Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
Kategorie
- Furniture (725)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (526)
- Collectables (243)
- Jewellery (184)
- Asian Art (106)
- Prints (103)
- Watercolours (80)
- Silver & Silver-plated items (75)
- Carpets & Rugs (61)
- Clocks, Watches & Jewellery (46)
- Fine Art & Antiques (41)
- Ethnographica & Tribal Art (29)
- Ceramics (14)
- Glassware (14)
- Sculpture (10)
- Books & Periodicals (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
Sortieren nach:
- Nur Lose mit Abbildungen
- Liste
- Galerie
-
2262 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Troelstra, Jelle, signed, boats and poles along a canal, board 42 x 26 cm.TROELSTRA, JELLE (1891-
Troelstra, Jelle, signed, boats and poles along a canal, board 42 x 26 cm.TROELSTRA, JELLE (1891-1979), ges. r.o., bootjes en palen langs vaart, G...
MOREAU, P.C., ges. r.o., dorpje in berglandschap, ets 6/30 25 x 21 cm.
Assen, Rob van, signed, village street, board 30 x 40 cm.ASSEN, ROB VAN (1944), ges. en gedat.
Assen, Rob van, signed, village street, board 30 x 40 cm.ASSEN, ROB VAN (1944), ges. en gedat. 2008 r.o., dorpsstraat, board 30 x 40 cm. ...[more]
Assen, Rob van, signed, street view, board 30 x 40 cm.ASSEN, ROB VAN (1944), ges. en gedat. 2009 r.
Assen, Rob van, signed, street view, board 30 x 40 cm.ASSEN, ROB VAN (1944), ges. en gedat. 2009 r.o., straatgezicht, board 30 x 40 cm. ...[more]
Assen, Rob van, signed, farmers courtyard, board 30 x 40 cm.ASSEN, ROB VAN (1944), ges. en gedat.
Assen, Rob van, signed, farmers courtyard, board 30 x 40 cm.ASSEN, ROB VAN (1944), ges. en gedat. 2008 r.o., boerenerf, board 30 x 40 cm. ...[mor...
KOOL, S, ges. l.o., gezicht op boerderij, doek 30 x 40 cm.
BIESIOT, AN (1919-2006), ges. r.o., 'straatje in Oude Jaffa, ets 10/25 33 x 21 cm.
STAUTHAMER, CEPHAS (1899-1983) ges. r.o., studie van naakten, ets 16,5 x 18 cm.
Onbekend, trompe l'oeuil dorp Noordwijk aan zee met tekstblad, paneel 49 x 39 cm.
Assen, Rob van, signed, street view, board 30 x 40 cm.ASSEN, ROB VAN (1944), ges. en gedat. 2009 r.
Assen, Rob van, signed, street view, board 30 x 40 cm.ASSEN, ROB VAN (1944), ges. en gedat. 2009 r.o., straatgezicht, board 30 x 40 cm. ...[more]
Assen, Rob van, signed, shoe smith, board 30 x 40 cm.ASSEN, ROB VAN (1944), ges. en gedat. 2008 r.
Assen, Rob van, signed, shoe smith, board 30 x 40 cm.ASSEN, ROB VAN (1944), ges. en gedat. 2008 r.o., hoefsmid, board 30 x 40 cm. ...[more]
Krop, Hildo, signed, study of kneeling nude, drawing 34 x 24 cm.KROP, HILDO (1884-1970), ges. r.
Krop, Hildo, signed, study of kneeling nude, drawing 34 x 24 cm.KROP, HILDO (1884-1970), ges. r.o., studie van knielend naakt, tekening 34 x 24 cm...
OOSTERHUIS, MARIE, ges. r.o., figuren aan gracht te Rotterdam, gouache 56 x 44 cm.
Hamel, Jacques, signed, bridge over mountain stream, marouflé 34 x 44 cm.HAMEL, JACQUES (1890-1951),
Hamel, Jacques, signed, bridge over mountain stream, marouflé 34 x 44 cm.HAMEL, JACQUES (1890-1951), ges. r.o., brug over een bergbeek, marouflé 3...
Unknown, view of Jeruzalem, drawing in ink 30 x 42 cm.Onbekend, onduid. ges., gezicht op Jeruzalem, tekening in gewassen inkt 30 x 42 cm. ...[mo...
jansen, F., signed, park, watercolor 22 x 28 cm.JANSEN, F., ges. r.o., park, aquarel 22 x 28 cm.
jansen, F., signed, park, watercolor 22 x 28 cm.JANSEN, F., ges. r.o., park, aquarel 22 x 28 cm. ...[more]
LERVEN, GERARD VAN (1885-1966), ges. r.o., gezicht op tram tussen de bomen in de winter, doek 36 x
LERVEN, GERARD VAN (1885-1966), ges. r.o., gezicht op tram tussen de bomen in de winter, doek 36 x 46 cm.
