614 Los(e)/Seite
Vladimir Kozhukh (geb. 1953)
Vladimir Kozhukh (geb. 1953) Bomenrij doek, verso gesign., 1995, 80 x 85 cm. [1]
Vladimir Kozhukh (geb. 1953)
Vladimir Kozhukh (geb. 1953) Vrouw en vogel doek, gesign. r.o., 1994, 60 x 70 cm. [1]
Vladimir Kozhukh (geb. 1953)
Vladimir Kozhukh (geb. 1953) Figuren bij een boom board, gesign. r.o., '96, 50 x 70 cm. [1]
Peter Keizer (geb. 1961)
Peter Keizer (geb. 1961) Biljart I / Biljart V tweemaal doek, verso gesign., 1986, 190 x 140 cm. en 150 x 170 cm. [2]
Clifford Wright (1919-1999)
Clifford Wright (1919-1999) Tweemaal abstracte compositie tweemaal gemengde techniek op papier, '51 en '48, 60 x 43 cm. en 50 x 33 cm. [2]
Aya Takano (geb. 1976)
Aya Takano (geb. 1976) 'Toward Eternity' offset print, gesign. r.o., 81/300, 65 x 50 cm. [1]
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) Abstracte compositie [1]
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Diverse schilderijen, tekeningen en etsen [ds]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Metalen object. Hierbij schilderij door Rene Rietmeyer [2]
Miguel Ybanez (geb. 1946)
Miguel Ybanez (geb. 1946) Sculptuur 75 x 83 cm. [2]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Zonder titel [1]
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Vijf diverse werken op papier [5]
Anton Heijboer (1924-2005)
614 Los(e)/Seite