800 Los(e)/Seite
Divers gebruiksgoed, waaronder Rosenthal porselein, blikken kistje met jeneverglazen en porseleinen eierdoppenset.
Twee mezzotint gravures: ' Le Naufrage' en 'Le Tempete'. HxB: 57 x 76 cm.
Wedgwood serviesdelen, 'Charnwood Bone China'.
Divers keramiek w.o. 'Tea Drinker' en 'Boerenbont' Société Céramique.
Ets naar Isaac Israëls. HxB: 44 x 67 cm.
Ets 'Herder met schapen'. Anton Mauve HxB: 57 x 44 cm.
Porseleinen serviesdelen, Imperial PSL Alma Austria, met decor van vogels, waaronder sauskom en
Porseleinen serviesdelen, Imperial PSL Alma Austria, met decor van vogels, waaronder sauskom en terrine, Oostenrijk 1914-1918.
Diverse serviesdelen Boch, Sphinx en Boerenbont.
Gravure naar J. Maris, gesigneerd P. Zilcken. HxB: 71 x 53 cm.
Schilderij op doek, 'Boerenerf in lentelandschap'. HxB: 46 x 66 cm.
Pendulestel zwart marmer. H: 37 cm.
Wortelnotenhouten dubbelgebogen klepbureau, Holland, Lodewijk de 15e stijl. HxBxD: 105 x 79 x 45
Wortelnotenhouten dubbelgebogen klepbureau, Holland, Lodewijk de 15e stijl. HxBxD: 105 x 79 x 45 cm.
Schilderij op doek, 'Bloemstilleven', gesigneerd J.B.N. van Gent. HxB: 60 x 48 cm.
Porseleinen theeservies, 19e eeuw. Toegevoegd glazen schalen, met defecten.
Krijttekening, 'Boerengezin'. Rijnenburg, R HxB: 88 x 66 cm.
Prent 'Twee pauwen', Anton Pieck 1920. HxB: 78.5 x 60.5 cm.
Portret Napoleon, ets. HxB: 60 x 46 cm.
Potloodtekening 'Vrouw op stoel', onduidelijk gesigneerd. HxB: 68 x 47 cm.
Potloodtekening 'Mannelijk naakt'. HxB: 48 x 74 cm.
Potloodtekening 'Starende man', onduidelijk gesigneerd. HxB: 88 x 68 cm.
Sepia tekening 'Reizigers'. Sybolt Berghuis HxB: 24 x 35 cm.
Pedestal van hout in de vorm van een Korintische zuil. H: 112 cm.
Twee mangaantegels met engelen.
Vier mangaantegels met 'zeemonsters', waarvan één gelijmd.
Vier tegels met personages, 18e eeuw.
Mangaan tegel, met bijbel voorstelling IOAN 4:1.
Geel koperen schijfkandelaar, 17e eeuw. H: 19 cm.
Tinnen klepkan, type 'Rembrandt kan'.
Porseleinen vergiet met onderschotel. HxD: 6 x 22 cm.
Vier sepiatekeningen met romantische voorstelling. HxB: 24 x 35 en 30 x 38 cm.
Aquarel '19e eeuws stadsgezicht'. HxB: 27 x 38 cm.
Driedelig marmeren klokkenstel, Frankrijk 19e eeuw.
Commode met drie lades. HxBxD: 95 x 115 x 50 cm.
Wandversiering voorstellende een ploegende boer. B: 165 cm.
Stèle met gedenkplaat. H: 35 cm.
Gietijzeren beeld vandame leunend op een zuil met jachtvogel. H: 82 cm.
Gietijzeren halve boog. HxB: 61 x 150 cm.
Twee houten beelden, met defcten. H: 100 cm.
Beeld Louis Armstrong en kompaan. H: 105 cm.
Brievenbus van aluminium met reliëfdecor. H: 119 cm.
Waterbassin. HxBxD: 36 x 73 x 49 cm.
Gietijzeren waterpomp, twee stuks.
Driedelig pendulestel in onyx marmer, 'Fee du Bois', get. Guillemin. H: 67 & 56 cm.
Vier rotanstoelen met ijzeren frame.
Tafeltje van hout met chroom, c.a. 1950. HxB: 53 x 82 cm.
Divers rookgerei w.o. loden tabakspot.
Handgeknoopt tapijt Gabbeh. LxB: 248 x 206 cm.
Zes zilveren lepels, met zgn. dog nose, Mt. Johannes Verlooven, Rotterdam Jl 1782. Gewicht: 251.3
Zes zilveren lepels, met zgn. dog nose, Mt. Johannes Verlooven, Rotterdam Jl 1782. Gewicht: 251.3 g.
Koperen tabaksdoos met gegraveerd deksel, Holland, 18e eeuw.
Zilveren aspergeschuif, Duitsland, 800 gekeurd. Gewicht: 179 g.
Toneelkijker, koper met parelmoer. L: 9 cm.
Zilveren suikerstrooilepel, met initialen en 1825 - 50.
Zilveren soeplepel, Hollands gekeurd, Biedermeier 19e eeuw, gerepareerd.
Zilveren dekschaal met gelobde rand, zonder ring ook als twee losse schalen te gebruiken, 850
Zilveren dekschaal met gelobde rand, zonder ring ook als twee losse schalen te gebruiken, 850 sterling gekeurd. D: 25 cm.
Stel kristallen dekselcoupes op zilveren voet en twee cassettes met vierdelig diencouvert en zes
Stel kristallen dekselcoupes op zilveren voet en twee cassettes met vierdelig diencouvert en zes messen, alle met zilveren heft.
Schilderij op doek, 'Zeegezicht'. Mooyman HxB: 37 x 45 cm.
800 Los(e)/Seite