844 Los(e)/Seite
Gouden strik van de dracht met parel. Gewicht: 5.9 g.
Vijf granaten colliers, twee met gouden slot, met defect. Gewicht: 158 g.
Gouden broche met bloedkoraal. Gewicht: 10.5 g.
Bloedkoralen armband en gouden ring bezet met bloedkoraal. Ringmaat: 17.25. L: 16 cm. Gewicht: 38
Bloedkoralen armband en gouden ring bezet met bloedkoraal. Ringmaat: 17.25. L: 16 cm. Gewicht: 38 g.
Bloedkoralen collier van één naar twee strengen, met gouden slot. L: 50 cm. Kraal diameter: 12 mm.
Bloedkoralen collier van één naar twee strengen, met gouden slot. L: 50 cm. Kraal diameter: 12 mm. Gewicht: 58 g.
Geel met roodkoperen tabaksdoos met 'Lange jacht' in de zijkant gegraveerd. L: 15.5 cm.
Zilveren kurkentrekker, 19e eeuw, uitklapbaar. Toegevoegd pijpenwroeter.
Zilveren schortsluiting, Zeeuws, Hollands gekeurd. Gewicht: 20 g.
Zilveren chatelaine. Gewicht: 66.1 g.
Zilveren schortsluiting Zuid-Beveland, Hollands gekeurd. Gewicht: 61 g.
Geelkoperen tabaksdoos met reliëfvoorstellingen van 'De jacht en de vaart'.
Kristallen parfumflacon met gouden dop, Hollands gekeurd, Biedermeier 19e eeuw. H: 9 cm.
Granaten collier met zilveren slot. L: 44 cm. Kraal diameter: 12 mm.
Zilveren schortsluiting, Zeeuws, Hollands gekeurd. Gewicht: 32 g.
Granaten collier met gouden slot bezet met een granaat. Gewicht: 125 g.
Granaten armband met gouden slot. Toegevoegd gouden oorbellen bezet met roosdiamantjes. Gewicht:
Granaten armband met gouden slot. Toegevoegd gouden oorbellen bezet met roosdiamantjes. Gewicht: 25.3 g.
Schildpad sigarenetui met zilveren beslag, met barsten.
Granaten snoer met zilveren slot en een gittensnoer.
Drie zakhorloges, w.o. W.O.Daphne, met defect.
Zilveren filigrain pepermuntdoosje. Toegevoegd gesp met defect.
Koperen tabaksdoos, 'oorlogsvoorstelling'. L: 16 cm.
Koralen collier met gouden slot, losse koralen, zilveren slot bezet met koraal en koralen bloem.
Koralen collier met gouden slot, losse koralen, zilveren slot bezet met koraal en koralen bloem. Gewicht: 228 g.
Gouden zakhorloge met dito ketting. Gewicht: 117.4 g.
Hoofdijzers, zilver met vergulde spiegels, één spiegel met scheurtje.
Geelgouden ring bezet met granaat. Ringmaat: 16.75. Gewicht: 3.9 g.
Stel gouden mutsenspelden. Gewicht: 2 g.
Vorkje, gesneden palmhouten heft met leeuwtje en zilveren montuur, 1868. L: 21 cm.
Gouden zeuge bezet met granaat. L: 3 cm. Gewicht: 4.2 g.
Stel gouden bieëncurve spelden.
Twee gouden mutsenspelden. Gewicht: 3.5 g.
Bloedkoralen collier met gouden slot bezet met bloedkoraal. L: 30 cm, D kralen: 6-8 mm. Gewicht:
Bloedkoralen collier met gouden slot bezet met bloedkoraal. L: 30 cm, D kralen: 6-8 mm. Gewicht: 33 g.
Stel broekstukken, 19e eeuw. Toegevoegd zakhorloge.
Geelkoperen tabaksdoos met diverse voorstellingen. L: 13.5 cm.
Oosters tapijt. LxB: 315 x 161 cm.
Loper Heriz-Charadja, Perzië rond 1920, verzekeringstattest bijgevoegd. LxB: 236 x 88 cm.
Marmeren pendule, Art Deco stijl. HxB: 27 x 38 cm.
Houten mantelklok met dito barometer.
Cartelklok, omstreeks 1900. H: 49 cm.
Pendule met verguld beeld van een kindje. H: 43 cm.
Pendule, samengesteld. HxBxD: 40 x 17 x 10 cm.
Vergulde pendule met porseleinen plaque vesierd met herder en herderinnetje, 19e eeuw. H: 38 cm.
Handgeknoopte loper, Hamadan. LxB: 191 x 80 cm.
Kolompendule met getorste kolommen ingelegd met o.a. parelmoer en messing, tweede helft 19e eeuw. H:
Kolompendule met getorste kolommen ingelegd met o.a. parelmoer en messing, tweede helft 19e eeuw. H: 50 cm.
Tefelklok, Engeland, omstreeks 1900. H: 42 cm.
Reiswekker in etui. D: 9.5 cm.
Reiswekker. HxBxD: 11 x 7.5 x 6 cm.
Driedelige stenen mantelklok, met defect.
Pendule met speelwerkje. HxBxD: 47 x 25 x 11.5 cm.
Houten reiswekker, ca 1950 . HxBxD: 15 x 10 x 8 cm.
Pendulestel met onyx marmer, loop- en slagwerk, groot model. H: 82 cm.
Vergulde pendule met beeld van Don Quijote de la Mancha, ca. 19e eeuw. H: 36 cm.
Kolompendule, met defect. H: 44 cm.
Albasten pendule, Art Deco stijl. H: 41 cm.
Notenhouten tafelklok met melodieën op gong. H: 45 cm.
Engelse tafelklok in mahoniehouten kast met koperen beslag, Cass & Co. H: 61 cm.
Handgeknoopt tapijt, Bidjar. LxB: 302 x 194 cm.
Handgeknoopte loper, Perzië. LxB: 281 x 76 cm.
Mahoniehouten verstelbare armstoel. HxB: 120 x 60 cm.
844 Los(e)/Seite