800 Los(e)/Seite
Aquarel 'Landschap met molen', onduidelijk gesigneerd 1853. HxB: 52 x 43 cm.
Gravure 'Middelburg aen de Landt Zyden Cronyck van Smallegange 1696'. HxB: 33 x 73 cm.
Twee bijbeltjes, poëziealbum en uittrekkaarten.
Prent 'Veuë du College Des Quatre Nations', Israël Silvestre, delineauit et f.1670, cum priullegio
Prent 'Veuë du College Des Quatre Nations', Israël Silvestre, delineauit et f.1670, cum priullegio Regis. HxB: 38 x 50 cm.
Gravure 'De van de storm beschermde Oranje boom'. HxB: 43 x 30 cm.
Drie prenten: 'Mirth and friendship', 'Haid et filius ex cudit A.V' en 'Dorp sfeer'. HxB: 40 x 28,
Drie prenten: 'Mirth and friendship', 'Haid et filius ex cudit A.V' en 'Dorp sfeer'. HxB: 40 x 28, 39 x 35 en 35 x 25 cm.
Kaart van Zeeland, gekleurd en ingelijst. HxB: 43 x 53 cm.
Twee prenten: 'De overwinning voor Hasfelt' & 'La Buvette des cavaliers'. HxB: 42 x 46 en 46 x 34
Twee prenten: 'De overwinning voor Hasfelt' & 'La Buvette des cavaliers'. HxB: 42 x 46 en 46 x 34 cm.
Gravure 'Nova et exacta asiae geographica descriptio. Auct Hugo Allardt', met defecten. HxB: 46 x
Gravure 'Nova et exacta asiae geographica descriptio. Auct Hugo Allardt', met defecten. HxB: 46 x 57.5 cm.
Lithografie 'The Rainbow', onduidelijk gesigneerd. HxB: 51 x 79 cm.
Messing schouwpendule, Frankrijk.
Schilderij, olieverf op paneel, 'Vrouwenportret', gesigneerd Von Stein. HxB: 48 x 57.5 cm.
Sepia litho, gesigneerd en gedateerd 1972. Anton Heijboer HxB: 100 x 70 cm.
Pop met porseleinen hoofd, Armand Marseille Dep.13, Duitsland. H: 70 cm.
Pop met porseleinen hoofd en schouderstuk, Duitsland. H: 52 cm.
Pop met porseleinen hoofd, Handwerck 119-10 1/4 X, Duitsland. H: 47 cm.
Pop met porseleinen hoofd, Armand Marseille, Dep. 1894 01/2, Duitsland. H: 41 cm.
Pop met porseleinen hoofd, Kestner 260, Duitsland. H: 32 cm.
Kristallen schedel. H: 13.5 cm.
Mammoet kies, opgebaggerd uit de Waal bij Nijmegen. B: 20 cm.
Balustervaas van fluoriet. H: 20 cm.
Tekening 'Makelaar in effecten', gesigneerd B. Witte. HxB: 20 x 16 cm.
Zwart marmeren pendule. HxB: 25 x 56 cm.
Gietijzeren boekensteunen, 'De Etna te Breda'. H: 11 cm.
Divers w.o. benen bestek, keramieken beeldje, en twee etsen van Parijs.
Minox 35 GL, fotocamera in doos.
Twee tafelstukken, twee Portugese hanen, goud vaasje en een glas.
Porseleinen beeldjes, 10 stuks, waaronder Beatrix Potter en Royal Copenhagen, met defecten.
Porseleinen beeldje, 'Meisje met pop in een stoel', c.a. 1900. HxB: 15 x 16 cm.
Schilderij, 'Schaapsherder', 19e eeuw, onduidelijk gesigneerd. HxB: 13 x 15 cm.
Ets 'Veere bij avond'. Toegevoegd landschapstekening en prent van stadhuis Veere. Baertsoen, Albert HxB: 15 x 22 cm.
Diverse fotolijstjes, waaronder zilver.
Vier cassettes met inktstenen. Toegevoegd divers gebruiksgoed.
Ikat uit Zumba met kreeftmotief en een tapijt uit Tunesië.
Armand Marseille porseleinen pop met lederen lijf in stoel, gemerkt AM dep 370, Made in Germany.
Armand Marseille porseleinen pop met lederen lijf in stoel, gemerkt AM dep 370, Made in Germany. Toegevoegd kinderwagen.
Lithografie 'Jager terug naar huis', gesigneerd. HxB: 47 x 58 cm.
Boekenpers, lade manco. HxBxD: 170 x 70 x 50 cm.
Staande klok met gong. H: 212 cm.
Gravure plattegrond van Vlissingen, handgedrukt en -gekleurd, Fredrik de Wit 1616-1698. HxB: 40 x 50
Gravure plattegrond van Vlissingen, handgedrukt en -gekleurd, Fredrik de Wit 1616-1698. HxB: 40 x 50 cm.
Mahoniehouten linnenpers, onderkast met jaloeziedeur, omstreeks 1780. HxBxD: 150 x 58 x 40 cm.
Wapenschild met belijsting. HxB: 38 x 30 cm.
Houtsnijwerk 'twee duelerende mannen'. B: 58 cm.
Boeren Empire tafel. HxBxD: 78 x 84 x 54 cm.
Rond mahoniehouten dienblad en een spiegel in notenhouten lijst.
Twee tinnen kraantjeskannen en kettingkandelaar met hoefijzers.
Schilderij, olieverf op doek 'Vrouw die herstelwerk doet', gesigneerd H. van Langen. HxB: 48.5 x
Schilderij, olieverf op doek 'Vrouw die herstelwerk doet', gesigneerd H. van Langen. HxB: 48.5 x 58.5 cm.
Schilderij 'Vrouw met spinnewiel', 19e eeuw. HxB: 26.5 x 31.5 cm.
Schilderij, olieverf op paneel 'Ijsgezicht', naar G.J. Koekkoek . HxB: 18.5 x 24.5 cm.
Schilderij op paneel 'Pluimvee', gesigneerd J.H. Tankeren. HxB: 18 x 24 cm.
Schilderij op paneel 'Kippen', gesigneerd J.H. Tankeren. HxB: 18 x 23 cm.
Schilderij op paneel, 'Wintergezicht met schaatsers'. Johannes Cornelis van Rijsewijk HxB: 23 x 28.5
Schilderij op paneel, 'Wintergezicht met schaatsers'. Johannes Cornelis van Rijsewijk HxB: 23 x 28.5 cm.
Schilderij 'Ijsgezicht'. Zuiderent, Ad HxB: 24 x 30 cm.
Drie 'Landschaps' aquarellen, 19e eeuw. HxB: 19 x 28, 17 x 28 en 14 x 24 cm.
Polychroom beschilderd aardewerken kaststel bestaande uit twee bekervazen en drie dekselvazen,
Polychroom beschilderd aardewerken kaststel bestaande uit twee bekervazen en drie dekselvazen, Delft, De Klauw, 19e eeuw, één deksel gelijmd.
800 Los(e)/Seite