- Furniture (725)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (526)
- Collectables (243)
- Jewellery (184)
- Asian Art (106)
- Prints (103)
- Watercolours (80)
- Silver & Silver-plated items (75)
- Carpets & Rugs (61)
- Clocks, Watches & Jewellery (46)
- Fine Art & Antiques (41)
- Ethnographica & Tribal Art (29)
- Ceramics (14)
- Glassware (14)
- Sculpture (10)
- Books & Periodicals (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Nur Lose mit Abbildungen
2262 Los(e)/Seite
Porseleinen schaal met decor van kippen en kuikens in landschap, "gedat. 1759", 20e eeuw, h. 17,
Porseleinen schaal met decor van kippen en kuikens in landschap, "gedat. 1759", 20e eeuw, h. 17, diam. 36 cm.
Stel blikken koets lantaarns met deels goudverf, h. 55 cm.
Polychroom globe op houten voet, fabrikaat Scan-Globe Denmark 1992 h.40 cm.
Lot van 2 ijzeren stokbalans weegschalen met gewicht, eind 19e eeuw.
Lot van 3 roodkoperen poffertjes pannen, 19e eeuw, diam. ca. 40 cm.
Lot van een kerfsnee mangelplank (naar antiek voorbeeld), 2 gestoken ornamenten met bloemen,
Lot van 2 ijzeren stokbalans weegschalen met koperen schalen, eind 19e eeuw.
Lot van 2 roodkoperen broodbakken, 19e eeuw
Cast bronze mortar decorated with relief decor devil's heads and equipped with handles in the form
Deels koperen lantaarnklok met een wijzer en belmechaniek, Engeland, slinger en gewicht, h. 36
Deels koperen lantaarnklok met een wijzer en belmechaniek, Engeland, slinger en gewicht, h. 36 cm. (naar antiek voorbeeld)
Lot roodkoperen aker met hengel, koperen braadslee, kookpot met 2 hengsels, poffertjespan en 2
Lot roodkoperen aker met hengel, koperen braadslee, kookpot met 2 hengsels, poffertjespan en 2 maatbekers, 19e eeuw. en 4 cloches.
Koperen met ijzeren brieven weegschaal met emaillen wijzerplaat, h. 37 cm.
Stel aardewerk dekselvazen, Delftblauw- met polychroom ajour versiering en medaillons waarin
Diverse documenten met lakzegels in lijst, ca. 1825, 40 x 45 cm.
Uitgebreid lot div. kinderboeken w.o. franse kinderboeken rond 1900
Uitgebreid lot div. kinderboeken w.o. De Pruik van Cassander, Histoire de Kiri et Kikou en G.B.
Uitgebreid lot div. kinderboeken w.o. De Pruik van Cassander, Histoire de Kiri et Kikou en G.B. van Goor Zonen, ca. 1912
Lot van 19 boeken, Oeuvres Completes Caricatures Rodolphe Töpffer, div. jaargangen
Uitgebreid lot div. kinderboeken w.o. Three Little Kittens, Thomas Nelson and Sons, 1860, Histoire
Uitgebreid lot div. kinderboeken w.o. Het Kinderhoekje, London, Augener Ltd., [1915], Pierrot's
Uitgebreid lot div. kinderboeken w.o. RABIER, B. Les images en musique Paris, Maurice Vieu et Jane
Uitgebreid lot div. kinderboeken w.o. div. boeken illustrated by Rie Cramer, CRANE, T. & HOUGHTON,
Lot div. oude boeken w.o. Biblia, door Abraham Wolfgang en de weduwe van Dirk Boom anno 1690, MARCA,
Geelkoperen gehamerde schaal op 3 pootjes, h. 21, diam. 43 cm.
Pair of 2 sculputers of dogs, h. 40 cm.Stel zandstenen sculpturen van honden, h. 40 cm. ...[more]
Lot van div. oude boeken w.o. Defense de La Chronologie Fondee Sur Les Monumens de L'Histoire
English sextant with fittings, marked 'Hezzanith' published by Heath and Co. around 1900, in
Bronzen buste van dame gemonteerd op marmeren voet, h.37 cm.
