x 15 cm.
Geselschap, Eduard (1816-1878), onges. t.a., kooplieden bij antiquair, paneel 33 x 29 cm.
Denoyelle, Leonard Paul, signed, the drinking violin player, canvas 56 x 46 cm.DENOYELLE, LEONARD
POTTER, PIETER (1597-1652), signed and dated 1637 l.r., Barn Interior with Peasants singing and
Kool, Sipke (1836-1902), signed l.r., couple young ladies at tea time, marouflé 80 x 60 cm.KOOL,
Unknown, unsigned. around 1800, lady with dog on her lap asleep with man spying in the background,
Onbekend, onduid. ges. l.o. 19e eeuw. Huilende Maria en Johannes aan de voet van kruis, paneel 25
Onbekend, onduid. ges. l.o. 19e eeuw. Huilende Maria en Johannes aan de voet van kruis, paneel 25 x 19 cm.
BARRET, MARIUS (1865-1929), signed l.lo., portrait of the painter Chenavard, board 26 x 20 cmBARRET,
Unknown, unsigned 19th century, portrait of man, oil on canvas 62 x 51 cm.Onbekend, onges. 19e eeuw,
Unknown, unsigned 19th century, portrait of man, oil on canvas 62 x 51 cm.Onbekend, onges. 19e eeuw, portret van man, doek 62 x 51 cm. ...[more]
Pluynes, Felix Louis (1814-1882), signed, the letter, oil on canvas 58 x 47 cm. -relined-PLUYNES,
Unknown, unsigned, around 1840's, man and woman portrait from fam. Krebbers, pendant oil on canvas
Unknown, mother and child, canvas 60 x 46 cm.Onbekend, onduidelijk monogram r.b., moeder en kind,
Unknown, mother and child, canvas 60 x 46 cm.Onbekend, onduidelijk monogram r.b., moeder en kind, doek 60 x 46 cm. ...[more]
Ziegler, signed, portrait of a girl, board 37 x 27 cm.ZIEGLER, ges. en gedat. 9-12-1882, portret van
Ziegler, signed, portrait of a girl, board 37 x 27 cm.ZIEGLER, ges. en gedat. 9-12-1882, portret van meisje, board 37 x 27 cm. ...[more]
KAULBACH, SIGMUND, signed L.l., portrait of girl with long hair, crayon 41 x 31 cm.KAULBACH,
HENSEL, H.B., ges. en gedat. 1928 r.o., zeilschip op zee, paneel 40 x 30 cm.
Onbekend, onges. vissersboten voor anker aan strand, paneel 19 x 24 cm.
VERPLAK, TOON (1901-1966), ges. r.o., huizen en schepen aan vaart, doek 60 x 81 cm.
Smits, Jan Gerardus (1823-1910), signed, street scene with church tower, canvas 80 x 60 cm.SMITS,
Unknown, unclear signed l.l. 19th century, probably the Battle of Trafalgar, watercolor 40 x 55 cm.
NEUHUIJS, ALBERT (1844-1914), signed ll, farmer's child, study on canvas 25 x 35 cm. -relined-
Onbekend, onduid. ges. 19e eeuw, man met baard, doek 37 x 28 cm. -gedoubleerd-
MEEGEREN VAN HAN (1889-1947), ges. en gedat. 1921 r.o., Christus leest voor, board 49 x 39 cm.
Unknown, unsigned 17th century, card players, oil on canvas 81 x 92 cm. -relined-Onbekend, onges.
SWAGEMAKERS, THEO (1898-1994), ges. en gedat. '79 l.o., 'Beeld van St. Sebastiaan', paneel 55 x 75
SWAGEMAKERS, THEO (1898-1994), ges. en gedat. '79 l.o., 'Beeld van St. Sebastiaan', paneel 55 x 75 cm.
SCHMIDT, H, signed and dated 1909 on the back, after Arnold Bocklin, 'a summer's day', oil on
LUCAS, MAY LANCASTER (1853-1920), signed lower left, elegant lady with glass ball, oil on canvas 131
Heijn, Heinrich Eduard (1856-1932), signed, waterfall, canvas 95 x 75 cm.HEIJN, HEINRICH EDUARD (
GILST, VAN, signed, cottage on heath, canvas 50 x 70 cm.GILST, VAN, ges., zandweg langs boerderij,
GILST, VAN, signed, cottage on heath, canvas 50 x 70 cm.GILST, VAN, ges., zandweg langs boerderij, doek 50 x 70 cm. ...[more]
LIONS, HENK VAN (1890-1972), signed l.r., cows at wooden fence, oil on canvas 40 x 60 cm.LEEUWEN,
HARTMAN, L, ges. r.o., herder met schapen bij schuur, doek 41 x 60 cm.
VENNE, JANTIEN VAN DER, 'boerderij in zomerlandschap met water', doek 61 x 101 cm.
MEILOF, RON (GEB. 1953), ges. r.o., koeien aan waterkant, doek 60 x 90 cm.
Unknown, unclearly signed l.r., arab on horseback, oil on panel 46 x 36 cm.Onbekend, onduid. ges.
Weyers, Berend Wolter, signed, roses in a vase, canvas 38 x 30 cm.WEYERS, BEREND WOLTER (1866-1949),
MOLL EVERT (1878-1955), ges. l.o., stilleven met violen in gemberpot, paneel 18 x 14 cm.
Unknown, wood throat, marouflé 57 x 40 cm.Onbekend, onges., houtsprokkelen, marouflé 57 x 40 cm.
Unknown, wood throat, marouflé 57 x 40 cm.Onbekend, onges., houtsprokkelen, marouflé 57 x 40 cm. ...[more]
ZWART, ARIE JOHANNES (1903-1981), ges. l.o., eenden tussen het riet, board 31 x 42 cm.
2262 Los(e)/Seite