Amsterdam

  • (Lose: 4500-4713)

  • (Lose: 4800-4985)

  • (Lose: 5000-5214)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

614 Los(e)
  • 614 Los(e)

Los 5021

Seo (geb. 1977)

Dick Elffers (1910-1990) Figuur board, gesign. r.o., '60, 57 x 46 cm. [1]

Anton Heijboer (1924-2005) Vijf diverse schilderijen vijfmaal doek, 25 x 30 cm. - 30 x 40 cm. [ds]

Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940) Figuren doek, gesign. r.o., '66, 100 x 121 cm. [1]

Alisa Margolis (geb. 1975) Zonder titel doek, niet ingelijst, verso gesign. 2009, 80 x 100 cm. [1]

Maria Elena Viera da Silva (1908-1992) 'L'arbre' litho, niet ingelijst, gesign., 54-190, 50 x 32 cm. [map]

Maria Elena Viera da Silva (1908-1992) 'Le balcon' litho, niet ingelijst, gesign., 54-190, 50 x 32 cm. [map]

Maria Elena Viera da Silva (1908-1992) 'Carnaval' litho, niet ingelijst, gesign., 54-190, 50 x 32 cm. [map]

Willem Hussem (1900-1974) Zonder titel doek, verso gesigneerd, '55, 33,5 x 40,5 cm. [1]

Jan Roëde (1914-2007) Zonder titel doek, gesign. l.o., 1966, 47 x 60 cm.

Louise Bourgeois (1911-2010) Sheaves / Inner life tweemaal photolitho, gesign. in de druk, 31 x 21 cm. [map]

Pierre Alechinsky (geb. 1927) Spirale jaune litho, beschadigd, gesigneerd, 77 x 55 cm.

Armando (1929-2018) 'Das Rad' litho, gesign. r.o., '94, 14/25, 87 x 60 cm. [1]

Timur Petrovich Novikov (1958-2002) Airplane seriegrafie, gesign. r.o., 1992, 40 x 40 cm. [1] seriegraph, signed lower right, dated 1992

Jan de Beus (geb. 1958) 'Portretstudie V' doek, verso gesign., 50 x 40 cm. [1]

Lucebert (1924-1994) Fantasiefiguren inkttekening, gesign. m.o., '51, 26 x 20 cm. [1]

Simon Vinkenoog (1928-2009) 'Do it now'. Hierbij boek. pastel, gesign. r.o., 1992, 63 x 48 cm. [2]

Jan Cremer (geb. 1940) Tulpen litho, gesign. r.o., '79, AP IV/XX, glas defect, 84 x 63 cm. [1]

Bram Bogart (1921-2012) Compositie met rood en goen litho, gesign. r.o., 146/190, '78, 70 x 50 cm. [1]

Bram Bogart (1921-2012) Compositie met blauw en zwart litho, gesign. r.o., 146/190, '78, 54 x 71 cm. [1]

Lucebert (1924-1994) Zonder titel gemengde techniek op papier, gesign. r.o., '48, 17,5 x 25 cm. [1]

Kipton Kumler (geb. 1940) Stilleven met appels platumum palladium print, gesign. r.o., 1968-1978, 9,5 x 12 cm. [1]

Constant (1920-2005) Interieur met beer kleurenets, gesign. r.o., 14/50, 12 x 10 cm., afmeting gehele blad 55 x 38 cm. [1]

Bram van Velde (1895-1981) Abstracte compositie litho, gesign. r.o., 27/200, 70 x 50 cm. [1]

Jean Gorin (1899-1981) Zonder titel zeefdruk, gesign. r.o., 1976, 75/100, 70 x 70 cm. [1]

Siebe Hansma (geb. 1949) Zonder titel gelakt metalen sculptuur op houten sokkel, ongesign. totale hoogte 155 cm. [1]

Jan Cremer (geb. 1940) Zonder titel litho, gesign. r.o., 1978, 50/80, glas defect, 68 x 50 cm. [1]

Ger Lataster (1920-2012) Compositie met figuren houtskool en pastel, gesign. m.o., '83, 30 x 40 cm. [1]

Theo Bitter (1916-1994) Figuur en vissen gemengde techniek op papier op board, gesign. r.o., 1956, niet ingelijst, 72 x 53 cm. [1]

Gérard Petrus Fieret (1924-2009) Twee tekening twee tekeningen op een bierviltje, gesign., diam. 10 cm. en 9,5 x 9,5 cm. [2]

Walasse Ting (1929-2010) Twee vrouwen liho, gesign. r.o., '79, 52/100, [1]

Antonio Saura (1930-1998) Zonder titel litho, gesign. r.o., '70, 27/200, 76 x 55 cm. [map]

Karel Appel (1921-2006) Zonder titel litho, gesign. r.o., '69, 55 x 38 cm. [map]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Zonder titel metaal, h. 56 cm. [1]

Rob van Koningsbruggen (geb. 1948) Driemaal abstracte compositie driemaal litho, gesign., 54/190, 56 x 77 cm. [3]

Corneille (1922-2010) 'Joyce' houtskool en aquarel, niet ingelijst, gesign. l.b., 25 mei '90, 76 x 59 cm. [1]

Reinier Lucassen (geb. 1939) 'Is Art' litho, gesign. r.o., 54-190, '79, niet ingelijst, 65 x 50 cm. [1]

Reinier Lucassen (geb. 1939) Zonder titel litho, gesign. r.o., 54-190, '79, 65 x 50 cm. [1]

Carel Visser (1928-2015) Jaguar met vis houtsnede en gemengde techniek op papier, gesign. m.o., '98, 15/15, 80 x 100 cm. [1]

Karel Appel (1921-2006) Staand naakt litho, gesign. r.o., E.A., 76 x 56 cm. [1]

Elspeth Diederix (geb. 1971) Portret van mijn vader foto, ongesign., 66 x 68 cm. [1]

Klaas Gubbels (geb. 1934) Tafel ets en aquarel, gesign. r.o., '87, volledige blad 65 x 50 cm. [map]

Kees van Bohemen (1928-1985) 'Clara' litho, niet ingelijst, gesign. r.o., 54-190, '78, 74 x 60 cm. [map]

Jan van Heel (1898-1990) Landschap Spanje doek, niet ingelijst, beschadigd, gesign. m.o., '56, 50 x 60 cm. [1]

Herman Brood (1946-2001) Figuren stift, gesign. r.o., 37 x 44 cm. [1]

Henri Vandermoere (geb. 1939) Zonder titel (Parijs) doek, gesign. r.o., '90, 80 x 80 cm. [1]

Kees Verwey (1900-1995) Bloemstilleven ets, gesign. r.o., 49/100, volledige blad 60 x 76 cm. [1]

Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Figuren pastel, gesign. r.o., 14,5 x 18,7 cm. [1]

John Torenbeek (1927-2008) 'Orvieto Rosso'/ 'Orvieto Azzuro' tweemaal doek, gesign., 1983, 55 x 50 cm. [2]

Lucebert (1924-1994) Twee figuren inkttekening, gesign. r.o., mei '68, 26 x 20 cm. [1]

Jan Brand (1925-1986) Abstracte compositie gouache, gesign. r.o., '63, 50 x 65 cm. [1]

  • 614 Los(e)