614 Los(e)/Seite
Naar Louis Apol
Naar Louis Apol Winters bosgezicht paneel, 27 x 21 cm. [1]
C. Cornelisz (20e eeuw)
C. Cornelisz (20e eeuw) Stadsgracht. Hierbij figuren in een straatje door C. Hofkamp paneel, 13 x 17 cm. en paneel, 17 x 13 cm. [2]
Hermanus Berserik (1921-2002)
Hermanus Berserik (1921-2002) Pop litho, gesign. m.o., 1967, 6/16, 60 x 45 cm. [1]
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw Twee landschappen 20 x 25 cm. [2]
Sten Ekendahl (1897-1968)
Sten Ekendahl (1897-1968) Fantasiefiguur met naakte vrouw bij een grot board, gesign. r.o., 47 x 64 cm. [1]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Figuren board, 52 x 71 cm. [1]
Chinese school
Chinese school Tweemaal kalligrafie tweemaal inkt, 87 x 55 cm. [2]
Georges Baltus (1874-1967)
Georges Baltus (1874-1967) Portret van een jonge vrouw pastel, ongesign., 60 x 46 cm. [1]
Erwin Stolz (1896-1987)
Erwin Stolz (1896-1987) Op de weg naar Emmaus doek, op spieraam stempel nalatenschap Erwin Stolz, 42 x 38 cm. [1]
Erwin Stolz (1896-1987)
Erwin Stolz (1896-1987) Op weg naar Emmaus tweemaal olieverf op papier, monogram l.o., 28 x 24 cm. en 23 x 26 cm. [2]
E. Rueff (19e/20e eeuw)
E. Rueff (19e/20e eeuw) Gezicht op een dorp in de sneeuw doek, beschadigd, gesign. r.o., '06, 84 x 123 cm. [1]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Gezicht op een dorp doek, niet ingelijst, 40 x 50 cm. [1]
Voorstelling van Christus bij de tempel [1]
Indonesische school, 20e eeuw
Indonesische school, 20e eeuw Boom bij een riviertje aquarel, 30 x 23 cm. [1]
Cor Hund (1915-2008)
Cor Hund (1915-2008) Gezicht op de Amstel met de Blauwbrug en rechts de Amstelstraat doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 80 x 70 cm. [1]
Cor Hund (1915-2008)
Cor Hund (1915-2008) Staande man met lendedoek. Verso portret van een familie. doek, gesign. op spieraam, 90 x 75 cm. [1]
Cor Hund (1915-2008)
Cor Hund (1915-2008) Wachtende koetsiers board, niet ingelijst, gesign. r.o., '40, 38 x 63 cm. [1]
Cor Hund (1915-2008)
Cor Hund (1915-2008) Soldaten bij de kazerne in Amersfoort board, ongesign., 63 x 72 cm. [1]
Cor Hund (1915-2008)
Cor Hund (1915-2008)
Cor Hund (1915-2008) Twee landschappen met akkers tweemaal doek, 60 x 80 cm. [2]
Cor Hund (1915-2008)
Cor Hund (1915-2008) Gezicht op een plein maroufle, gesign. r.o., '69, 70 x 90 cm. [1]
Maxim Zheleznyakov (1962)
Maxim Zheleznyakov (1962) Inkttekening van een vrouwentorso [1]
Gloria Pratt (20e eeuw)
Gloria Pratt (20e eeuw) Kustgezicht [1]
Gravure, 18e eeuw, Utrecht
Gravure, 18e eeuw, Utrecht Hierbij mezzotint [2]
Litho, 19e eeuw,
Litho, 19e eeuw, Vertrek van de Brielsche mobiele schutterij litho, 48 x 53 cm. [1]
Grote antieke schilderijlijst
Grote antieke schilderijlijst [1]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Kerkinterieur paneel [1]
Italiaanse school, 18e eeuw
Italiaanse school, 18e eeuw Figuren bij een Romeinse ruïne doek, 92 x 76 cm. Provenance: Uit de persoonlijke collectie van Hester van Eeghen
