800 Los(e)/Seite
Schilderij op paneel, 'Willemstad'. Koppens, J. HxB: 16 x 16 cm.
Aquarel, 'Handwerkende dame' Johannes Weiland HxB: 17 x 12.5 cm.
Schilderij op paneel, 'Winterlandschap'. Koppens, J. HxB: 16 x 16 cm.
Bord Gouda plateel . D: 36.5 cm
Platelen bloemenvaas. H: 18 cm.
Plateel aardewerken bloempot. HxB: 20 x 22 cm.
Plooischotel Porceleyne Fles en twee sierborden.
Plateel, elf stuks, jaren '50 en '60. Toegevoegd platelen kan van Jo Smit, 1938.
Schilderij, olieverf op doek, 'Dame met hoofddoek', onduidelijk gesigneerd. HxB: 50 x 70 cm.
Schilderij op paneel, 'ijsgezicht', naar Willem van de Velde. HxB: 16 x 28 cm.
Schilderij op paneel, 'Puttertje'. Koppens, J. HxB: 14 x 10.5 cm.
Schilderij op paneel, 'Rivierenlandschap'. HxB: 11.5 x 16.5 cm.
Twee glazen luiermandjes, omstreeks 1800.
Keramieken object, gesigneerd en gedateerd 1985. HxB: 24 x 31 cm.
Driedelig albasten klokkenstel, Frankrijk 19e eeuw.
Schilderij 'Drie jaar samen studeren'. Z Fenning HxB: 54 x 53 cm.
Beeld 'Kind in een stoel', aardewerk met koper, D. Versluis november 1983. H: 49.5 cm.
Brushpot, 'laqué', met geometrisch decor. HxD: 14 x 12 cm.
Wierookvaatje, koud verguld. H: 5 cm.
Libation cup van hout. H: 6.5 cm.
Vaasje 'craquele', China. H: 18 cm.
Blanc de Chine beeldje, van een krijger op olifant, met defect. H: 28 cm.
Twee porseleinen theebussen met blauw decor en zilveren beslag. H: 19 en 16 cm.
Porseleinen beker met wapenschild, Samson, 19e eeuw. H: 10 cm.
Porseleinen polychroom Kwan Yin beeld met defecten. H: 24.5 cm.
Kalebas vaasje 'craquele', China. H: 13.5 cm.
Houten kistje met koperen beslag, deel beslag zit los. HxBxD: 15 x 25 x 10 cm.
Bronzen stem cup. HxD: 10 x 13.5 cm.
Potpourri dekseldoos. H: 6.5 cm.
Libation cup. Toegevoegd ivoren netsuke, luciferhouder en ring.
Capucijner kop en schotel, twee stuks.
Imari borden, Qianlong, China 18e eeuw. D: 22 cm.
Drie porseleinen 'Cargo' borden. D: 25 cm.
Porseleinen schoteltje met blauw decor van een lange lijs, zotje en bloemen met in het centrum
Chinese porseleinen vaas versierd met vrouwenfiguren en gedicht over de natuur. H: 44 cm.
Porseleinen vaas, transitional stijl. H: 38 cm.
Chinese porseleinen vaas versierd met vrouwenfiguren en gedicht over de lente. H: 44 cm.
Twee tinnen theebussen. H: 17 cm.
Chinees houten sculptuur van Lohan met kind, 1900 - 1930. H: 35.5 cm.
Ivoren lakstempel met twee steigerende paarden & twee jade hazen met defecten.
Schilderij, olieverf op textiel, 'Indonesische vrouw met hoofdtooi', onduidelijk gesigneerd. HxB: 50
Schilderij, olieverf op textiel, 'Indonesische vrouw met hoofdtooi', onduidelijk gesigneerd. HxB: 50 x 52.5 cm.
Twee vazen met bloemen op groene fond, c.a. 1920. H: 35 cm.
Schaal met landschapsdecor en gelobde rand, Qianlong China. B: 30 cm.
Twee porseleinen kommen met floraal decor. HxD: 10 x 20 cm.
Twee porseleinen borden met decor van tabaksbladeren. D: 23 cm.
'Han' spiegel, met geometrisch reliëfdecor. D: 13.5 cm.
Twee porseleinen schotels met landschapsdecor en twee borden met floraal decor.
Zes kop en schotels met blauw decor van een tuin met bloem, hekje, boom en rots, China Qianlong, met
Zes kop en schotels met blauw decor van een tuin met bloem, hekje, boom en rots, China Qianlong, met defecten. Kopje H: 4 cm. Schoteltje D: 11 cm.
Divers Aziatica w.o. munten en famille rose bord met defect.
Divers porselein, waaronder famille rose sprinkhaankommetjes en drie snuffbottles.
Twee Chinese vazen. H: 17 cm.
Twee Chinese vazen. H: 17 cm.
Jade stempel in de vorm van vrouw met Ruyi.
Porseleinen vaas met landschapsdecor, China, 20e eeuw. H: 27 cm.
Vijf 18e eeuwse Chinese borden en een kom. Toegevoegd Chinees theepotje, deksel manco en een
Vijf 18e eeuwse Chinese borden en een kom. Toegevoegd Chinees theepotje, deksel manco en een suikerpot.
Twee voorraadpotten, blauw wit, met zes karakter merk. H: 16 cm.
800 Los(e)/Seite