844 Los(e)/Seite
Porseleinen dekselpot, Amsterdams bont met decor van bloemenmanden en rivierlandschap, China 18e
Porseleinen dekselpot, Amsterdams bont met decor van bloemenmanden en rivierlandschap, China 18e eeuw met defect. H: 9.5 cm.
Drie Amsterdams bont kommen, 18e eeuw. D: 12 - 13 cm.
Serie van vier Chinees porseleinen borden met floraal decor, Qianlong. D: 23 cm.
15 Porseleinen kopjes en 13 dito schoteltjes, Amsterdams bont met decor van bloemenmanden en een
15 Porseleinen kopjes en 13 dito schoteltjes, Amsterdams bont met decor van bloemenmanden en een rivierlandschap, 18e eeuw met defect.
Diverse kommen en schotels, Kangxi en later, totaal 37 stuks.
Chinees porseleinen kommen, schotels en kwispedoor, Kangxi en later.
Drie zijden schilderijen, Bali, ingelijst. HxB: 82 x 18.5 cm. (p/s)
Chiffonnière, eikenhout, omstreeks 1840.
Aquarel op papier 'Haven op Java', gesigneerd G. Hasan. Toegevoegd schilderij op paneel 'Landschap
Aquarel op papier 'Haven op Java', gesigneerd G. Hasan. Toegevoegd schilderij op paneel 'Landschap Java'. HxB: 19.5 x 31.5 cm.
Porseleinen schotel met blauw decor van vogels en bloemen, China Wanli, met defect. D: 35 cm.
Chinees porseleinen dekselvaas, 19e eeuw, restauraties en defecten. H: 36 cm.
Porseleinen schotel met blauw decor van vogels en bloemen, China Wanli, met defect. D: 36 cm.
Porseleinen kom met gechulpte rand en blauw decor van flora en fauna op houten basement, Chini
Porseleinen kom met gechulpte rand en blauw decor van flora en fauna op houten basement, Chini Kangxi, met defect. D: 24.5 cm.
Serie van vijf Chinees Imari borden met tabaksblad decor, Qianlong. D: 23 cm.
Divers bont, waaronder: mutsen en sjaals.
Bontjas, persianer met zilvervos.
Divers porselein, w.o. gemberpot, bordjes en bonbonstel.
Eikenhouten ladekastje. HxBxD: 84 x 90 x 50 cm.
Noten op eikenhouten tweedeurskast, met defecten. HxBxD: 166 x 121 x 61 cm.
Antieke pop in Walcherse dracht met sieraden en klompjes. H: 60 cm.
Drie tapijten w.o. twee Bochara en één machinaal. LxB: 202 x 120, 124 x 79 en 100 x 138.
Diverse kettingen en losse kralen.
Diverse zilveren sieraden, waaronder armbanden en broches. Gewicht: 170.4 g.
Cornalijnen snoer met gouden slot. L: 55 cm.
Diverse sieraden, w.o. zilver.
Een drierijig cultivé parelcollier, een koralen collier en een collier van lapis lazuli.
Vier zilveren pillendoosjes. Gewicht: 84.1 g.
Verzameling zilveren ringen. Gewicht: 170.4 g.
Zilveren ketting met bloedkoraal en dito Zeeuwse knop broche.Toegevoegd koperen hoedenpen met
Zilveren ketting met bloedkoraal en dito Zeeuwse knop broche.Toegevoegd koperen hoedenpen met Zeeuwse knop. Gewicht: 28.4 g.
Diverse zilveren en verzilverde sieraden. Toegevoegd twee doublé hangers met voorstellingen van
Diverse zilveren en verzilverde sieraden. Toegevoegd twee doublé hangers met voorstellingen van het koningshuis.
Zilveren kluwenmandje. Gewicht: 43 g.
Zilveren miniatuur koffiemolen. H: 4.8 cm.
Zakhorloge, 800 gemerkt, met bijpassende standaard.
Ronde deksel/siridoos, Djokja, ca. 1920. HxD: 8 x 11 cm.
Marmeren doofpot met zilveren deksel en hengsel. H: 11 cm.
Twee koperen tabaksdozen, één met romantische scène (gat in deksel) en één met de verspieders. L:
Twee koperen tabaksdozen, één met romantische scène (gat in deksel) en één met de verspieders. L: 16.5 en 12.5 cm.
Zilveren theepot, Van Kempen. Gewicht: 306 g.
Zilveren rozenkrans in doosje. Toegevoegd verzilverde bril. Gewicht: 25 g.
Gouden pen/potloodhouder met initialen C.G.B. AHL 1 okt 1864. Gewicht 25 g.
Parker Lady Duofold Lucky Curve Fountain Pen.
Geelkoperen tabaksdoos, 'Drinkebroeders'. L: 12 cm.
Drie zilveren doosjes. Gewicht: 58 g.
Zilveren kam en een slalepel.
Zilveren kam en een slalepel.
Zilveren lodereindoosje in mandvorm en een zilveren pillendoosje. Gewicht: 34 g.
Geelkoperen tabaksdoos, 'Noord, Oost, Zuid, West' L: 12.5 cm.
Foudraal met 12 zilveren lepeltjes met 'bokkepootje' en getorste steel, Hollands gekeurd.
Twee zilveren lodereindoosjes, één ei-vormig.
Zilveren lodereindoosje, Hollands gekeurd. H: 4.5 cm, Gewicht: 26.5 g.
Vijfdelig zilveren miniatuur eethoek. Gewicht: 90 g.
844 Los(e)/Seite