614 Los(e)/Seite
After Serge Poliakoff (1900-1969)
Ans Wortel (1929-1996)
Ans Wortel (1929-1996) Zonder titel gemengde techniek op papier, gesign. r.o., 32 x 43 cm. [1]
Gonzalo Sebastian de Erice (geb. 1940) Zonder titel board, gesign. r.o., 1974, 63 x 48 cm. [1]
Jan Wolkers (1925-2007)
Jan Wolkers (1925-2007) Toegeschreven aan Jan Wolkers (1925-2007) Geometrische compositie board, gesign. r.o., 40 x 40 cm. [1]
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) Zonder titel litho, gesign. r.o., '92, EA XXI/XXV, 70 x 50 cm. [1]
Henk Suichies (geb. 1945)
Henk Suichies (geb. 1945) De stoel' doek, verso gesign., 1982, 70 x 70 cm. [1]
Mieke Kemming-Stork (geb. 1925)
Mieke Kemming-Stork (geb. 1925) De toren van Babel board, resten signatuur l.o., 70 x 50 cm. [1]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Abstracte compositie board, 31 x 36 cm. [1]
Miguel Ybanez (geb. 1946)
Miguel Ybanez (geb. 1946) Zonder titel gemengde techniek op papier, 50 x 27 cm. [1]
Aat Veldhoen (1934-2018)
Aat Veldhoen (1934-2018) De kunstenaar met vrouw en kind litho, gesign. r.o., proefdruk 1970, 64 x 51 cm. [1]
Helene Bueno (geb. 1949)
Helene Bueno (geb. 1949) De kunstenares in haar studio / Familie tweemaal aquarel, één gesign., 50 x 55 en 50 x 65 cm. [2]
Pablo Picasso (1881-1973)
Dartel (1930-2012)
Dartel (1930-2012) Een schilderij en twee werken op papier doek, 64 x 60 cm., papier, 75 x 65 cm., papier 28 x 24 cm. [3]
Nic Jonk (1928-1994)
Nic Jonk (1928-1994) Vier diverse zeefdrukken [4]
Onbekende kunstenaar , 20e eeuw
Onbekende kunstenaar , 20e eeuw Studie van een figuur. Verso naamsvermelding Bram van Velde inkttekening, 23,5 x 17,5 cm. [1]
Dirkje Kuik (1929-2008)
Dirkje Kuik (1929-2008) 'Venduta eendracht pen op papier, 1983, 31x59 cm [1]
Rinus van den Bosch (1938-1996)
Rinus van den Bosch (1938-1996) Diverse foto's
Constant (1920-2005)
Constant (1920-2005) Labyrinth litho, 1968, gesign. r.o., 5/10 h.c., 54 x 73 cm. [1]
Diverse moderne grafiek, 20e eeuw
Diverse moderne grafiek, 20e eeuw [map]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw [1]
Gesigneerd Wolvecamp '88
Gesigneerd Wolvecamp '88 Twee tekeningen 48 x 20 cm. [2]
Jan Peter van Opheusden (geb. 1941)
Jan Peter van Opheusden (geb. 1941) Ruiters gemengde techniek op appier, gesign. r.o., 80 x 60 cm. [1]
Jan Peter van Opheusden (geb. 1941) Intocht van Venus [1]
Karel Appel (1921-2006)
Karel Appel (1921-2006) Twee figuren litho, niet ingelijst, formaat volledige blad 38 x 55 cm. [map]
Victor Vasarely (1906-1997)
Victor Vasarely (1906-1997) Drie diverse grafische werken driemaal zeefdruk, gesign., 54/190, ca. 50 x 50 cm.
Mosquito Cheng (geb. 1980)
Mosquito Cheng (geb. 1980) Zonder titel doek, niet ingelijst, verso gesign., 100 x 100 cm. [1]
Luiz Jasmin (geb. 1940)
Luiz Jasmin (geb. 1940) Diana Spencer tekening, gesign. r.b., 100 x 70 cm. [1]
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Figuur. Hierbij diverse etsen en tekeningen door Heijboer doek, gesign. m.o., 60 x 40 cm. [6]
Stan Kaminski (geb. 1952)
Stan Kaminski (geb. 1952) Olifanten. Hierbij zeefdruk aquarel, gesign. r.o., 30 x 27 cm. en zeefdruk, 39 x 30 cm. [2]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Studietekening inkt, 23 x 17 cm.