Notenhouten stoof met opengewerkt deurtje en bronzen hengsel, circa 1800
Wooden Gothic-style console, 19th century.Houten polychroom Gotische-stijl wandconsole met blad en
Stel gegoten wandconsole's met acanthusblad, h. 24 cm. (beschadigd)
Lot van 2 porseleinen cachepots en 2 sierborden, gemerkt Limoges, deels roodporseleinen siervaas met
Bronzen Sevres-style clock, end of the 19th century, h. 43 cm.Bronzen Louis XVI-stijl pendule
Rood koperen kookbak, 19e eeuw
Rood koperen champagne koeler/ cachepo met 2 grepen, eind 19e eeuw, h. 31, diam. 35 cm.
Gipsen sculptuur van Christus, h. 55 cm. (defecten)
Sandstone sculpture of a angel on basement, presumably Italy end of the 18th century, h. 54 cm.
Bronzen sculptuur van Maria met kroon, h. 26 cm.
Lot of 52 Beatrix Potter Beswick porcelain figurines, Peter Rabbit, Mr. Jackson and Pickles. (2x
Zwartgelakt houten Willem III dienblad met rozenhouten ingelegd motief en rand, 19e eeuw, 61 x 47
Zwartgelakt houten Willem III dienblad met rozenhouten ingelegd motief en rand, 19e eeuw, 61 x 47 cm.
Lot of 19 Herend porcelain, hand-painted, w.o. flowerpots and dishes, Hungary.Lot van 19 Herend
Reisapotheek, Engels begin 20e eeuw met 7 flesjes en weegschaal met gewichten. De kist verkeerd in
Bronzen vijzel met relief in fries, 18e eeuw, h. 15, diam. 17 cm. (overgeschilderd)
Lot of 2 porcelain Zwiebelmuster teapots and a chocolate kettle (chip and defect), speudo mark "
Lot van 4 steengoed Keulse conservenpotten, h. 42, 40, 38, 27 cm. (1 pot met schilfer en 2 potten
Lot van 4 steengoed Keulse conservenpotten, h. 42, 40, 38, 27 cm. (1 pot met schilfer en 2 potten het haarlijn) en 2 kruiken, h. 41 en 35 cm.
Steengoed geglazuurde kruik met greep en genummerd 4, Duitsland 19e eeuw, h. 42 cm. (randschilfer)
Verzilverde cloche met relief van guirlandes, bloemen en strikken, h. 30, br. 46, d. 35 cm.
Lot van een verzilverde broodmand, 2 cloche's, tazza en 2 theebusen
Lot van een verzilverde cloche met fazanten kop en staart, h. 21, br. 57, d. 25 cm. en 2 tafelstukken als fazanten.
Stel porseleinen siervazen met decor van haan en kippen op bronzen voet en grepen, h. 46 cm.
Pair of crystal wine jugs, h. 28 cm.Stel kristallen waterkannen met olijfslijpsel, h. 28 cm.
Pair of crystal wine jugs, h. 28 cm.Stel kristallen waterkannen met olijfslijpsel, h. 28 cm. ...[more]
Stel zamak sculpturen van vrouwen en manfiguur op adelaar op marmeren basement, ca. 1900, h. 62 cm.
Houten Oostenrijkse rijschaaf voor 2 personen, 18e eeuw, l. 118 cm.
a lot of ca. 230 porcelain Fustenberg service, model Lottine.230 delen Furstenberg servies, model
7 Piece lemonade set consisting of 1 jug and 6 glasses, h. 28 cm.7 Delige limonade set bestaande uit
7 Piece lemonade set consisting of 1 jug and 6 glasses, h. 28 cm.7 Delige limonade set bestaande uit 1 schenkkan en 6 glazen, h.28 cm. ...[more]
Pendule bekroond militair met hond bij kampvuur, eind 19e eeuw, h. 47 cm.
2262 Los(e)/Seite