800 Los(e)/Seite
Twee blikken koektrommels met onderschotel.
Salontafel van taxushout. HxB: 43 x 107 cm.
Gestoken houten tafeltje met poten in de vorm van olifantkoppen met ivoren slachttanden, twee manco,
Gestoken houten tafeltje met poten in de vorm van olifantkoppen met ivoren slachttanden, twee manco, Indonesië 1906. HxD: 48 x 45 cm.
Loper Gabbeh, toegevoegd twee kleden. LxB: 304 x 89, 145 x 85 en 133 x 83 cm.
Spekstenen beeld, 'Omarming op het Paaseiland'.
Bijzettafeltje. HxBxD: 65 x 50 x 40 cm.
Notenhouten Dagobertstoel, circa 1900. HxBxD: 87 x 56 x 52 cm.
Eikenhouten bolpoottafel, Holland 20e eeuw. HxBxD: 69 x 62.5 x 53 cm.
Albasten pendule in defecte stolp.
Twee handgeknoopte tapijten. LxB: 256 x 150 en 210 x 130 cm.
Friese staartklok, 19e eeuw. H: 130 cm.
Notenhouten kaptafeltje, Holland 18e eeuw. HxBxD: 76 x 38 x 26 cm.
Ladenkastje, Louis XVI / Empirestijl. HxBxD: 69 x 41 x 32 cm.
Tapijt, Mir. LxB: 250 x 170 cm.
Paar rotanstoelen met armleuning en ijzeren frame.
Houtdruk 'Japanse krijgers'. HxB: 68 x 24 cm.
Ovalen notenhouten salontafel, Biedermeier. HxBxD: 55 x 90 x 69 cm.
Twee sierstukken voor in de tuin. H: 80 cm.
Porseleinen siercoupe, rond 1910. H: 51 cm.
Diverse tapijtjes en kussens.
Diverse tapijtjes en kussens.
Mahoniehouten chaise longue met stoffen bekleding, 19e eeuw. B: 170 cm.
Twee groot formaat kraantjeskannen, twee koperen 'snotneuzen' en dito ketel.
Eikenhouten kist met ebbenhout en binnenkastje. HxBxD: 66 x 115 x 48 cm.
Schilderij op paneel, 'Molen in de nacht'. HxB: 15 x 33 cm.
Chaise longue met stoffen bekleding, 19e eeuw. B: 175 cm.
Spiegel, ovaal, met guirlande en lint versiering. HxB: 52 x 59 cm.
Handgeknoopt tapijt Kirman. LxB: 340 x 215 cm.
Ionische zuil van kunststof. H: 235 cm.
Handgeknoopt tapijt Bidjar. LxB: 308 x 203 cm.
Telescoop 'Astra' No.7818, van het merk Ahrend, in houten foudraal.
Mahoniehouten uitschuifbare tafel. HxBxD: 74 x 145 x 125 cm.
Drie handgeknoopte tapijtjes.
Drie handgeknoopte tapijtjes.
Tekening van een straatje, gesigneerd J. Frater, 1948. HxB: 29.5 x 18.5 cm.
Ets 'Gezicht op Veere'. Louis Heymans HxB: 18 x 35 cm.
Schilderij op doek, 'Havengezicht te Rotterdam', onduidelijk gesigneerd, met schade. HxB: 28.5 x
Schilderij op doek, 'Havengezicht te Rotterdam', onduidelijk gesigneerd, met schade. HxB: 28.5 x 38.5 cm.
Beeld van een arend in Art Deco stijl. H: 67 cm.
Schets 'landweg met populieren', gesigneerd J.B. HxB: 28 x 20 cm.
Schilderij op doek, 'Schelpenvissers'. Schipper, J HxB: 40 x 60 cm.
Bloemstilleven op paneel, onduidelijk gesigneerd. HxB: 34 x 30 cm.
Twee aquarellen, 'Veerschen watergang Middelburg' & 'Duinen bij Koudekerke'. R Ijssel HxB: 14 x 24
Twee aquarellen, 'Veerschen watergang Middelburg' & 'Duinen bij Koudekerke'. R Ijssel HxB: 14 x 24 cm.
Olieverf op doek, 'Rivierlandschap langs de Schie'. HxB: 17 x 27 cm.
Aquarel, 'Veerse meer'. Vaarzon Morel Jr., W. HxB: 17.5 x 12 cm.
Schilderij op doek 'Bospad', met schade, gesigneerd H. Endlich. HxB: 39 x 28 cm.
Pastel 'Huizen', gesigneerd H. Plakker. HxB: 20 x 30 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Postel 1979'. Voort, Josephus Henricus Ludovicus (Sjef) van der
Schilderij, olieverf op doek, 'Postel 1979'. Voort, Josephus Henricus Ludovicus (Sjef) van der HxB: 25 x 30 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Vlierden 1980'. Voort, Josephus Henricus Ludovicus (Sjef) van der
Schilderij, olieverf op doek, 'Vlierden 1980'. Voort, Josephus Henricus Ludovicus (Sjef) van der HxB: 30 x 24 cm.
Ets, 'het dorp', Aqauf. & impr. Walter Vaes. HxB: 14 x 18.5 cm.
Schilderij 'Koeien in de wei'. Zuiderent, Ad HxB: 40 x 50 cm.
Schilderij olieverf op doek, 'Straatje van Grave'. Voort, Josephus Henricus Ludovicus (Sjef) van der
Schilderij olieverf op doek, 'Straatje van Grave'. Voort, Josephus Henricus Ludovicus (Sjef) van der HxB: 45 x 30 cm.
Tekening 'Boer met paard op het erf'. Cor Noltee HxB: 9 x 15 cm.
Schilderij op doek, 'Boerenjongen met pet', onduidelijk gesigneerd. HxB: 23 x 15.5 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Zeilboten op de Schelde'. Romain Steppe HxB: 40 x 50 cm.
Twee tuinbakken, Empire stijl. HxBxD: 30 x 35 x 35 cm.
Schilderij op doek, 'Haven van Rotterdam'. Schipper, J HxB: 40 x 60 cm.
Krijttekening 'Lange Jan'. J.A Klarenbeek HxB: 89 x 29 cm.
Portret van een dame uit Vrouwenpolder, olieverf op papier. HxB: 40 x 30 cm.
Twee schilderijen, olieverf op doek, 'Boer en boerin in Zeeuwse dracht'. HxB: 56 x 35 cm.
Leeuw met wapenschild. H: 45 cm.
Schilderij van een vrouw, sepia, gesigneerd. Jan Korthals HxB: 30 x 20 cm.
800 Los(e)/Seite