- Furniture (725)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (526)
- Collectables (243)
- Jewellery (184)
- Asian Art (106)
- Prints (103)
- Watercolours (80)
- Silver & Silver-plated items (75)
- Carpets & Rugs (61)
- Clocks, Watches & Jewellery (46)
- Fine Art & Antiques (41)
- Ethnographica & Tribal Art (29)
- Ceramics (14)
- Glassware (14)
- Sculpture (10)
- Books & Periodicals (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Nur Lose mit Abbildungen
2262 Los(e)/Seite
KELDERMAN JAN (1914-1990), allen ges. allen amsterdam, serie van 3 maal doek 39 x 49 cm. en 39 x
KELDERMAN JAN (1914-1990), allen ges. allen amsterdam, serie van 3 maal doek 39 x 49 cm. en 39 x 29 cm.
KELDERMAN JAN (1914-1990), ges. r.o., boer met paard en wagen in de winter, doek 40 x 50 cm.
Unknown, unsigned flower piece, oil on panel 40 x 20 cm.Onbekend, onges., bloemstilleven, paneel
Unknown, unsigned flower piece, oil on panel 40 x 20 cm.Onbekend, onges., bloemstilleven, paneel 40 x 20 cm. ...[more]
Unknown, unclear. sg. r.o. view of bridge in Bruges, color etching 50 x 60 cm.Onbekend, onduid. ges.
Unknown, unsigned, Dutch winter landscape, oil on panel 30 x 40 cm.Onbekend, onges., winterlandschap, paneel 30 x 40 cm. ...[more]
GUY, G., met sign. l.o. Portret van jongen, maroufle 60 x 50 cm.
Onbekend, onges. naar Jan van Goyen, zeilboot met figuren in vaart, doek 90 x 110 cm.
DOESER JAN JACOBUS (1884-1970), ges. r.o., herder met schapen bij boerderij, doek 66 x 96 cm.
BAL, JAN, ges. r.o., kerkinterieur, doek 51 x 70 cm.
Snyders, Chris, signed, view at a mosque, North Africa, canvas 80 x 40 cm.SNYDERS, CHRIS, ges. l.o.,
BERG VAN DEN ANDRIES (1852-1944), signed L.l., mother with child in farmer's interior, oil on canvas
MUNNIK HENDRIK ANDRIES (1912-1997), signed l.l., still life with sunflower, apple and pears, oil
THIJSEBAERT, EMILE (1873-1963), signed L.l., bustle on city square, oil on panel 34 x 51 cm.
ROELOFS WILLEM ELISA (1874-1950), signed L.l., still life with breakfast table set, oil on canvas 80
STIERHOUT JOOP (1911-1982), signed l.r., flower still life, oil on canvas 40 x 30 cm.STIERHOUT
BOGMAN, HERMANUS JR. (1890-1975), signed l.r., still life, watercolor 77 x 49 cm.BOGMAN, HERMANUS
GILST VAN ARNOUT (1898-1942), signed l.r., view of the Montelbaanstoren in Amsterdam, oil on
POLL, L. V.D., signed l.r., fisher women on the beach, oil on panel 31 x 41 cm.POLL, L. V.D., ges.
WIJNGAERDT VAN PIET (1873-1964), signed l.o. and signed and dated oct-44 on the reverse, still
Zon, Jacques, signed verso, French farmer, canvas 52 x 36 cm.ZON, JACQUES (1872-1932), ges. verso,
Zon, Jacques, signed verso, French farmer, canvas 52 x 36 cm.ZON, JACQUES (1872-1932), ges. verso, Franse boer, doek 52 x 36 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. l.o., kerk aan vaart, board 40 x 60 cm.
Onbekend, onduid. ges. r.o., bomen aan zandweg, board 35 x 50 cm.
Burghoorn, Jurrien, signed, farm, drawing 35 x 55 cm.BURGHOORN, JURRIEN (1879-1950), ges. l.o.,
Onbekend, picknicken, doek 66 x 91 cm.