HEIJMANS, LOUIS (1890-1977), ges. r.o., gezicht op 'Veere', ets 32 x 42 cm.
LEEUWEN, HENK VAN, ges. r.o., boerin bij boerderij, doek 35 x 45 cm.
TAMSON, GEORGE MARINUS (1873-1939), signed l.r., paddle on 'the beach Zuidelande', oil on board 20 x
TAMSON, GEORGE MARINUS (1873-1939), signed l.r., paddle on 'the beach Zuidelande', oil on board 20 x 38 cm.TAMSON, GEORGE MARINUS (1873-1939), ges...
KRAMER, S., ges. r.o., sinaasappel verkopers, doek 59 x 79 cm.
WESSELING HENDRIK JAN (1881-1950), ges. r.o., schip op vaart, doek 50 x 60 cm.
ROESTENBURG, MARTIN (1909-1966), signed L.l., view of village Kempen, oil on canvas 65 x 101 cm.
ROESTENBURG, MARTIN (1909-1966), signed L.l., view of village Kempen, oil on canvas 65 x 101 cm.ROESTENBURG, MARTIN (1909-1966), ges. l.o., gezic...
Bout, Daan, signed, harrowing farmer, drawing on pastel 36 x 58 cm.BOUT, DAAN (1891-1965), ges. r.
Bout, Daan, signed, harrowing farmer, drawing on pastel 36 x 58 cm.BOUT, DAAN (1891-1965), ges. r.o., eggende boer, pasteltekening 36 x 58 cm. .....
BRAUN ROGER (1972), ges. l.o. "handleiding van een kunstenaar", board 59 x 41 cm.
BRAUN ROGER (1972), ges. m.o. "badende bruid", paneel 54 x 39 cm.
MARKUS ANS (1947) Sterrenbeeld Kreeft, print in oplage 49 x 49 cm.
ZEILER, KIK (GEB. 1948), ges. r.o., 'Prent ter viering', litho 43 x 33 cm.
BRAUN ROGER (1972), ges. r.o. "Gastropoda", board 59 x 40 cm.
BRAUN ROGER (1972), ges. m.o. "vader van kunstenaar", board 40 x 27 cm.
BRAUN ROGER (1972), ges. r.o. "nimfen vinden hoofd van Orpheus", board 85 x 54 cm. (licht beschadigd)
BRUCKMAN, LODEWIJK KAREL (1903-1980), ges. en gedat. '59 l.o., compositie met gezichtsmasker in tak,
BRUCKMAN, LODEWIJK KAREL (1903-1980), ges. en gedat. '59 l.o., compositie met gezichtsmasker in tak, doek 71 x 91 cm.
Assen, Rob van, signed, cart at the beach, board 30 x 40 cm.ASSEN, ROB VAN (1944), ges. 2009 r.o.,
Assen, Rob van, signed, cart at the beach, board 30 x 40 cm.ASSEN, ROB VAN (1944), ges. 2009 r.o., kar op het strand, board 40 x 50 cm. ...[more]
BRAUN ROGER (1972), ges. l.o. "aanschouw het verleden", board 80 x 60 cm.
LEON, JEAN, unsigned, lady with hat, oil on panel 25 x 20 cm.LEON, JEAN, onges., dame met hoed,
LEON, JEAN, unsigned, lady with hat, oil on panel 25 x 20 cm.LEON, JEAN, onges., dame met hoed, paneel 25 x 20 cm. ...[more]
PIECK HENRI (1895-1972), signed l.r., crowded during summer day on city square, oil on panel 27 x 20
PIECK HENRI (1895-1972), signed l.r., crowded during summer day on city square, oil on panel 27 x 20 cm.PIECK HENRI (1895-1972), ges. r.o., drukt...
NAGELKERKE, LOUIS (BORN 1949), signed l.r., balinese lady with bare torso, crayon 62 x 38 cm.
NAGELKERKE, LOUIS (BORN 1949), signed l.r., balinese lady with bare torso, crayon 62 x 38 cm.NAGELKERKE, LOUIS (GEB. 1949), ges. r.o., balinese d...
Nijland, Dirk, signed, couple on a ship, lithograph 11 x 12 cm.NIJLAND, DIRK HIDDE (1881-1955), ges.
Nijland, Dirk, signed, couple on a ship, lithograph 11 x 12 cm.NIJLAND, DIRK HIDDE (1881-1955), ges. r.o., Stel aan reling van een schip (Souvenir...
BERG VAN DEN FREEK (1918-2000), ges. l.o., 'schaaltje met druiven en citroen', paneel 25 x 33 cm.
BERG VAN DEN FREEK (1918-2000), ges. l.o., 'schaaltje met druiven en citroen', paneel 25 x 33 cm.
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 12 x 10 cm
MANKES JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 11,5 x 10 cm.
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 18 x 24 cm.
