Amsterdam

  • (Lose: 4500-4713)

  • (Lose: 4800-4985)

  • (Lose: 5000-5214)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

614 Los(e)
  • 614 Los(e)

Johannes Karel Leurs (1865-1938) Man in een moestuin bij een huis aan een meer aquarel, gesign. r.o., 26 x 42 cm. [1]

Oscar Mendlik (1871-1963) Rotsen in zee board, gesign. r.o., 1900, 14 x 24 cm. [1]

Gesigneerd De Wit Zittende Balinese man doek, 80 x 60 cm. [1]

Peter van den Braken (1896-1979) Klein boeket / Limburgs landschap board, gesign., 34 x 25 cm. en doek, gesign., 40 x 30 cm. [2]

Adolphe Willette (1857-1926) 'Prenez du Cacao Van Houten' litho, gesign. op de steen, 36 x 15 cm. [1]

Diverse grafiek, 18e t/m 20e eeuw w.b. opticaprenten van Utrecht [3]

Balinese school, 20e eeuw Vrouwfiguur en slang inkt en aquarel, 30 x 22,5 cm. [1]

Schilderij, 20e eeuw Colosseum [1]

Los 4631

Litho, 19e eeuw,

Litho, 19e eeuw, De overwinning voor Leuven litho, beschadigd, 44 x 50 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Het Leidseplein met een terras voor Broodje van Kootje, ca. 1975 doek, 55 x 70 cm. [1]

Henk Leurs (1890-1956) Paarden op een kade doek, gesign. r.o., 26 x 45 cm. [1]

B. van Reenen (20e eeuw) Bosgezicht board, 70 x 50 cm. [1]

Sjoerdje Kutsch Lojenga (1869-1934) Vrouw met melkkan bij een tafel doek, gesign. l.o., 38 x 31 cm. [1]

J. Casari (20e eeuw) Gezicht op de Brouwersgracht hoek Prinsengracht / Schepen op een rivier tweemaal board, 40 x 60 cm. [2]

Barend Hendrik ter Weeme (1880-1956) Portret van een vrouw doek, gesign. r.o., 1916, 57 x 46 cm. [1]

Louis Stutterheim (1873-1943) Stilleven board, gesign. l.o., 55 x 45 cm. [1]

Jan Goedhart (1893-1975) Gezicht op een stad / Landschap met dorp board, gesign., 37 x 49 cm. en board, gesign., 23 x 58 cm. [2]

Prince Paleogue (?-1984) Man voor een huis, Venetië board, gesign. m.o., 1955, 40 x 30 cm. [1]

Jan Korthals (1916-1972) Bergmeer, Zwitserland doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm. [1]

Pierre Grisot (1911-1995) Notre Dame, Parijs gouache, gesign. r.o., '85, 40 x 30 cm. [1]

Jan Korthals (1916-1972) Gezicht op de Groenburgwal bij de Staalstraat doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm. [1]

Toon Koster (1913-1990) Boerderij board, gesign. r.o., 15 x 17 cm. [1]

Willem van Nieuwenhoven (1879-1973) Stilleven met vaas klaprozen doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm. [1]

John van Deventer (1903-1952) Gezicht op de Amstel in de winter / Besneeuwd kerkplein tweemaal board, gesign., 60 x 74 cm. en 70 x 55 cm. [2]

Jan Korthals (1916-1972) Steegje in Den Bosch doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm. [1]

Jacob Willem Gruijter (1856-1908) Sloepen bij een schip voor de kust inkttekening, verso naamsvermelding, 11 x 17,5 cm. [1]

Jan Goedhart (1893-1975) Bergen langs een kust doek, gesign. r.o., 33 x 60 cm. [1]

Diverse schilderijen [ds]

Victor Linford (1940-2002) 'Difficult to grasp' board, gesign. r.o., '79, 40 x 40 cm. [1]

F. Bosschaart (20e eeuw) Korenveld doek, 1940, 45 x 50 cm. [1]

Henri Wouters (1866-1935) Stalinterieur doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 46 x 68 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Handwerkende vrouw doek, niet ingelijst, 62 x 50 cm. [1]

Duitse school, 19e eeuw Berglandschap doek, 50 x 70 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Winters landschap in de omgeving van Blaricum maroufle, 40 x 60 cm. [1]

Hollandse school, 20e eeuw Portret van een dame doek, 52 x 45 cm. [1]

Jan Martens (20e eeuw) Stilleven doek, 60 x 50 cm. [1]

Neville Mawhinney (1928-2010) 'Memoria di Firenze' pastel en gouache, gesign. l.o., 25,5 x 22 cm. [1]

Theo Bitter (1916-1994) Tekening van een man tekening, gesign. r.o., '59, 44 x 30 cm. [1]

Girard (20e eeuw) Heuvellandschap met huizen doek, 36 x 21 cm. [1]

Diverse tekeningen en grafiek [ds]

J.W.S. Hartog (20e eeuw) Stilleven doek, 30 x 40 cm. [1]

Diverse schilderijen en tekeningen [ds]

Felix Timmermans (1886-1947) Studietekening met figuren inkttekening, gesign. l.b., 18 x 23,5 cm. [1]

Joub Wiertz (1893-1966) Duinlandschap board, niet ingelijst, gesign. r.o., 24 x 32 cm. [1]

Gesigneerd Daniel Notebooom Schelpenvisser in de branding doek, 60 x 40 cm. [1]

Antoon Lüske (1897-1926) Vrouw met bos takken, Italië board, verso gesign., 33 x 23,5 cm. [1]

Hermine ten Cate-Weber (1916-2005) Uitgestrekt landschap board, gesign. r.o., '81, 40 x 53 cm. [1]

Moreau (20e eeuw) Aan de Seine doek, beschadigd, 50 x 70 cm. [1]

Gesigneerd, Swart 1905 Koeien bij een meertje doek, gesign. r.o., 70 x 80 cm. [1]

J.H. Visser (20e eeuw) 'De omval' board, verso etiket met naamsvermelding, 36 x 48 cm. [1]

Gesigneerd Ehrenberger 'Der verflixte Nordwind!' aquarel, 32 x 22 cm. [1]

Henk Leurs (1890-1956) Gezicht op een dorp doek, gesign. r.o., 52 x 71 cm. [1]

  • 614 Los(e)