Amsterdam

  • (Lose: 4500-4713)

  • (Lose: 4800-4985)

  • (Lose: 5000-5214)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

614 Los(e)
  • 614 Los(e)

Diverse moderne grafiek [map]

Ans Wortel (1929-1996) Zonder titel gemengde techniek op papier, gesign. r.o., 32 x 43 cm. [1]

Gonzalo Sebastian de Erice (geb. 1940) Zonder titel board, gesign. r.o., 1974, 63 x 48 cm. [1]

Jan Wolkers (1925-2007) Toegeschreven aan Jan Wolkers (1925-2007) Geometrische compositie board, gesign. r.o., 40 x 40 cm. [1]

Corneille (1922-2010) Zonder titel litho, gesign. r.o., '92, EA XXI/XXV, 70 x 50 cm. [1]

Henk Suichies (geb. 1945) De stoel' doek, verso gesign., 1982, 70 x 70 cm. [1]

Mieke Kemming-Stork (geb. 1925) De toren van Babel board, resten signatuur l.o., 70 x 50 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Abstracte compositie board, 31 x 36 cm. [1]

Miguel Ybanez (geb. 1946) Zonder titel gemengde techniek op papier, 50 x 27 cm. [1]

Aat Veldhoen (1934-2018) De kunstenaar met vrouw en kind litho, gesign. r.o., proefdruk 1970, 64 x 51 cm. [1]

Helene Bueno (geb. 1949) De kunstenares in haar studio / Familie tweemaal aquarel, één gesign., 50 x 55 en 50 x 65 cm. [2]

Dartel (1930-2012) Een schilderij en twee werken op papier doek, 64 x 60 cm., papier, 75 x 65 cm., papier 28 x 24 cm. [3]

Nic Jonk (1928-1994) Vier diverse zeefdrukken [4]

Onbekende kunstenaar , 20e eeuw Studie van een figuur. Verso naamsvermelding Bram van Velde inkttekening, 23,5 x 17,5 cm. [1]

Dirkje Kuik (1929-2008) 'Venduta eendracht pen op papier, 1983, 31x59 cm [1]

Rinus van den Bosch (1938-1996) Diverse foto's

Constant (1920-2005) Labyrinth litho, 1968, gesign. r.o., 5/10 h.c., 54 x 73 cm. [1]

Rien Goené (1929-2013) Grebo masker [1]

Diverse moderne grafiek, 20e eeuw [map]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw [1]

Gesigneerd Wolvecamp '88 Twee tekeningen 48 x 20 cm. [2]

Jan Peter van Opheusden (geb. 1941) Ruiters gemengde techniek op appier, gesign. r.o., 80 x 60 cm. [1]

Jan Peter van Opheusden (geb. 1941) Intocht van Venus [1]

Karel Appel (1921-2006) Twee figuren litho, niet ingelijst, formaat volledige blad 38 x 55 cm. [map]

Victor Vasarely (1906-1997) Drie diverse grafische werken driemaal zeefdruk, gesign., 54/190, ca. 50 x 50 cm.

Mosquito Cheng (geb. 1980) Zonder titel doek, niet ingelijst, verso gesign., 100 x 100 cm. [1]

Luiz Jasmin (geb. 1940) Diana Spencer tekening, gesign. r.b., 100 x 70 cm. [1]

Anton Heijboer (1924-2005) Figuur. Hierbij diverse etsen en tekeningen door Heijboer doek, gesign. m.o., 60 x 40 cm. [6]

Stan Kaminski (geb. 1952) Olifanten. Hierbij zeefdruk aquarel, gesign. r.o., 30 x 27 cm. en zeefdruk, 39 x 30 cm. [2]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Studietekening inkt, 23 x 17 cm.

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Vrouw pastel, 45 x 28 cm. [1]

Huub Milder (geb. 1947) Treinwagon doek, gesign. l.o., 1980, 30 x 40 cm. [1]

Rien Goené (1929-2013) Vouwvorm [1]

Willem Westbroek (1918-1998) Bootje paneel, gesign. r.o., '49, 18 x 27 cm. [1]

Constant (1920-2005) 'Le Massacre' litho, gesign. r.o., VII/XXX, 56 x 77 cm. [1]

Roel Achterberg (geb. 1951) Zonder titel C print op doek, verso gesign., 2000, 105 x 105 cm. [1]

Ossip Zadkine (1890-1967) Figuur litho, gesign. r.o., 82/150, 63 x 45 cm. [1]

Rien Goené (1929-2013) [1]

Min Kim (geb. 1975) Rest (Double Sun) gemengde techniek, 96 x 128 cm. [1]

Mimmo Paladino (geb. 1948) Zonder titel litho, gesign. r.o., 26/75, 52 x 70 cm. [1]

Aya Takano (geb. 1976) Fallin Mama Air offset print, gesign., 211/300, 60 x 50 cm.

Menelaw Sete (geb. 1964) Figuren doek, gesign. l.o., niet ingelijst, '01, 130 x 108 cm. [1]

Anton Heijboer (1924-2005) Figuur met koe. Hierbij diverse tekeningen en etsen door Heijboer doek, gesign. m.o., 30 x 40 cm. [6]

Agus Suroso (geb. 1980) Zonder titel doek, gesign. r.o., 140 x 60 cm. [1]

Akane Koide (geb. 1991) 'This is might be what the world is like' offset litho, gesign. r.o., '07, 45/300, 70 x 53 cm. [1]

Karel Safar (1938-2016) Portret board, gesign. r.o., 40 x 33 cm. [1] board, signed lower right

Museum Journaal Fontana [1]

Erwin de Vries (1929-2018) Twee gezichten doek, gesign. r.o., 2010, 34 x 53 cm. [1]

Erwin de Vries (1929-2018) Portret van een vrouw, Paramaribo doek, gesign. r.o., '80, 52 x 41 cm. [1]

Erwin de Vries (1929-2018) Portret van een vrouw aquarel, gesign. r.o., '72, 47 x 35 cm. [map]

Erwin de Vries (1929-2018) Zonder titel aquarel, gesign. r.o., ''68, 47 x 36 cm. [map]

Erwin de Vries (1929-2018) Abstracte compositie. Verso portret van een vrouw. aquarel, gesign. r.o., '68, 36 x 48 cm. [map]

Hannes van Es (1950-2002) Diverse grafiek en tekeningen [ds]

Arno Kramer (geb. 1945) 'Torso (oranje stippen)' gemengde techniek op papier, ongesign., 70 x 100 cm. [1]

Anton Heijboer (1924-2005) Diverse schilderijen, tekeningen en etsen [ds]

C. Broughton (20e eeuw) Tweemaal abstracte compositie. Hierbij druk door Oey Tjeng Sit [3]

Harald Vlugt (geb. 1957) Zonder titel gemengde techniek, ongesign., 60 x 60 cm. [1]

Zahng Haiying (geb. 1972) Staand meisje doek, gesign., 100 x 200 cm. [1]

  • 614 Los(e)