Mankes, Jan, signed, portret of his father, woodcut 19 x 17 cm.MANKES, JAN (1889-1920), ges. met
Mankes, Jan, signed, portret of his father, woodcut 19 x 17 cm.MANKES, JAN (1889-1920), ges. met monogram l.o., portret van zijn vader, houtsnede ...
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., melktijd, linosnede 19 x 14 cm.
MANKES JAN (1889-1920), ges. r.o., melktijd, linosnede 19 x 14 cm.
MANKES JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 18 x 24 cm.
Plasschaert, Albert, signed, two women, mixed media 24 x 21 cm.PLASSCHAERT, ALBERT (1866-1941), ges.
Plasschaert, Albert, signed, two women, mixed media 24 x 21 cm.PLASSCHAERT, ALBERT (1866-1941), ges. r.o., twee vrouwen en profil, gemengde techni...
LEEUW HENRI, mono. l.l. Owl, woodcut, 15 x 17 cm.LEEUW HENRI, gemon. l.o., Uilen, houtsnede 15 x
LEEUW HENRI, mono. l.l. Owl, woodcut, 15 x 17 cm.LEEUW HENRI, gemon. l.o., Uilen, houtsnede 15 x 17 cm. ...[more]
Moerkerk, Herman, signed, A woman with hat, sitting, drawing 21 x 15 cm.MOERKERK, HERMAN (1879-
Moerkerk, Herman, signed, A woman with hat, sitting, drawing 21 x 15 cm.MOERKERK, HERMAN (1879-1949), ges. l.o., zittende dame met hoed, tekening ...
SOMM, HENRY (1844-1907), stamped H.S. l.o., girl with hat, watercolor 13 x 8 cm.SOMM, HENRY (1844-
SOMM, HENRY (1844-1907), stamped H.S. l.o., girl with hat, watercolor 13 x 8 cm.SOMM, HENRY (1844-1907), voorzien van stempel H.S. l.o., meisje m...
SOMM, HENRY (1844-1907), stamped H.S. l.o., girl with hat, watercolor 13 x 8 cm.SOMM, HENRY (1844-
SOMM, HENRY (1844-1907), stamped H.S. l.o., girl with hat, watercolor 13 x 8 cm.SOMM, HENRY (1844-1907), voorzien van stempel H.S. l.o., meisje m...
Onbekend, onduid. ges. l.o., "vrouwentorso en buste", doek 130 x 110 cm.
BRAUN ROGER (1972), ges. achterzijde "seelenkrank" (de verwekking van Adonis), board 95 x 90 cm.
BRAUN ROGER (1972), ges. achterzijde "seelenkrank" (de verwekking van Adonis), board 95 x 90 cm.
BRAUN ROGER (1972), . "choise", board 140 x 91 cm.
Sametage Ibrahimoglu Caferov (1946), sign. r.o. a moment of life, canvas 100 x 100 cm.SAMETAGA
Sametage Ibrahimoglu Caferov (1946), sign. r.o. a moment of life, canvas 100 x 100 cm.SAMETAGA IBRAHIMOGLU CAFEROV (1946), ges. r.o. "a moment of ...
Sametage Ibrahimogle Caferoc (1946), sign. r.o. mother and her children, canvas 129 x 99 cm.SAMETAGA
Sametage Ibrahimogle Caferoc (1946), sign. r.o. mother and her children, canvas 129 x 99 cm.SAMETAGA IBRAHIMOGLE CAFEROC (1946), ges. r.o. "Mother...
Sametaga Ibrahimoglu Caferov (1946), sign. r.o. friends, canvas 98 x 129 cm.SAMETAGA, IBRAHIMOGLU
Sametaga Ibrahimoglu Caferov (1946), sign. r.o. friends, canvas 98 x 129 cm.SAMETAGA, IBRAHIMOGLU CAFEROV (1946), ges. r.o. "Friends, doek 98 x 12...
ENGELMAN, HANS (1922-2000), signed L.l., dirt road to village, watercolor 43 x 69 cm.ENGELMAN,
ENGELMAN, HANS (1922-2000), signed L.l., dirt road to village, watercolor 43 x 69 cm.ENGELMAN, HANS (1922-2000), ges. l.o., zandweg naar dorp, aqu...
ENGELMAN, HANS (1922-2000), signed l.r., view of village with church, watercolor 45 x 65 cm.
ENGELMAN, HANS (1922-2000), signed l.r., view of village with church, watercolor 45 x 65 cm.ENGELMAN, HANS (1922-2000), ges. r.o., gezicht op dorp...
ENGELMAN, HANS (1922-2000), signed and dated '81 u.r., still life with fruit and vegetables,
ENGELMAN, HANS (1922-2000), signed and dated '81 u.r., still life with fruit and vegetables, watercolor 40 x 73 cm.ENGELMAN, HANS (1922-2000), ges...
-
2262 Los(e)/Seite