844 Los(e)/Seite
12 zilveren lepels, 2 afwijkenden 11 zilveren vorken, 1 afwijkend, alle Haags lofje. Gewicht: 1400
12 zilveren lepels, 2 afwijkenden 11 zilveren vorken, 1 afwijkend, alle Haags lofje. Gewicht: 1400 gr.
16 zilveren munten: 5x 1 gulden, 1x 10 gulden en 10x rijksdaalder. Gewicht: 275 g.
Drie zegelringen. Toegevoegd vijf Romeinse munten.
Zilveren schaal, Duitsland, 830 gemerkt. Gewicht: 483 g.
Divers Djokja, w.o. pillendoosje en miniatuur schip.
Twee fotolijsten en vier stuks tafelgerei.
Divers gebruiksgoed, zilver en verzilverd.
Twee tassen met zilveren beugel.
Schilderij, olieverf op doek, 'Boerderij aan het water'. HxB: 40 x 63 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Dorpsgezicht, onduidelijk gesigneerd. HxB: 50 x 70 cm.
Divers aardewerk, waaronder Makkum bekervaasje en tegels.
Twee flessenbakken met geschulpte rand, 830 gemerkt. Gewicht: 173 g.
Vier odeurflacons, glaskristal met zilveren montuur, één stopje defect.
Eikenhouten vitrinekastje, 19e eeuw.
Koperen tabaksdoos met religieuze voorstellingen en spreuken. L: 16.8 cm.
Zilveren bowllepel met gezwart houten steel, Hollands gekeurd. L: 27 cm.
Rood met geelkoperen tabaksdoos, 'Goddelijke straffen'. L: 16.5 cm.
Eikenhouten commode, Holland, 18e eeuw, diverse verbindingen los. HxBxD: 87 x 85 x 45 cm.
Djokja siridoos, 19e eeuw. HxD: 7.4 x 13 cm.
Vijfarmige kandelaber, Duits gemerkt 830 S. H: 24. 5 cm.
Zilveren koffie en theeservies, vierdelig met blad, Van Kempen. Toegevoegd lepelvaasje. Gewicht: 970
Zilveren koffie en theeservies, vierdelig met blad, Van Kempen. Toegevoegd lepelvaasje. Gewicht: 970 g.
Zilveren kommetje, 18e eeuw, defect. Gewicht: 6.6 g.
Zilveren strooier, Engeland. H: 18 cm. Gewicht: 213 g.
Vier diverse zilveren couverts. Gewicht: 355 g.
Koperen tabaksdoos, 'Vrede en gerechtigheid', grote restauratie aan onderkant doos. L: 15.5 cm.
Zilveren Haags lof couverts, negendelig, Hollands gekeurd. Gewicht: 950 g.
Zilveren melkkan, theepot en onderschotel, Verschuur. Gewicht: 1067 g.
Reiswekker met messing plaat en Romeinse cijfers, J. Preston, A D 1841 gemerkt. HxB: 14.5 cm.
12 zilveren gebaksvorkjes in cassette. Gewicht: 177 g.
Vijf zilveren prijsbekers. Gewicht: 900 g.
Liedboekje met edelmetalen sluiting.
Divers tafelzilver w.o. lepels, vorken, klontjestang, suikerstrooier en een geboortelepel. Gewicht: 320 g.
Zilveren druivenschaar. Gewicht: 115 g.
Roodkoperen tabaksdoos met romantische voorstelling, scharnier defect. L: 12 cm.
Zilveren sigarettendoos, Engeland. HxBxD: 4 x 22.5 x 9.5 cm.
Koperen tabaksdoos, 'Voer uw vracht, wel bedacht'. L: 16.5 cm.
Reiswekker. HxBxD: 10.5 x 7.5 x 6.5 cm.
Divers verzilverd, w.o. bestek en asbak.
Divers Djokja, w.o. asbak en doos.
Zes zilveren cocktaillepels, zilverfabriek Voorschoten (1925 - 1961) L: 17.4 cm. Gewicht: 146 g.
Twee koperen tabaksdozen, L: 16 en 15.5 cm.
Zes zilveren theelepels. Gewicht : 70 g.
Elf theelepels, 19e eeuw. Gewicht: 83 g.
Cassette met 12 zilveren oestervorken. Gewicht: 200 g.
Cassettelade met 12 couverts, Gebroeders T. & J. Huisman, Schoonhoven, 2e gehalte. Gewicht: 955 g.
Zilveren slacouvert, 1923, Holland. Gewicht: 205 g.
Cassette, 12 messen met zilveren heft, 19e eeuw.
Slacouvert in cassette, Frankrijk 1900.
Zilveren soeplepel, Van Kempen, 2e gehalte. Gewicht: 235 g.
Cassette met zes kleine messen met zilveren pistoolheft, ca. 1900. L: 20 cm.
Schilderij op doek 'Landschapstafereel', onduidelijk gesigneerd. HxB: 39 x 48.5 cm.
Schilderij, olieverf op doek, eetkamer tafereel, gesigneerd V. Dijck. HxB: 41 x 51.5 cm.
Twee bloemstillevens op doek.
Twee bloemstillevens op doek.
Diverse horloges, waaronder Swatch.
Collectie oorbellen en oorstekers, waaronder zilver.
Zilveren theepot, Hollands gekeurd. Gewicht: 393 g.
Zilveren schaal ajour met kikkers, snoeken, waterplanten en een landschapsvoorstelling, Hollands
Zilveren schaal ajour met kikkers, snoeken, waterplanten en een landschapsvoorstelling, Hollands gekeurd. B: 28 cm. Gewicht: 289.1 g.
Kristallen coupje met zilveren beugel, voorzien van veel slijpwerk. H: 12.5 cm.
844 Los(e)/Seite