Lot van 4 prenten w.o. Fouquet en kraanvogels
Lot van 4 werken w.o. Poppe Damave, Hendrik Roodenburg
Lot div. gravures allen met voorstelling van insecten
Soonius, Louis, signed, scene at a beach, marouflé 23 x 33 cm.SOONIUS, LOUIS (1883-1956), ges. l.o.,
Soonius, Louis, signed, scene at a beach, marouflé 23 x 33 cm.SOONIUS, LOUIS (1883-1956), ges. l.o., strandgezicht, marouflé 23 x 33 cm. ...[more]
Bock, Theophile de, signed, a manor in the woods, watercolor 24 x 32 cm.BOCK, THEOPHILE EMILE DE (
Kopergravure, Zuiderzee/ Utrecht, ca. 1700, 34 x 45 cm.
CALSINA, JOSE (GEB. 1936), allen ges. div. voorstellingen, map div etsen
Uitgebreid lot div. prenten en gravures
onbekend, miniatuur portret van dame
Fiori, Cesare gezicht op Rome
Fiori, Cesare gezicht op Rome
Portfolio with 9 lithographs of French Railways: Rouen, Havre et Dieppe, by Maugendre, Paris 1851.
Mey, Bertus de, signed, view of Camogli, Italy, canvas 80 x 100 cm.MEY, BERTUS DE (1915-1994),
PENNE CHARLES OLIVIER DE (1831-1897), serie van 4 jachttaferelen, chromo litho 46 x 65 cm.
THEODORE MULLER (1819-1879), Gezicht op 4 kastelen, hoofdingang Sphinx-fabrieken, Grand hotel,
THEODORE MULLER (1819-1879), Gezicht op 4 kastelen, hoofdingang Sphinx-fabrieken, Grand hotel, plan General, chromolitho 48 x 61 cm.
VOERMAN, ges. r.o. Weesp in wintertijd, doek 30 x 40 cm.
HERMANS, H, ges. l.o., winterlandschap, doek 47 x 64 cm.
BAUER, MARIUS ALEXANDER (1867-1932), monogrammed l.r., figures by city wall, etching no 88 19 x 23
TANAKA, YASUSHI (1886-1941), signed L.l., mountain landscape, oil on canvas 93 x 65 cm.TANAKA,
SAVERYS, ALBERT (1886-1964), signed l.r., view of village church, oil on panel 12 x 17 cm.SAVERYS,
Onbekend, lot van 4 div. schilderijen
Boeddhistische Thanka met afbeelding van heiligen, doek 54 x 42 cm.
Lot div. gravures w.o. James's Park, 18e eeuw, Le Bon Genre, 18e eeuw,
Gravure; 'Aanschouweren... Europa zag'
SCHALBROEK EDUARD (1853-1935), unsign. Bridge over river, panel 21 x 30 cm.SCHALBROEK EDUARD GUSTAAF
VOLKERS ADRIANUS (1904-1983), sign. l.r., Ship in the harbour, board 45 x 58 cm.VOLKERS ADRIANUS (
Serie van 4 kleurenlitho's, "genre Boulle tables", uit le Magasin de Meubles, 23 x 30 cm.
LEE TERRY (1935), ges. en gedat. 1986 berglandschap, doek 100 x 90 cm.
GIER-FONTEIN, GREETJE DE, monogrammed l.l, trees, oil on canvas 100 x 100 cm.GIER-FONTEIN, GREETJE
Oosting, Jeanne, signed, flowers in vases, watercolor 68 x 52 cm.OOSTING, JEANNE (1898-1995), ges.
CAVETO (Born 1923), signed l.l., composition with contours of violin, oil on canvas 80 x 100
GIER-FONTEIN, GREETJE De, signed and dated 2003 verso, landscape, oil on canvas 75 x 90 cm.GIER-
Onbekend, onduid. ges. en gedat. '75 r.o., boerderij tussen bomen, doek 51 x 61 cm.
SCHOUTEN, J.C., ges. r.o., bomen in landschap, doek 96 x 48 cm.
Onbekend, onduid. ges. en gedat. '78 l.o., gezicht op stenen trap naar huizen, doek 65 x 51 cm.
2262 Los(e)/Seite