Hollandse school, 17e eeuw
Hollandse school, 17e eeuw Man en een vrouw in een herberg paneel, 30 x 23 cm. [1]
Hollandse school, 18e/19e eeuw
Hollandse school, 18e/19e eeuw Schepen bij Dordrecht paneel, 17 x 22 cm. [1]
Europese School, vroeg 18e eeuw
Europese School, vroeg 18e eeuw Italianiserend landschap met ruïne en figuren met ezel op voorgrond doek, 80 x 100 cm. [1]
Abraham van Beijeren (1620-1690)
Abraham van Beijeren (1620-1690) Stilleven met zalmmoot, vissen, rieten mand en aardewerk op een tafel paneel, monogram AVB f m.o., 54 x 75 cm. [1]
Toegeschrevan aan Andries van Eertvelt (1590-1652) Zeeslag paneel, 22 x 32,5 cm. [1] (aangkocht bij Stydhagen Antiek jaren 80
Toegeschreven aan Pieter Cornelisz. van Slingelandt (1640-1691) Portret van een jonge vrouw olieverf op koper, ongesign., 8,5 x 7 cm. [1]
Hollandse school, 18e eeuw
Hollandse school, 18e eeuw Stilleven met bloemen, fruit en vogels doek, 115 x 75 cm. [2]
Toegeschreven aan Theobald Michau (1676-1765) Uitgestrekt landschap met reizigers op een pad maroufle, 30 x 39 cm. [1]
Hollandse school, 17e/18e eeuw
Hollandse school, 17e/18e eeuw Vrouw lezend aan een tafel, op de achtergrond een man doek, niet ingelijst, 24,5 x 18,5 cm. [1]
Italiaanse school
Italiaanse school Madonna met kind doek, 48 x 37 cm.
Hollandse school, 17e/18e eeuw Vrouw met hond in een tussen bomen naast een rivier paneel, 9,5 x 21 cm. [1]
Dirk Langendijk (1748-1805)
Willem Bernardus IJzerdraat (1835-1907) Schaatsers bij een koek-en-zopie op het ijs aquarel, gesign. r.o., 55 x 40 cm. [1]
Hollandse school, 17e eeuw
Hollandse school, 17e eeuw Herberinterieur met boeren bij een haard doek, 33 x 28 cm. [1]
Hollandse school, 17e eeuw
Hollandse school, 17e eeuw Paar portretten tweemaal doek, 87 x 70 cm. [2]
Hollandse school, 18e eeuw
Hollandse school, 18e eeuw Stadsgezicht Amsterdam doek, niet ingelijst, 39 x 40 cm. [1]
Europese school, 18e eeuw
Europese school, 18e eeuw doek, 80 x 86 cm. [1]
Hollandse school, 18e eeuw
Hollandse school, 18e eeuw Twee stillevens met vogels tweemaal paneel, 31 x 37,5 cm. [2]
Hendrik Savrij (1823-1907)
Hendrik Savrij (1823-1907) Portret van een vrouw zittend aan een tafel paneel, gesign. r.o., 40 x 35 cm. [1]
Vlaamse school, 17e eeuw
Vlaamse school, 17e eeuw Jonge vrouw bij sater met fruitmand doek, 38 x 38 cm. [1]
Mogelijk van de hand van Geraldine Jacoba van de Sande Bakhuyzen Rozen doek, monogram r.o., 53 x 43,5 cm. [1]
Jean Carolus (1814-1897)
Jean Carolus (1814-1897) De liefdesbrief paneel, gesign. r.o., verso annotatie door de kunstenaar, 73 x 57 cm [1]
Anton Mauve (1838-1888)
Anton Mauve (1838-1888) Melktijd doek, gesign. r.o., 48 x 73 cm. [1]
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw Figuren op een bevroren vaart bij een koek-en-zopie naast een dorp [1]
Joseph Bail (1861-1921)
Joseph Bail (1861-1921) Stilleven met asperges, bosui en een trom paneel, gesign. r.b., 12,5 x 16,5 cm. [1]
614 Los(e)/Seite