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Vrouw pastel, 45 x 28 cm. [1]
Huub Milder (geb. 1947)
Huub Milder (geb. 1947) Treinwagon doek, gesign. l.o., 1980, 30 x 40 cm. [1]
Willem Westbroek (1918-1998)
Willem Westbroek (1918-1998) Bootje paneel, gesign. r.o., '49, 18 x 27 cm. [1]
Constant (1920-2005)
Constant (1920-2005) 'Le Massacre' litho, gesign. r.o., VII/XXX, 56 x 77 cm. [1]
Roel Achterberg (geb. 1951)
Roel Achterberg (geb. 1951) Zonder titel C print op doek, verso gesign., 2000, 105 x 105 cm. [1]
Ossip Zadkine (1890-1967)
Ossip Zadkine (1890-1967) Figuur litho, gesign. r.o., 82/150, 63 x 45 cm. [1]
Min Kim (geb. 1975)
Min Kim (geb. 1975) Rest (Double Sun) gemengde techniek, 96 x 128 cm. [1]
Mimmo Paladino (geb. 1948)
Mimmo Paladino (geb. 1948) Zonder titel litho, gesign. r.o., 26/75, 52 x 70 cm. [1]
Aya Takano (geb. 1976)
Aya Takano (geb. 1976) Fallin Mama Air offset print, gesign., 211/300, 60 x 50 cm.
Menelaw Sete (geb. 1964)
Menelaw Sete (geb. 1964) Figuren doek, gesign. l.o., niet ingelijst, '01, 130 x 108 cm. [1]
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Figuur met koe. Hierbij diverse tekeningen en etsen door Heijboer doek, gesign. m.o., 30 x 40 cm. [6]
Agus Suroso (geb. 1980)
Agus Suroso (geb. 1980) Zonder titel doek, gesign. r.o., 140 x 60 cm. [1]
Akane Koide (geb. 1991)
Akane Koide (geb. 1991) 'This is might be what the world is like' offset litho, gesign. r.o., '07, 45/300, 70 x 53 cm. [1]
Karel Safar (1938-2016)
Karel Safar (1938-2016) Portret board, gesign. r.o., 40 x 33 cm. [1] board, signed lower right
Erwin de Vries (1929-2018)
Erwin de Vries (1929-2018) Twee gezichten doek, gesign. r.o., 2010, 34 x 53 cm. [1]
Erwin de Vries (1929-2018)
Erwin de Vries (1929-2018) Portret van een vrouw, Paramaribo doek, gesign. r.o., '80, 52 x 41 cm. [1]
Erwin de Vries (1929-2018)
Erwin de Vries (1929-2018) Portret van een vrouw aquarel, gesign. r.o., '72, 47 x 35 cm. [map]
Erwin de Vries (1929-2018)
Erwin de Vries (1929-2018) Zonder titel aquarel, gesign. r.o., ''68, 47 x 36 cm. [map]
Erwin de Vries (1929-2018)
Erwin de Vries (1929-2018) Abstracte compositie. Verso portret van een vrouw. aquarel, gesign. r.o., '68, 36 x 48 cm. [map]
Hannes van Es (1950-2002)
Hannes van Es (1950-2002) Diverse grafiek en tekeningen [ds]
Arno Kramer (geb. 1945)
Arno Kramer (geb. 1945) 'Torso (oranje stippen)' gemengde techniek op papier, ongesign., 70 x 100 cm. [1]
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Diverse schilderijen, tekeningen en etsen [ds]
C. Broughton (20e eeuw)
C. Broughton (20e eeuw) Tweemaal abstracte compositie. Hierbij druk door Oey Tjeng Sit [3]
Harald Vlugt (geb. 1957)
Harald Vlugt (geb. 1957) Zonder titel gemengde techniek, ongesign., 60 x 60 cm. [1]
Zahng Haiying (geb. 1972)
Zahng Haiying (geb. 1972) Staand meisje doek, gesign., 100 x 200 cm. [1]
614 Los(e)/Seite