800 Los(e)/Seite
Buste keizer Augustus op zuil. H: 152 cm.
Een paar gietijzeren raamspanten. HxB: 68 x 45 cm.
Schilderij op doek 'Hoftafereel van Koning Nebukadnessar van Babylonië'. HxB: 84 x 119 cm.
Schilderij op doek, 'Kerkinterieur', gedoubleerd. Snoeck, J.C. HxB: 85 x 67 cm.
Twee grote roemer glazen en een brandewijnpot. Toegevoegd Bourgogne Louis Jadot 1987, lege 6 liter
Twee grote roemer glazen en een brandewijnpot. Toegevoegd Bourgogne Louis Jadot 1987, lege 6 liter fles
Houten linnenpers, Holland 18e eeuw. HxBxD: 200 x 102 x 54 cm.
Glas-in-lood raamhanger, 'Man met snaarinstrument'. Voort, Josephus Henricus Ludovicus (Sjef) van
Glas-in-lood raamhanger, 'Man met snaarinstrument'. Voort, Josephus Henricus Ludovicus (Sjef) van der HxB: 29 x 24 cm.
Glas-in-lood raamhanger, 'Crucifix'. Voort, Josephus Henricus Ludovicus (Sjef) van der H: 35 cm.
Glas-in-lood raamhanger, 'Maria met kind'. Voort, Josephus Henricus Ludovicus (Sjef) van der HxB: 36
Glas-in-lood raamhanger, 'Maria met kind'. Voort, Josephus Henricus Ludovicus (Sjef) van der HxB: 36 x 25 cm.
Glas-in-lood raamhanger, 'Man en vrouw'. Voort, Josephus Henricus Ludovicus (Sjef) van der HxB: 42 x
Glas-in-lood raamhanger, 'Man en vrouw'. Voort, Josephus Henricus Ludovicus (Sjef) van der HxB: 42 x 32 cm.
Friese staartklok, met polychroom romantisch decor.
Chaise longue met stoffen bekleding, Engeland omstreeks 1900. B: 165 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Landschap Frankrijk 1961'. Voort, Josephus Henricus Ludovicus (
Schilderij, olieverf op doek, 'Landschap Frankrijk 1961'. Voort, Josephus Henricus Ludovicus (Sjef) van der HxB: 68 x 87 cm.
Divers tin w.o. kandelaar, brievenhouder, inktpotje en lampen.
Een koperen doofpot, Holland 19e eeuw. Toegevoegd koperen kruik en beddepan.
Wildkroon, ijzer met decor van vogels.
Divers w.o. koperen strijkijzer.
Zwartmarmeren pendule, 19e eeuw. HxB: 38 x 64 cm.
Messing rijtuiglamp 19e eeuw en messing olielamp met zeven pitten uit Sumatra omstreeks 1890.
Messing rijtuiglamp 19e eeuw en messing olielamp met zeven pitten uit Sumatra omstreeks 1890. Toegevoegd thermometer.
Schrijfkistje met marqueterie. HxBxD: 36 x 41 x 10 cm.
Provincietegeltjes, 11 stuks. HxB: 12 x 11 cm.
Gietijzeren ketel. HxD: 31 x 34 cm.
Bord, 19e eeuw en dragantvorm, 20e eeuw.
19e eeuwse houten emmer, met koperen banden. HxB: 28.5 x 33 cm.
Sculpturen, 7 stuks, waaronder 'Joris en de draak'.
Jugendstil beeldje van een vliegende vis met jongetje. HxB: 16 x 20 cm.
Sculptuur van een zittende dame. H: 30 cm.
Bronzen beeldje op sokkel, Vercingetorix. HxBxD: 18 x 10 x 6 cm.
Keramieken beeld van een Westkapellaar. H: 34 cm.
Geglazuurde keramieken buste van een meisje. H: 34 cm.
Boekensteun van geglazuurd keramiek 'Zittende man'. HxB: 40 x 30 cm.
Bronzen beeld, Jeanne d'Arc. H: 41 cm.
Houten beeld van Maria. H: 40 cm.
Gezwarte houten crucifix met zilveren beslag en een koperen crucifix.
Polychroom beeld, 'Maria met kind ', met vergulde console. H: 40 cm.
Seiko wandklok, gemaakt met de kast van een antieke schoolklok.
Stenen sculptuur, twee stuks, 'Dame' & 'Onder de adelaarsvleugel'.
Schilderij op doek, 'Schapen met herder', onduidelijk gesigneerd. HxB: 58 x 78 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Landschap Frankrijk 1959'. Voort, Josephus Henricus Ludovicus (
Schilderij, olieverf op doek, 'Landschap Frankrijk 1959'. Voort, Josephus Henricus Ludovicus (Sjef) van der HxB: 60 x 80 cm.
Vijf Petrus Regout bordjes, goudstenen kan, Griekse amphoor en een pauwenbord.
Drie tegeltableaus met decor van platbodems, waarvan twee blauw en één polychroom.
Val St. Lambert kristal, 11 vingerbowls, met defecten.
Koperen Neurenberger doopschotel, reproductie 20e eeuw. D: 37.5 cm.
Delfts blauw kaststel, dienblad en twee karaffen.
Vier Staffordshire hondenbeeldjes.
Boerenserviesdelen 'Zell am Hammersbach'.
Diverse prenten, waaronder kerken en kastelen.
Messenschoonmaker, Kent's Knife Cleaner latest patents 1895-1902 and 1903. H: 45 cm.
Vieux Bruxelles theeservies, 19e eeuw, met defecten.
Porseleinen kop en schotel met gouddecor, 16 stuks.
Diverse aardewerken kommen w.o. Société Céramique en goudsteense kastkommen.
Porseleinen 'warmedrank servies', 19e eeuw.
Diverse theeserviesdelen. Toegevoegd twee beeldjes, met defecten.
800 Los(e)/Seite